Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Jakie gry z konsol chcielibyśmy zobaczyc na PC?

152 postów w tym temacie

Jak dla mnie najwazniejsze zeby bylo na PC Gears of war, jak ogladam z tego filmiki to malo sie nie zes... tego:P
A poza tym to Metal Gear Solid 3, Motor Storm i Gran Turismo 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA STREET 2 – W SUMIE TA GRA JEST NA PC ALE NIE W POLSCE. CZEKAM OD URODZENIA NA PIŁKĘ NOŻNĄ GDZIE LICZY SIĘ OŚMIESZANIE RYWALA A OTO CHODZI W FIFA STREET2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa Street 2, Gears of War, Lost Planet, THP 8, GTA VS Stories, FF XII, DoA Xtreme 2.

Pogrubione: gry które chciabym najbardziej.
Podkreślone: gry które mam na PS2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:36, dawidos160 napisał:

GoW,Black,Tekken 5 i może zdziwię parę osób - Crash Bandickot (czy jakoś tak ) świetna gierka.

Pamiętam Crasha jak jeszcze w Zamościu był fajny Salon gier ;) to były czasy .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:37, Ari Zmc napisał:

> GoW,Black,Tekken 5 i może zdziwię parę osób - Crash Bandickot (czy jakoś tak ) świetna
gierka.
Pamiętam Crasha jak jeszcze w Zamościu był fajny Salon gier ;) to były czasy .... ;)


To była moja 1 gra na PS 1 :) teraz już takich gierek zręcznościowych nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:39, dawidos160 napisał:

> > GoW,Black,Tekken 5 i może zdziwię parę osób - Crash Bandickot (czy jakoś tak ) świetna

> gierka.
> Pamiętam Crasha jak jeszcze w Zamościu był fajny Salon gier ;) to były czasy .... ;)

To była moja 1 gra na PS 1 :) teraz już takich gierek zręcznościowych nie robią :)



Tja, Crash, moja pierwsza gra na PSX :) Ah, jeszcze w pamięci mam tego świetnego liska :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:49, Arkads napisał:

> > > GoW,Black,Tekken 5 i może zdziwię parę osób - Crash Bandickot (czy jakoś tak
) świetna
>
> > gierka.
> > Pamiętam Crasha jak jeszcze w Zamościu był fajny Salon gier ;) to były czasy ....
;)
>
> To była moja 1 gra na PS 1 :) teraz już takich gierek zręcznościowych nie robią :)


Tja, Crash, moja pierwsza gra na PSX :) Ah, jeszcze w pamięci mam tego świetnego liska :).


Szkoda że go nie przekopiowali na PC ;) Tak z 5 lat temu to byłby pewnie jedną z najlepszych gier i przeszedł do legendy zręcznościówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować