Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 16:43, kamilimaciek1 napisał:

Łapcie złote bąbki :)

Jak przyjdzie do wujka graczomaniaka to napewno złapie :D:D:D:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tak tak kurka ale ten wyraz bombki trudny CIągle pisze Bąbki no ja cie kręce taki ze mnie polak :(.
Polecam szukac na forum Komentarze, a nie w wontkach aaaaaaaa nie dziala mi helpa chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty oni nie mogą powiedzieć bo na tym polega cała zabawa ale napewno są dożucone ok 23.
Nie martw się im bardziej ci zależy tym dalej od bombki mi przestało mi przez jakiś czas zależyć i boom ciki puff znalazłem :).
A więc na spokojnie na luzie tak jak byś czytał sobie forum do przeczytania go a nie do znaleźienia bombki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam wszystkich osób na forum. Sporo widze po raz pierwszy. Trzeba było napisać o co Ci chodzi dokładnie, to bym sie nie doczepił.
Pozdrawiam również. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że system po prostu po chamsku losuje jakąś osobę, po czym wyświetla bombke na aktualnie otwieranej przez nią stronę ;).

Szczerze mówiąc miłoby było dostać jakiś podarek, ale jest na to szansa niewielka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to dziala? hmm msle ze tak: przy kazdym linku moglby byc taki maly skrypcik - najpierw losowanie przy nacisnieciu linka czy ma byc wyswietlona bombka dla tego uzytkownika (rowniez sprawdzenie czy ten uzytkownik moze jeszcze bombke zobaczyc). jesli test wypada pomyslnie to skrypcik otwiera plik z docelowa strona linka i w losowym miejscu w kodzie dodaje kod wyswietlenia bombki. potem uzytkownik jest przerzucany do takiej tymczasowej strony z bombka, ktora moze kliknac i juz. samo php powinno dawac takie mozliwosci (nie znam sie na tym za bardzo, z php mialem kontakt tylko przelotny :)). samo losowanie i sprawdzanie czy uzytkownikowi wolno teraz bombke zobaczyc nie powinno byc duzym obciazeniem dla serwera nawet przy bardzo duzej ilosci ludzi. najwiecej roboty przy tworzeniu tymczasowej strony i jej wyswietlaniu ale to sie rzadko zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! teoria z kolorami bombek obalona. Jak zwykle miałem pecha i wygrałem najsłabszą nagrodę- to jest 10 wPLN. A bombka była fioletowa. No nic, zawsze to coś...ale liczyłem na jakiś fajny gadżet z gry :( w każdym razie już nie muszę nerwowo klikać gdzie popadnie:P bombka była na forum, i moim zdaniem prabab ma rację- cały trik polega na losowaniu w pewnym okresie czasowym osób online, i wyświetla im się bombka na stronie na której aktualnie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd to 70% wytrzasnąłeś? ;)

Ciekawi mnie czy to losuje spośród użytkowników zarejstrowanych, czy spośród użytkowników aktualnie zalogowanych, czy spośród wszystkich użytkowników świata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:04, Uther_Lightbringer napisał:

2-3 minuty temu


O to tak jak ja. Tyle ze ja wygralem nagrode albo gadzet. To juz druga nagroda od Cd-Projektu w tym roku. Pierwsza byl Monitor LCD :-D. CdProjekt- DZIEKUJE SERDECZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:07, kowalov napisał:

> 2-3 minuty temu

O to tak jak ja. Tyle ze ja wygralem nagrode albo gadzet. To juz druga nagroda od Cd-Projektu
w tym roku. Pierwsza byl Monitor LCD :-D. CdProjekt- DZIEKUJE SERDECZNIE.

Monitor, eeee super prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:07, kowalov napisał:

> 2-3 minuty temu

O to tak jak ja. Tyle ze ja wygralem nagrode albo gadzet. To juz druga nagroda od Cd-Projektu
w tym roku. Pierwsza byl Monitor LCD :-D. CdProjekt- DZIEKUJE SERDECZNIE.


madafaka. jak dojdzie paczka to napisz co to za nagroda...trzeba będzie założyć ładny temacik na którym wszyscy szczęśliwcy będą mogli się chwalić co ładnego dostali, a reszta zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować