Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kffiatkowy konkurs - rozgryź tytuł i zgarnij książki!

37 postów w tym temacie

gram.pl

Słońca w ostatnich tygodniach mieliśmy sporo, teraz nadeszła pora na trochę odżywczego deszczu. Taka kombinacja zagwarantowała nam dalszy urodzaj, w związku z czym mogliśmy znów zebrać kilka dorodnych kffiatków i delikatnie z nimi poeksperymentować.

Przeczytaj cały tekst "Kffiatkowy konkurs - rozgryź tytuł i zgarnij książki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane. :-) W końcu dali ten konkurs! :-]
Już się nie mogłem doczekać. A teraz mogę spokojnie iść grac. :)
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 23:16, mefiperes napisał:

Wysłane. :-) W końcu dali ten konkurs! :-]
Już się nie mogłem doczekać. A teraz mogę spokojnie iść grac. :)
Powodzenia!


No cóż, te nasze kffiatki to zawsze budzą się do życia bardzo późnym wieczorem. Nie zauważyliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 23:24, Mistic napisał:

Bardzo proste, wystarczy okiem rzucić na niektóre topici i co nieco zapamietać :P

Tym razem nie mogłem Ci pozwolić na to byś znowu wygrał. :P Tyle czekania na te kffiatki, a jakie będzie zadanie konkursowe było można domyślić się tylko po ujrzeniu tych kffiatków. Faktycznie bardzo proste, jednak takie są uroki kffiatkowego konkursu...

Myślałem, że będzie więcej miejsc za prędkość nagradzanych. Na tą pierwszą może mi się być ciężko załapać, jednak pozostaje mi mieć nadzieję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to na pewno nie będę. :-) Myślę, że Kuk ma bardzo duże szanse.
Moje zgłoszenie mogło być 2/3/4... :-P
Trzeba szukać szczęścia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba za krótko jestem na tym forum - kojarzę zaledwie połowę gier (właściwie to całe 60% :]). Za słabo znam tego typu "szyfr" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin:
4.2. Aby wziąć udział w konkursie uczestnik zobowiązany jest do dostarczenia odpowiedzi na pytania konkursowe dostępne na stronie www.gram.pl/konkurs/kffiatki.

Sprawdźmy:
Błąd 404 - strona nie istnieje!

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę główną naszego seriwsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee nooo czemu ja wieczorem nie zajrzałem ;( To było banalne - góra 4 minuty i po krzyku :| A szans na wygraną nie mam żadnych bo tylko 5 zestawów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, dpowiedzi walnąłem w parę sekund, szkoda że tak późno... n ajgorsze jest to, że wyłączyłem komputer o 23:00 i o 13:5 byłem w łóżku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 00:51, marcelusVega napisał:

a czemu ja tych kffiatkow nie widze nie chca sie mi wyswietlic..:/


Aby dokopać się do kffiatków należy przestudiować treści wczorajszych newsów publikowanych na gram.pl. Można też zajrzeć do nowego numeru CDP Insidera. Ot, to tak tytułem podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować