Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 09:17, Markus89 napisał:

Jako iż na necie nie znalazłem swoich butów to wrzucam real fotki ;)
Moje Reeboki - nie rzucają się w oczy, ale moim zdaniem ładne i wygodne. Rozmiar 43

OMG powiedz, że ten pasek nie jest koloru różowego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 09:17, Markus89 napisał:

Jako iż na necie nie znalazłem swoich butów to wrzucam real fotki ;)
Moje Reeboki - nie rzucają się w oczy, ale moim zdaniem ładne i wygodne. Rozmiar 43



Nie rzucają się w oczy? No nie wiem xP. Mrrau xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje buciska! :-) Nie chciało mi się robić fotek na "żywca", więc są z sieci. Obydwa buty niesamowicie wygodne, nie tylko na deskę! Jak rozwaliłem sobie podeszwę Wishota Street to okazało się, że mają metalowe wstawki! :-) Serio! A buty kosztowały mnie razem 80 zł - dobry interes, niet? (Sklep był w czasie likwiadcji i kupiłem buciki za półdarmo)

20070514200357

20070514200403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:07, Azrathel napisał:

naprawdę świetne, szczególnie biorąc pod uwagę cenę.
dobry zakup, opłacało się ;]


Dziemkujem! :-) Ale prawdę powiedziawszy, nie ma nic za darmo. Brak reklamacji, bo najbliższy autoryzowany sklep jest gdzieś 100 kilosów ode mnie... Cóż, nie można mieć wszystkiego! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! a ja osobiście polecam Nike First Touch, kupiłem za 27 funtów.. czyli jakieś. hmm 160zł.. czyli nie drogo..
Mam je od lipca zeszłego roku i chodze w nich wszędzie, gram w nogę, halówkę, biegam.. i pewnie jeszcze wiele by się znalazło.. a są bardzo Okaj. :)

20070514202308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A buty :) dobry temat ;] Osobiście kupuje tylko firmy reebok i jestem 100% zadowolony :D Ostatnio zakupiłem model NPC NEO II. Wogóle uważam, że buty są ważną częścią ubioru :D RBK forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:23, Wiecha14 napisał:

O! a ja osobiście polecam Nike First Touch, kupiłem za 27 funtów.. czyli jakieś. hmm 160zł..
czyli nie drogo..
Mam je od lipca zeszłego roku i chodze w nich wszędzie, gram w nogę, halówkę, biegam.. i pewnie
jeszcze wiele by się znalazło.. a są bardzo Okaj. :)

Ja powtórzę jeszcze raz, że "piłkarskie" buty mi sie za bardzo nie podobają... Ale jak na ten typ, są ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:41, Deejay napisał:

OMG powiedz, że ten pasek nie jest koloru różowego... ;)


Czerwony ;) Tylko słabe oświetlenie, dlatego tak wyszło...

Dnia 14.05.2007 o 19:41, Deejay napisał:

Nie rzucają się w oczy? No nie wiem xP. Mrrau xD


Jakby były różowe to może i tak, ale kolor czerwony jest ok ;)
W oczy się nie rzucają bo mają jeden mały znaczek, a nie jak niektóre buty wielkie znaczki na samym czubku buta, czy rozciągające się od samego początku po sam koniec. Moim zdaniem takie buty wyglądają chamsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:30, Markus89 napisał:

Czerwony ;) Tylko słabe oświetlenie, dlatego tak wyszło...

Uff... ;]
No to mogę przyznac, że sa na prawdę super :) Szkoda, że wcześniej ich nie pokazałeś, to zastanowiłbym się nad ich kupnem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:23, Wiecha14 napisał:

O! a ja osobiście polecam Nike First Touch, kupiłem za 27 funtów.. czyli jakieś. hmm 160zł..
czyli nie drogo..
Mam je od lipca zeszłego roku i chodze w nich wszędzie, gram w nogę, halówkę, biegam.. i pewnie
jeszcze wiele by się znalazło.. a są bardzo Okaj. :)


Za tyle to mogę kupić 4 pary butów Wishot (wyżej napisałem o moich buciorach)!!! Ale ładne, nie powiem. Tylko czy wygodne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:32, Wieśniakoo napisał:

> O! a ja osobiście polecam Nike First Touch, kupiłem za 27 funtów.. czyli jakieś. hmm 160zł..

> czyli nie drogo..
> Mam je od lipca zeszłego roku i chodze w nich wszędzie, gram w nogę, halówkę, biegam..
i pewnie
> jeszcze wiele by się znalazło.. a są bardzo Okaj. :)

Za tyle to mogę kupić 4 pary butów Wishot (wyżej napisałem o moich buciorach)!!! Ale ładne,
nie powiem. Tylko czy wygodne? :-)


Wygodne.. wygodne. tzn wiecie.. to nie są buty do chodzenia po górach, podeszwy na 3cm grubej nie mają..
ale do miasta są w sam raz, do szkoły też oka. To są tak wogóle Torfy, ale że grałem na betonie to po pół roku torfów nie było, ale teraz wyglądają jak chalówki... powiem tylko, że dlatego, że w nich dużo gram (2 razy na tydzień) robią się przebarwienia tej skóry, tzn te srebrne się robi białe dlatego na dłuższą metę tracą estetykę, ale mi to nie przeszkadza, bo ani podeszwa nie poszła (jak w większości halków za 70zł, zresztą to był jedyny powód kupienia butów markowych), ani żadne szwy nie puściły..

oceniam je na 8.5/10

Teraz przymierzam się do kupna butów do biegania, możecie coś polecić (moga być ceny w funtach, bo i tak tam kupię obuwię.. preferowałbym Nike, bo akurat na nich się nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:37, Wiecha14 napisał:

To są tak wogóle Torfy, ale że grałem na betonie
to po pół roku torfów nie było, ale teraz wyglądają jak chalówki... powiem tylko, że dlatego,
że w nich dużo gram (2 razy na tydzień) robią się przebarwienia tej skóry, tzn te srebrne się
robi białe dlatego na dłuższą metę tracą estetykę, ale mi to nie przeszkadza, bo ani podeszwa
nie poszła (jak w większości halków za 70zł, zresztą to był jedyny powód kupienia butów markowych),
ani żadne szwy nie puściły..

hehe ekonomiczny jesteś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:57, E.x.E. napisał:



Te pierwsze są ok, choć i tak wole DCS i G-Unit. A te drugie to dla MNIE badziewie. Dla mnie. Wolę F50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:57, E.x.E. napisał:

a ja mykam w jakich mi wugodie i względnie wyglądające
http://hiphopshop.pl/popup_image2.php?pID=1556&osCsid=b0603e61274c1eb9fd8626f590885d2b

Nie złe. przydałoby sie z innego rzutu :)

Dnia 03.06.2007 o 22:57, E.x.E. napisał:

Nie gustuję w tego typu obuwiu... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 00:10, IMPERATOR1990 napisał:

No cóż jakiś błąd ze screenami,
no to daje jeszczę raz,

Miałem kiedyś glany, ale krótkie. Przyznam, że bardzo wygodne, choc ciężkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 03:38, Deejay napisał:

Miałem kiedyś glany, ale krótkie. Przyznam, że bardzo wygodne, choc ciężkie :)

Ciężkie są tylko na początku później się przyzwyczajasz i nie widzisz różnicy (przynajmniej ja tak mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach