Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podbij średniowieczny świat wraz z eXtra Klasyką neXt!

127 postów w tym temacie

6 tytułow i nic dla mnie :/ Ale tak to jest jak się nie lubi strategii i symulacji - /me marzy o jakimś RPGu ew. przygodówce.

następne proszę bo mnie portfel swędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na ten tytuł w cenie niższej niż 50złotych. No i jak widzę w końcu się doczekałem. :) LEM już dawno położył na klientów, zapominając o grach jakie wydaje. Dobrze, że ktoś się zajął co lepszymi perełkami - seria Total Wars. Może jeszcze się pokusicie się o wydanie Battle Realms z dodatkiem? Który nigdy nie został wydany w Polsce? Wtedy to by była uczta dla RTSo-maniaków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał oprucz M: TW ZE Sage "Baldura" i Sage "Icewinda" i oprucz tego Beyond Divinty.
Ja kocham gry RPG !

POZDRO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyjdzie z PEWNĄŚCIĄ kupię tą grę,a czy możemy liczyć na gothicI,gothicII i noc kruka w klasyce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 08:50, gorn63 napisał:

Gdy wyjdzie z PEWNĄŚCIĄ kupię tą grę,a czy możemy liczyć na gothicI,gothicII i noc kruka w
klasyce???

LOL!
Oczywiście, że możemy liczyć. Tak naprawdę, możemy liczyć od dość długiego czasu. Tutaj dowody:
http://www.gram.pl/sk5_9w3f5_Gothic.html
http://www.gram.pl/sk5_9w3g6_Gothic_II.html
http://www.gram.pl/sk2_8gzjJ,1_Gothic_II_Noc_Kruka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medieval i Shogun obowiązkowo! Ciekawe co jeszcze dostaniemy... I szkoda, że to nie będzie Rome: Total War... ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ledwo jak zobaczyłem, że Medieval jest w Złotej Edycji, za 20zł to prawie z krzesła spadłem ;-) a jak później zobaczyłem i Shoguna w Złotej Edycji też za 20zł, to już musiałem chwile odpocząć, tak mi adrenalina podskoczyła, trochę czekać na to tylko trzeba :-( ale to nic, ja już zamówiłem ]:-> Oby tak dalej chłopaki, nie wiem dzięki komu mamy takie gry w Klasyce za 20zł, ale brawa dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medieval Total War w Złotej Edycji to piękny strzał w 10 :) gratulacje dla CDP. Dołączam się do apelu z powyższych wypowiedzi, więcej RPG w Złotych Edycjach/Antologiach! Szczególnie wypatruję Sagi Baldura na DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decado masz racje Saga "Baldura" to to, czego nam graczom by dało ogromnie dużo frajdy !
A więc panowie z CDP prosimy jeszcze raz o więcej gier RPG a zwłaszcza sagę "Baldura" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:47, Apocz2 napisał:

Ja bym chciał oprucz M: TW ZE Sage "Baldura" i Sage "Icewinda" i oprucz tego Beyond Divinty.
Ja kocham gry RPG !

POZDRO !


Beyond divinity na wirtusie jest po 9,99 więc w klasyce mógłby nie znaleźć amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 10:03, szymonsen napisał:

Medieval i Shogun obowiązkowo! Ciekawe co jeszcze dostaniemy... I szkoda, że to nie będzie
Rome: Total War... ;)
Pozdrawiam.


Może od razu Medieval II + Rome :D:D. Taki pakieciek za powiedzmy 70-90 złotych to byłaby nie lada gratkal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie panowie i panie z CDP! ;) My chcemy Medieval II i Rome! :P No i najlepiej za friko do pobrania z gram.pl :D
Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować