Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podbij średniowieczny świat wraz z eXtra Klasyką neXt!

127 postów w tym temacie

a jezeli mam "kod pormocyjny umozliwiajacy obnizenie kosztow zamowienia o 20 zł" (czy jakos tak) to jezeli uzyje go na tej grze to place tylko za koszty wysylki? Bo jak tak to sie chyba skusze (wazny tylko do maja jest :) )

pozdrawiam - gogowitczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Rome: Total War z 2 dodatkami przydało by się dać ;)


Rome :Total War ma wyjść w platynowej edycji z dwoma dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb taktyczny podobny jest do Europa Uniwersalis(na sile porownujac) Natomiast tryb walki jest podobny do Blitzkrieg(tym bardziej na sile szukajac porownania) nic nie budujemy lecz tylko walczymy. To tak w duzym skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa, brawa, brawa. Obie części Takiej sagi, i to po polsku... Miodzio, czas naprawić DVD, a gry kupię chyba w pierwszym rzucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome juz jest tylko, ze w starej edycji z 1 dodatkiem...

Ciekawe kiedy i za ile dadza Antologie Total War. Wychodzi, ze z 200zl by kosztowala ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej... Szkoda, że pokazują teraz tylko po jednej grze, a nie po dwóch. Po dwóch tak jakoś szybciej było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie spodziewalem sie, by obie gry z serii Total War majace trafic do XK trafily do niej w tym samym rzucie, myslalem, ze CDP bedzie to jakos dozowac :-) A tak - to majowy rzut XK bedzie chyba najlepszy, jaki pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaa!... Czyżby moja ukochana strategia wreszcie w wersji PL? O_O (chodzi mi o napisy, tak czy owak) Nieoficjalne polonizacje zostawiały po mnie niedosyt, a i tak już miałem dosyć czytania tego samego w ENGu - czasz pograć w ulubione kampanie, w rodzimym języku. ;) CDP ma u mnie kolejnego dużego plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moment moment.. albo sie rabnal ktos przy dacie premiery albo pierwszy rzut gier juz zostal zamowiony albo zwyczajnie rozne daty wejscie roznych gier z EKN bo
w koszyku mam Medievala z wysylka 27 maja i Shoguna z wysylka 24 maja - to jak to tam jest w koncu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować