Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podbij średniowieczny świat wraz z eXtra Klasyką neXt!

127 postów w tym temacie

A ja mam inne pytanie do... forumowiczów:) - jak to jest, że tak powszechnie mówi się z pogarda o czasach średniowiecznych a tu wychodzi,na to, że co drugi gracz to... miłośnik średniowiecza z zapałem grający w "Mediewal Total War" (jedynkę i dwójkę)?:)

PS
Średniowiecze moim zdaniem było jedno z najpiękniejszych epok w dziejach ludzkich a my się "nie rozwijamy” ale „cofamy”. Oczywiście w cudzysłowie bo należy to specyficznie rozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ty nade mną masz rację co do swojej wypowiedzi, a sama gra jest boska, ale ja proszę mimo wszystko o nowe gry RPG w ekstraklasyce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto tu cos pisal, ze na Rome w klasyce nie mozna liczyc ani nawet na alexandra w EK bo w platynie ma byc calosc, to teraz pytanko - a ta platyna to kiedy ma byc ?
(wlasnie w pon. puscilem zlota edycje Rome zeby potem nie mial dublujacyh sie gier na polce i juz mi brakuje heh :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dosyć nurtujący problem. Ostatnio zamówiłem sobie Medievala: TW z dodatkiem z serii Extra Klasyka. Złota edycja, po polsku, więc się uradowałem. Instalacja przebiegła pomyślnie, gra też hulała. Jednakże nie było już tak kolorowo podczas bitew... Gra najnormalniej świecie mi przycinała! A przy wcześniejszej wersji Medievala, jaką miałem, tak nigdy nie było. Po prostu podczas bitwy na początku co chwila tak przycinało z lekka, jednakże kiedy zawsze dochodziło do tego starcia pomiędzy armiami, to już bitwa przybierała formę pokazu slajdów - co oczywiście nie daje szans poprowadzić realnie potyczki. I tak jak mówiłem, przy innych wersjach Medievala (nie z Extra Klasyki) wszystko mi płynnie chodziło. A mój komp to: karta graficzna GeForce 4 Mx 440, 512 mb ram, 2,1 ghz celeron.

Czyżby jakaś zła wersja? Proszę o pomoc, ponieważ medieval z wiecznie automatycznymi bitwami to jednak nie to...

Czy może ktoś z posiadających medievala z extra klasyki, ma podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować