Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap drugi

140 postów w tym temacie

Dopiero teraz wysłałem. Konkurs trudniejszy niż wczorajszy. Dzisiaj było dużo starych gier (jeszcze z ubiegłego wieku!) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :-) Odpowiedzi mam wysłane. Chyba wszystko mam dobrze. Mam nadzieję, że w te moje urodziny w końcu coś wygram :-)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:25, rob300i napisał:

Dopiero teraz wysłałem. Konkurs trudniejszy niż wczorajszy. Dzisiaj było dużo starych gier
(jeszcze z ubiegłego wieku!) :-)


Ba xD Z wieku to za mało :D Z ubiegłego tysiąclecia :D:D:D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:39, kpodgorski napisał:

rzuci ktoś podpowiedź do 8...

Pogłówkuj trochę sam, poszukaj trochę. Znajdziesz tą grę w sklepie gram.pl, ale szukaj we wszystkich kategoriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli napisałem "Człowiek z blizną" w poprzednij konkursie, to będzie to uznane, czy nie? Bo do tego nie jestem pewien, a w końcu "człowiek z blizną" to też tytuł. :P Czy to będzie uznane, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: czy po wysłaniu odpowiedzi nadal możecie wchodzić na formularz z pytaniami czy wyświetla się napis w stylu " już odpowiedziałeś na pytanie", o się zastanawiam czy moje odpowiedzi zaskoczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:38, sferis napisał:

Chyba wszystko mam dobrze. Mam nadzieję, że w te moje urodziny w końcu coś wygram :-)

O, to jest nas już dwóch ;] Najlepszego :D

gothicsheep - Przeczytaj regulamin konkursu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten etap już troszeczkę trudniejszy, musiałem chwilę popatrzeć na obrazki. I to wszystkim radzę, którzy nie wiedzą, co to za gra: włóżcie łeb w monitor i wypatrujcie szczegółów ;-). Dużo gier zostało wydane przez CD-Projekt.
Widać, kto ile gra/czyta, bo ma problemy z 1 i 2...
A 8 nie jest taka stara. Powiem więcej: całkiem nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:45, darkwind21 napisał:

Małe pytanko: czy po wysłaniu odpowiedzi nadal możecie wchodzić na formularz z pytaniami czy
wyświetla się napis w stylu " już odpowiedziałeś na pytanie", o się zastanawiam czy moje odpowiedzi
zaskoczyły?

Ja mogę jeszcze wejsc i popatrzyć na te obrazki, ale już przycisku wysłać to nie mam ;P Odpowiedzi przed chwilą wysłałem,za podpowiedzi dziekuje Mefipresowi i Wojtasowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym etapie nie napisałem Scarface - no cóż teraz wydaje się łatwe, przedtem takie nie było :)
Teraz znowu dwóch nie kojarzę, jednak Google mi dopomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:44, mefiperes napisał:

Mam pytanie. Jeżeli napisałem "Człowiek z blizną" w poprzednij konkursie, to będzie to uznane,
czy nie? Bo do tego nie jestem pewien, a w końcu "człowiek z blizną" to też tytuł. :P Czy to
będzie uznane, czy nie?


A dlaczego miałoby nie zostać uznane? Scarface=Człowiek z blizną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 14:17, Spaykus napisał:

> Mam pytanie. Jeżeli napisałem "Człowiek z blizną" w poprzednij konkursie, to będzie to
uznane,
> czy nie? Bo do tego nie jestem pewien, a w końcu "człowiek z blizną" to też tytuł. :P
Czy to
> będzie uznane, czy nie?

A dlaczego miałoby nie zostać uznane? Scarface=Człowiek z blizną :)


Uff. To bardzo dobrze. :) Heh, było napisane Scarface:Człowiek z blizną. Pomyślałem, że całość trzeba było napisac.
Ciesze się. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:18, Lak5 napisał:

mam jedno pytanie czy coś z tego mam dobrze napisałem odpowiedzi z pierwszego etapu tak :

1. Tony Hawk''s
2.Eragon
3.Metal Gear Solid
4.Scarface
5.Gothic 3
6.Stubbs the Zombie
7.Jade Empire
8. Riddick


czy te wszystkie odpowiedzi są poprawne ??


http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1402

Gratuluję, masz komplet prawidłowych odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytania moglibyscie dac jakies podpowiedzi do gier 2 i 8 , z reszta nie mialem problemow ;] no a z 1 to odrazu wiedzialem o kogo chodzi w koncu moja ulubiona postac w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja się chyba do takich konkursów nie nadaję... Myślałem, że te oczy są trudne, ale teraz zwątpiłem... Może gdy na screenie będzie tytuł gry i po czcionce trzeba będzie odgadnąć jaka to gra, będę miał szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry konkurs, ale to, ze miałem problem z #1 jest moją prywatną porażką...tyle się w to zagrywałem swego czasu...ehh. Ogólnie będzie dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować