Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Wiedźmina już dziś!

135 postów w tym temacie

z tego co słyszałem to Wieźmin nie jest jakimś system-sellerem heh. Tak na 100% nie ma mowy o obciążeniu serwera, skoro o grze słyszeli głównie polscy gracze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w oczekiwaniu na zapowiedziany trailer ogladnalem jeden ze starszych (Combat) i musze przyznac ze mi sie.. nie podobal. Sam Wiedzmin walczy niezle, ale przeciwnicy? :| Walke z potworkami mozna olac bo przeciez nie wiadomo jak takie walcza, ale na koncu filmiku pokazana jest walka z jakimis ludzmi z mieczami. Niestety ich umiejetnosci walki ograniczaja sie walki w stylu ''zombie z horrorow klasy B''. Podchodza jaknajblizej Geralta jakby chcieli sie przytulic a nie walczyc :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te wszystkie zapowiedzi wasze będzie można ujrzeć w nowym trailerze. Ciekawe jaką ocenę dostanie na gt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 18:48, Khalid. napisał:

Już jest.. szkoda tylko że nie można go sciagnąć

Dlaczego?? Naciśnij na znaczek WMP i powinny Ci się pojawić opcje ściągania (format itd.).

Trailer niczego sobie, ale brakuje gameplayu, jak to powiedział Prochaos. Taki Killzonowy trailer ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panu Tomkowi Bagińskiemu i Platige Image należy się "respect" za to :) a jeszcze większy jeśli filmiki w grze będą takiej samej lub lepszej jakości (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to popis animatorów (a raczej animatora ;] ), a nie programistów. Szczerze - wolałbym filmik z gameplay''a niż intro do gry. I to mój jedyny zarzut co to tego trailera :)
Filmik sam w sobie jest bardzo dobry (jak na moje niewprawione oko). Największe wrażenie wywarła na mnie ta katedra - lubie patrzeć na takie budowle, a tutaj wygląda ona ładnie. Podobnie prezentuje się twierdza.
Cały trailer jest dynamiczny i dobrze się go ogląda :)
Jednak po nim nie można ocenić czy gra będzie dobra czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować