Zaloguj się, aby obserwować  
eXtreme

Mości klikacze! Łączymy się w słusznej sprawie!

548 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 22:14, Zgłębiczart napisał:

Ode mnie poszło tylko 1500 :) Ciekawe że na drugim miejscu jest Izrael

Huh, Izraelczyczy są niezłe klikacze: Polska była na pierwszym miejscu a Izrael w dwa dni dobił do 20 000 000 kliknięć aż w końcu nas przegonili i jakiś czas prowadzili. Do czasu.. ;) Nie można im odpuścić bo zaraz przegonią znowu.. Myślisz że jakim sposobem? ;) Oni mają 7 milionów mieszkańców a my 40, skądś więc te kliki biorą :>

klosu: Luz blues :D dałem przecież ";)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:36, squeglee napisał:

Na pewno sa już boty ;p.

No to mówiłem, że są automaty klikające, kilka powstało i u nas i u Izraelczyków specjalnie na potrzeby tej "akcji" ;) Wszystkie jednak wymagają uruchomienia programu, który wykonuje kliki myszką za nas, więc o jakiejkolwiek pracy wtedy nie ma co myśleć - po prostu trzeba sobie pójść wtedy na spacer albo kawe wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie ok. 3000 kliknięć, chociaż uznało tylko 1998...
Polska na czele stawki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehe, Polska ssie w większości sportów indywidualnych i drużynowych, nasza gospodarka tak samo, itd itp

Ale jesteśmy najlepsi na świecie w klikaniu, i to poprawia humor ;D Od siebie tylko kilkadziesiąt, ale jutro do 1000 dojdę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zostało wynalezione chyba przez firmy myszkowe - ostatnio spadło zapotrzebowanie na ten produkt ale po takim clikaniu szybko skoczy do góry <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowego groźnego konkurenta :/ Słowenia błyskawicznie idzie w górę i wkrótce mogą nas dogonić :/ Zdobyli kilka dobrych programów klikających :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Łączmy się! Nie dajmy się Izraelowi! Mój wynik z wczoraj i dzisiaj 3,644 punkcików, co stanowi 0.0073% łącznej sumy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ,dziwne. Kliknąłem ponad 1200 razy ,a mi tylko zaliczyło 300 kliknięć (0.0006% wszystkiego) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować