Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

mam identyczną sytuację jak Grizzly. O 23 wchodzę na stronę dostaję komunikat o niedostępności serwera i bombkę. Klikam i przenosi mnie do nieistniejącej strony. Nie dostałem żadnego mejla do tej pory. Będzie coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej a te bombki mogą być nawet na stronce pomocy technicznej od np. gry "Buldars Gate" czy raczej na jakieś sensonwej stronce np. w sklepie gram, gry PC, strona 5
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:43, Marrbacca napisał:

mam identyczną sytuację jak Grizzly. O 23 wchodzę na stronę dostaję komunikat o niedostępności
serwera i bombkę. Klikam i przenosi mnie do nieistniejącej strony. Nie dostałem żadnego mejla
do tej pory. Będzie coś z tego?

No to jest nas przynajmniej trzech :/
Czym takie coś może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:58, Monastor napisał:

> mam identyczną sytuację jak Grizzly. O 23 wchodzę na stronę dostaję komunikat o niedostępności

> serwera i bombkę. Klikam i przenosi mnie do nieistniejącej strony. Nie dostałem żadnego
mejla
> do tej pory. Będzie coś z tego?
No to jest nas przynajmniej trzech :/
Czym takie coś może być spowodowane?


Wszystko zależy od tego jak ten "duch w maszynie" przydziela bombki... Musimy poczekać na odpowiedź od kogoś z CDP. Może się dowiemy, czy wygraliśmy, albo czy jest choć szansa, że będziemy mogli wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Szanowny Zarząd Forum Gram.pl umiesciłby gdzieś info ile bombek zostało w danym dniu (np. licznik). Bo jak juz wszystkie bombki by poszły to nie ma co szukac i mozna sobie odpuscic na dany dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, a jak ma się kompatybilność bombki z przeglądarkami innymi od Jedynej Słusznej. Ja na przykład miałem problem z rejestracją elektroniczną i wPLNy dodali mi dopiero jak się o nie upomniałem wysyłając maila do Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:17, Klimos napisał:

Eeee, a jak ma się kompatybilność bombki z przeglądarkami innymi od Jedynej Słusznej. Ja na
przykład miałem problem z rejestracją elektroniczną i wPLNy dodali mi dopiero jak się o nie
upomniałem wysyłając maila do Pomocy Technicznej.


cały serwis jest w 100% poprawny i funckjonalny w IE, Firefox, Opera, Safair, Camino, tak długo jak użytkownik posiada aktualną wersję danej przeglądarki. To samo dotyczy się bombek. Jeśli miałeś kiedyś problem z rejestracją, to system naliczania wPLN nie ma nic wspólnego z browserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:17, jbobo napisał:

A może Szanowny Zarząd Forum Gram.pl umiesciłby gdzieś info ile bombek zostało w danym dniu
(np. licznik). Bo jak juz wszystkie bombki by poszły to nie ma co szukac i mozna sobie odpuscic
na dany dzien...


to może od razu umówmy się kto wygra bombki i zamknijmy konkurs... ;)
a poważnie, bombki pojawiają się na stronie cały czas, rozłożone są proporcjonalnie do liczby odwiedzin od godziny 0 do 23:59. Nie ma możliwości aby wyczerpały się np o 16 - pojawiają się calutki czas, np dziś o 23 były już dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie tez dostane nagrode jesli bomke zobaczylem o 16 53 a na stronie bylo napisane gratulujemy colin mcrae na twoje konto wplynelo 10 wPLN a wogole nie wplynelo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam moje pytanie, bo nie doczekałem się odpowiedzi, ZNALAZŁEM bąbkę wczoraj po 21 i gdy na nią kliknąłem to przeniosło mnie na stronę główną, czy to znaczy że coś wygrałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 23:44, Destro napisał:

to może od razu umówmy się kto wygra bombki i zamknijmy konkurs... ;)
a poważnie, bombki pojawiają się na stronie cały czas, rozłożone są proporcjonalnie do liczby
odwiedzin od godziny 0 do 23:59. Nie ma możliwości aby wyczerpały się np o 16 - pojawiają się
calutki czas, np dziś o 23 były już dwie :)


Trzeba by siedzieć online 24 godziny tylko na stronie CDP żeby mieć szczęście i złapać bombkę, albo szybciej iść i sobie kupić nawet całe pudełko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chce się założyć, że nie znajdę bombki? :-) Ciężko byłoby mnie sprawdzić, ale ręczę słowem ,że nie będę oszukiwał. Przy moim "szczęściu" to ja tej bombki przez rok nie znajdę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować