Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - nowe tytuły za 2 tygodnie!

111 postów w tym temacie

Ja napewno kupie Medival: Total War. Noi kupiłbym MotoGP3 ale no niestety... te opóźnienia.

Mam nadzieję, że opóźnienie nie będzie długotrwałe i niedługo wyjdzie w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 14:38, Gul4sH napisał:

Jak bym zamówił któreś (?) z przedpremierowych wydań to przyszło by... ?


Po premierze pewnie by przyszło. Trzy wymienone gry zostaly opóźnione a nie odwołane, więc zapewne zostaną wydane w kolejnym wrzucie tytułów do eXtra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma znaczyć że Football Manager 2006 to jest "najlepszy menedżer piłkarski na rynku"???, Ktoś tu chyba zapomniał o FM 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech ktos odpowie na pytanie?
Co za niespodzianka ma byc ze niby ludzie nie wiedza jakie gry w tej serii maja sie ukazac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Chyba skuszę się tylko (może) na THAW. Wystarczy mi Medieval II, a reszta taka... trochę średnia, a okienkami i statystykami się nie interesuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie tylko FM 2006 jest ciekawy i rozważę jego zakup. W późniejszym czasie może skuszę się na MotoGP3.

Mogliby niedługo dać jakiegoś dobrego FPS''a albo coś ciekawego z survival horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie saga Fallout jest a czemu nie ma sagi Baldur''s Gate, Icewind Dale, no i Planescape Torment???Nie wszyscy kiedyś interesowali się grami i nie mogli kupić tych gierek mam tylko Baldur''s 2 i dodatek właśnie z EK.Może ktoś łaskaw byłby odpowiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego data wysyłki Medievala to 27 maja?? :/ Czyżby jakiś obsuw, czy tylko zwykła literówka (liczbówka:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować