Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Jak tak przeglądamy ten wątek, to widzę że wszyscy lubią sobie kisić stopy w butach w lato :(
Mała alternatywa

Moj styl / moje ecco :P

Zapomniałem zaznaczyć że Z@j3BiŚcI3 wygodne

20090804203205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 19:30, Graszcz napisał:

Ile wytrzymały poprzednie?



Nie licząc sezonu zimowego można uznać, że około roku. A i tak nie są w stanie tragicznym, po prostu starła się i trochę popękała podeszwa na pięcie, czasami przemiękało, ale w suchy dzień spokojnie by jeszcze dały radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:32, HeyBabyGirl napisał:

Jak tak przeglądamy ten wątek, to widzę że wszyscy lubią sobie kisić stopy w butach w
lato :(
Mała alternatywa

Moj styl / moje ecco :P

Zapomniałem zaznaczyć że Z@j3BiŚcI3 wygodne

Bo jak dla mnie sandały to najgorsza rzecz dla faceta, zaraz po stringach i rurkach (chociaż...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie buciki do pilki noznej (glownie na hali) bo moje nike rio nie wytrzymaja wiele.. myslalem nad jakimis nike five, byc moze t-1 ct, albo nad zwyklymi tiempo natural..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 i 2: Air Force 1
3: Mavrk 6.0
4: jakies tam etnisy na desie
Byly jeszcze Air Force 2 w niebieskiej kolorystyce, niskie, ale zdjecia na necie nigdzie nei ma, a aparat nie ladzia.

20090804213656

20090804213814

20090804214718

20090804215012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 21:52, rolnik napisał:

1 i 2: Air Force 1
3: Mavrk 6.0
4: jakies tam etnisy na desie
Byly jeszcze Air Force 2 w niebieskiej kolorystyce, niskie, ale zdjecia na necie nigdzie
nei ma, a aparat nie ladzia.

3-cud miód i malina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 21:24, Zauri napisał:

jakie polecacie buciki do pilki noznej (glownie na hali) bo moje nike rio nie wytrzymaja
wiele.. myslalem nad jakimis nike five, byc moze t-1 ct, albo nad zwyklymi tiempo natural..


Adidas Telstar IN. Genialne buty, nie do zdarcia. Gram 3 lata i nadal się trzymają. A gram dużo i ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak moja dziewczyna także trampki uwielbia ;p.
Akurat trafiłem na likwidacje sklepu i były duże rabaty. Na necie patrzyłem to gdzieś stoją za 250. A ja coś koło 200 dałem. 190 dokładnie chyba ;]
Mam jeszcze ze 2 pary conversów. Jedne białe a drugie zamszowe ;p ale wyglądają podobnie do tych czarnych ;]

Maurycy_69
Też są ciekawe ;] a te co ja wkleiłem jest jeszcze ich model za kostkę ... ale jak dla mnie głupkowato wyglądają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:32, zlo169 napisał:

Adidas Telstar IN. Genialne buty, nie do zdarcia. Gram 3 lata i nadal się trzymają. A
gram dużo i ostro.


Naprawdę takie mocne są? Też niedługo bedę kupował buty do piłki (na hale, beton) i przydadzą mi się wytrzymałe i dobre buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nike Air Flight Supreme - (od modelu ze zdjecia roznia sie kolorem, zamiast srebrnego jest zoltawy / zloty). Dzisiaj mam nadzieje przyjda ;]
2. Converse Triple Deuce OX - mam rok, czarna guma po bokach zjechana srodze, poza tym jakos sie trzymaja (nie odklejaja sie ''noski'', co jest jakas moja przypadloscia, w wiekszosci butow tak mam po jakims czasie). Polecam.

20090805094353

20090805094420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 09:23, kedzior141 napisał:

> Adidas Telstar IN. Genialne buty, nie do zdarcia. Gram 3 lata i nadal się trzymają.
A
> gram dużo i ostro.

Naprawdę takie mocne są? Też niedługo bedę kupował buty do piłki (na hale, beton) i przydadzą
mi się wytrzymałe i dobre buty.


Moim zdaniem są naprawdę świetne. Jak nie trafisz na podróbę, to pograsz w nich naprawdę długo. Nie tylko na hali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:09, zlo169 napisał:

Moim zdaniem są naprawdę świetne. Jak nie trafisz na podróbę, to pograsz w nich naprawdę
długo. Nie tylko na hali.


A za ile kupiłeś? Bo na allegro widzę po 140zł, to chyba rozsądna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 11:28, kedzior141 napisał:

> Moim zdaniem są naprawdę świetne. Jak nie trafisz na podróbę, to pograsz w nich
naprawdę
> długo. Nie tylko na hali.

A za ile kupiłeś? Bo na allegro widzę po 140zł, to chyba rozsądna cena?


Kupiłem za 200 zł, ale to było 3 lata temu. Na Twoim miejscu postarałbym się kupić je osobiście, nie możemy być pewni, ze te na allegro to podróby, ale zaryzykować można.

Zauri- Twój wybor, tylko nie zdziw sie, jak one się rozkleją po niecałym roku (mój brat tak miał, ale może za ostro z nich korzystał? nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno DART VI LEATHER (kolor i wygląd jak na zdjęciu). Zawsze lubiłem nike i w butach tej firmy najlepiej się czuję. Nowy nabytek jest bardzo wygodny i lekki, więc prawie nie czuje się ich na nogach. Polecam.

20090805125621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 12:49, zlo169 napisał:

Kupiłem za 200 zł, ale to było 3 lata temu. Na Twoim miejscu postarałbym się kupić je
osobiście, nie możemy być pewni, ze te na allegro to podróby, ale zaryzykować można.


Tak, będę starał się kupić w normalnym sklepie, bo nie mam zwyczaju zamawiać przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach