Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Jakie gry z konsol chcielibyśmy zobaczyc na PC?

152 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 11:28, lukasz11111 napisał:

> Wiesz to wynika też z faktu, iż na PC panuje nieporównywalnie wyższe piractwo niż na konsolach,

> a straty idą w niekiedy miliony.

I tu mamy odpowiedz Dlaczego. No tak, piraci się kupe gier na PC, Może ktoś wymyśli blokade
nie do złamania, ale i tak zostaje obraz płyty. I masz racje mają wielkie straty. I ".".

ha! A wyobraźcie sobie, z gry na PS3 będą zajmować 50 GB na płycie. Chciałoby się Wam tyle ściągać ? Wątpie!! No i problem piractwa na PS3 nie istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:11, Grz3chu napisał:

ha! A wyobraźcie sobie, z gry na PS3 będą zajmować 50 GB na płycie. Chciałoby się Wam tyle
ściągać ? Wątpie!! No i problem piractwa na PS3 nie istnieje :P


No racja. I zapewne na inne platformy też. I dlatego mają duży zysk. Czy gry komputerowe wyginą. Z czsem napewno staną się gatunkiem zagrożonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>będą zajmować 50 GB na płycie.

25 Gb..., dla chcącego nic trudnego :P Wystarczy mieć odpowiednie łącze (lukasz11111 - mam 2mb/s w dzień i 4 w nocy) i nagrywarkę blu-ray. A co do gier na kompa, to tez niedługo będą po tyle zajmowały.... Weźcie pod uwagę, że mimo iż tego nie widać, piractwo konsolowe jest o wiele większe w polsce niż pc''towe (uwzględniając tylko gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Gran Turismo
2.Crash Bandicoot ;)
3.Ace Combat
4.Gears of War
5.MotorStorm
6.Resistance
7.Final Fantasy
8.Harvest Moon :P
9.Tekken
10.WRC
11.God of War
12.Burnout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest takich gier które powinny sie ukazać na PC wymienię kilka z nich:
-God of War II
-God Hand
-Final Fight: Streetwise™
-Burnout Revenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał zobaczyć Call of Duty3, ale wiem że to niemożliwe. Będę musiał zadowolić się 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 22:12, snek napisał:

Ja to bym chciał zobaczyć Call of Duty3, ale wiem że to niemożliwe. Będę musiał zadowolić się
4.


Co wy z tą trójką, przecież powiedzieli, że nie będzie. Czwórka też raczej ominie nasze personal computers, chociaż to nie kłopot, bo CoD nie o wojnie światowej to "nędza"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:25, Grz3chu napisał:

ludzie, a nie lepiej kupić konsolę ? ^^

No pewnie że by było łatwiej ale tu się piszę o tym co chciało by się zobaczyć.Ja chciałbym zobaczyć:Gears of War , Crackdown , GTAIV(ma być ale nie wiadomo), Tony Hawk Project''s 8 , 50 Bulletproff , Splinter Cell Essainst coś tam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War, Crackdown, God of War, THP8, Burnout Revenge, VF5, Motorstorm..... dużo tego, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:35, Madoc napisał:

Gears of War, Crackdown, God of War, THP8, Burnout Revenge, VF5, Motorstorm..... dużo tego,
niestety :(

No dużo a najgorze jest to że na PC się raczej nie pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No GTA IV, ale to jeszcze spory kawał do premiery, a zresztą na pewno wyjdzie, bo daje im wielkie przychody moim zdaniem tylko dają je w większym odstępie czasu, aby jeszcze większy był popyt, a to wynik dłuższego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią ujrzał bijatyki (a w szszególności Tekkena), slashery (God Of War!), jRPGI (głównie FF, Dark Cloud 2) Burnouty, MotorStorm, "Girsy", Guitar Hero... długo by wymieniać, ale są też tytuły, których by mi brakowało gdybym grał na konsolach (HoMM, Guild Wars, Gothic i masa eRPeGów czy innych strategii...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie to bijatyki jak Teken czy Dead or alive i Def Jam. Fajnie by było gdyby był też taki Eye Toy do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować