Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap trzeci

163 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 11:58, Gryczka napisał:

> A jak napisałem Auta przygoda w chłodnicy górskiej to mam źle czy dobrze? Bo w końcu ta
mina
> jest na okładce tej gry :)
Przyłączam się do pytania, też dopisałem przygoda w chłodnicy górskiej. A ten etap jak dla
mnie trudny, ale jakoś spróbuje coś znaleźć ;)


Przygoda... to również gra z serii Cars (no ok, upraszaczam ;p), także zaliczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wczoraj mnie nie było, konkursu nie rozwiązałem... To dzisiaj już chyba też nie ma sensu - osób, które zdobędą max punktów będzie imho dużo, więc na nagrodę szans raczej nie mam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc z siódmym? Jakaś tyci, tyci podpowiedź, bo obrazek chyba kojarze tylko nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc z siódmym? Jakaś tyci, tyci podpowiedź, bo obrazek chyba kojarze tylko nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 12:25, Inuki napisał:

Czy mógłby mi ktoś pomóc z siódmym? Jakaś tyci, tyci podpowiedź, bo obrazek chyba kojarze tylko
nie pamiętam tytułu.


prekursor, action-rpg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:53, patrYX93 napisał:

Hmm, w tej części nie wiem 1, 6 i ósmego... pozostałe dobrze aczkolwiek 5 mnie coś martwi-
czyżby to taka stara gra... osadzona w tpp?

Chyba dobrze ci się wydaje:)

No cóż z tego co widzę to teraz kilka gier z nie moich klimatów, do tego jak się tyle czasu nie czytało żadnych pism komputerowych, to teraz nawet trudno szukać:).... zresztą i tak by mi się nie chciało, już wczoraj od przeglądania 5numerów CDA zaczęła mnie ręka boleć :)
Choć może później jak słońce przestanie świecić w monitor ro uda mi się dostrzec jakieś szczegóły które mi pomogą przy obrazkach 1, 6 i 7, a narazie to pora pomyć gary i zabrać się za renowację roweru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie etapy mi niestety uciekły.. ;( Jednak teraz wezmę udział w tym etapie, bo do wygrania jest fajna nagroda, a rozwiązanie jest od razu na drugi dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podpowiedź do 8.I tak nie wygram,tu dużo osób ma komplet odp.Ja wysyłałem dość późno,ale chciałbym mieć tą świadomość,że w końcu zrobiłem coś dobrze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie sami maniacy! :] Ja bym wiedział może na... 4? :PPP
No cóż, dlatego nie brałem udziału :>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem 1 i 7. Może pierwsze literki ktoś poda :D? Chodzą mi po głowie różne gry, ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno wszystko uzupełnione, wysłane i na bank komplet. No to mam 24 punkty raczej. Teraz tylko liczyć, że wysłanie 45 minut temu wystarczy na nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 12:26, Nos Mucios napisał:

prekursor, action-rpg ;]


Dzięki bardzo. Jak przeczytałem twoją podpowiedź to zaraz mnie natchnęło. Trochę mi głupio bo akurat wczoraj grałem w tą gierkę, no ale cóż; skleroza nie boli. Tak pewnie nie wygram bo wczoraj pomyliłem się z "Earthworm Jim 3D" ale chciałem "dopełnić dzieła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować