Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War - patch 1.2 na serwerze gram.pl

62 postów w tym temacie

zapewne mase klopotow :) patrzac po problemach z wersja 1.2 heroes 5 tzw empikowa taka wymiana ( o ile bylaby mozliwa w przypadku medivala ii) nie bardzo by Ci sie oplacila ;)

wrzucajcie tego patcha na files-upload.com :) mozna tam wrzucac pliki do wielkosci 1 gb kiedy laczy sie ze stronka osoba wrzucajaca plik za pomoca ftp :) nie ma problemow z blokowaniem ip w lanie i nie trzeba czekac kosmicznych minut jak na rapidsharze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:53, ibisz napisał:

ten patch więcej waży niż wszystkie patche do Heroes V razem wzięte:)

Bo nie tylko poprawia błędy, ale też wnosi nowe speeche, np. kiedy zaczynasz przegrywać, wygrywać czy też wróg stracił połowę swojej armii. Po szczegóły odsyłam do pliku readme i artów w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 11:53, muszczu napisał:

pobralem tego patcha i przy rozpakowywwaniu wyskakuje mi błąd archiwum ;(


Mnie też wyskakuje błąd po przejściu kilku procent rozpakowywanie. Wie ktoś o co może tu chodzić? Może tylko z Rar-em się gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo, cos mu nie pasuje z plikiem voice1.dat i sie kaszani.
(w grze oczywiscie wszystko dziala, poza tymi nieszczesnymi słoniami altyleryjskimi wyrzucajymi na pulpit:P ).
patch sciagany z dwoch niezaleznych miejsc wiec złe sciagniecie raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby udostępnić lub przesłać mi na maila: fenris79@o2.pl plik "localized.pack" z folderu PACKS oczywiście z wersji 1.2 PL Będę wdzięczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w jakim celu jest Ci ten plik potrzebny? przeciez skoro masz polska wersje gry t takowy plik nie jest Ci do niczego potrzebny

Jesli nie masz polskiej wersji gry zakup ja - wtedy lik ten znajdziesz na plycie z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi on nie jest do niczego potrzebny, mam wersje angielska i taka mieć wole ale moja dziewczyna angielskiego nie zna za dobrze a gierka Jej sie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem się spytać dlaczego ppodczas walki nie widać krwi na mieczech na zbrojach itp?
czy da się to jakoś właczyć, czy może tylko w angielskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze spolszczeniem już nie aktualne, mam już. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował to można je ściągnać tu: http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=14890199991805990393&act=&down=&gk=transfer

konarion ---> A masz ustawione efekty na max ? Bo zdaje się że przy zmniejszonych właśnie nie było widać krwi. W każdym razie mogę potwierdzić że w wersji ENG 1.2 krew jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest uszkodzony. Czy naprawdę kupując legalne oprogramowanie muszę jeszcze tracić nerwy podczas ściągania takich pierdół?? Gdzie do cholery mogę dostać "sprawny" patch 1,2 do polskiej wesji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować