Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 18:00, boduczek napisał:

Czekaj,to Ty zaczołeś :P I tak wydaje mi się że zrobiłeś błąd,ale nie chcesz się do niego przyznać


Tak... zrobilem blad... wdalem sie w niepotrzebna dyskusje... przyznaje sie... Now you can accuse me for treason and beheaded.

Dnia 13.05.2007 o 18:00, boduczek napisał:

Nich zgadnę - nie pomogło...


Nie...

Dnia 13.05.2007 o 18:00, boduczek napisał:

Poczekaj jeszcze trochę (mam na mysli kilka lat :P ) może będzie dobrze ;)


Nie wiesz, ze lepsze jutro bylo wczoraj? ;-P

Dnia 13.05.2007 o 18:00, boduczek napisał:

No to się w końcu zdecyduj ;)


Na co? ;-P


BTW Fajnie by bylo zeby jednak Pirania pokazala, ze umie robic gry, wydajac dobry dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 19:19, Kris_bla napisał:

Tak... zrobilem blad... wdalem sie w niepotrzebna dyskusje... przyznaje sie... Now you can
accuse me for treason and beheaded.

Wiesz,ja też muszę się do czegoś przyznać,ja postapiłem tak samo. Ale proponuję EoT :P Widzisz jak szybko się uczę ;)

Dnia 14.05.2007 o 19:19, Kris_bla napisał:

Nie wiesz, ze lepsze jutro bylo wczoraj? ;-P

Hehe, może :) mic nie jest wykluczone.

Dnia 14.05.2007 o 19:19, Kris_bla napisał:

Na co? ;-P

Dobra,już na nic ;D

Dnia 14.05.2007 o 19:19, Kris_bla napisał:

BTW Fajnie by bylo zeby jednak Pirania pokazala, ze umie robic gry, wydajac dobry dodatek...

Faktycznie,tyle że połowa osób które kupiły Gothica i są zawiedzione dodatku nie kupią - przynajmniej do czasu gdy zobaczą że jednak coś to dało ;)
PS. Nie trać nadziei ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo.Ja tam sie nie kłoce po prostu wkurza mnie że ktos mnie obraza i pisze ze mam male IQ.Widzisz, ja sie staram gosciowi pomoc a on tak sie odwdziecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie napisałem, że kupiłem?" > to jest odpowiedź na posta dodanego przez Mikex

Dnia 14.05.2007 o 19:12, Altair05 napisał:

A czy ma ktoś może spolszczenie do G3?? Bo kupiłem na allegro i okazało się, że jest po angielsku(pisało
że po polsku!);/



jak chccesz spolszczenie to kup oryginala ja nie bede podawal linkow do stronek ze spolszczeniami."


Tu jest napisane, odpisywałeś na mojego posta:P Zdenerwowała mnie twoja reakjca, że nie będziesz dawał linków. Skoro tak, to po co odpisujesz? Ktoś cię prosił? Tu się raczej powinno pomagać, a jak się nie może, to się nie odzywać:P A tak w ogóle to sorka. Poniosło mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:26, boduczek napisał:

Wiesz,ja też muszę się do czegoś przyznać,ja postapiłem tak samo. Ale proponuję EoT :P Widzisz
jak szybko się uczę ;)


Zeby to faktycznie tak szybko dzialalo ;-P Ale zgadzam sie EoT...

Dnia 14.05.2007 o 19:26, boduczek napisał:

Hehe, może :) mic nie jest wykluczone.


Teoretycznie wszystko jest mozliwe, ale w praktyce czesto okazuje sie, ze jest inaczej... Niemniej nadzieja zawsze umiera ostatnia ;-P

Dnia 14.05.2007 o 19:26, boduczek napisał:

Dobra,już na nic ;D


:-D

Dnia 14.05.2007 o 19:26, boduczek napisał:

Faktycznie,tyle że połowa osób które kupiły Gothica i są zawiedzione dodatku nie kupią - przynajmniej
do czasu gdy zobaczą że jednak coś to dało ;)


Jak juz wspominalem, ja chce poczekac, az dodatek wyjdzie i jakies wiarygodne zrodlo go przetestuje i pokarze mi, ze da sie w koncu w to grac ;-P

Dnia 14.05.2007 o 19:26, boduczek napisał:

PS. Nie trać nadziei ;P


Cos od nosnie nadziei napisalem juz wyzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Ale zastanawiam się dlaczego np. taki GTS mający

Dnia 14.05.2007 o 17:54, boduczek napisał:

320 MB ram jest lepszy od GF 7950 GX2 kóry ma 1 gb ramu na karcie,wiem że chodzi tu o inne
wspólczynniki ale niby to ram jest najważniejszy.

jak to dlaczego. bo ma wydajniejszy GPU . i to w zasadzie wystarczy za odpowiedz. po 2 co z tego ze karta ma 1 gb pamieci jak nie pociagnie zadnej gry w rozdziałce 3000 x 2000(:P:P:P) chce przez to powiedziec ze tak ogromne ilosci pamieci maja znaczenie wylacznie w najzwyzszych rozdziałkach poczynajac najczesciej od 1600 na 1200.
co do rezty posytów ludzi grajacych na full to sie nie wypowiem bo smiech mnie bierze i tyle:P . grajcie sobie na full a i tak wiadomo jaka jest prawda. gra scina! dopuki nie wyjdize patch to nic tego nie zmieni.chcecie zaszpanowac ?:P . u mnie gra tnie nawet na minimum a mam kompa raczej na srednie detale(przez grafike niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz nie opłaca się kupować na allegro pseudo polskiej wersji g3 a potem sie o spolszczenie pytac.Lepeij kupic w jakims interenetowym sklepie albo na gram.pl bedzie przynajmniej pewne ze nikt cie nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:36, Altair05 napisał:

Prosze bardzo.Ja tam sie nie kłoce po prostu wkurza mnie że ktos mnie obraza i pisze ze mam
male IQ.Widzisz, ja sie staram gosciowi pomoc a on tak sie odwdziecza.

No to fajnie ;) Wiesz mnie też wkurzają niekóre rzeczy na tym świecie (a nawet forum, tak nawet na gram.pl :P ) ale staram się takie coś lekcewarzyć, w ostateczności odplacić czymś podobnym, ale bez przesady oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 01:51, Kris_bla napisał:

Zeby to faktycznie tak szybko dzialalo ;-P Ale zgadzam sie EoT...

Zapytałbym się co,ale jak już powiedzieliśmy obaj EoT :P

Dnia 15.05.2007 o 01:51, Kris_bla napisał:

Teoretycznie wszystko jest mozliwe, ale w praktyce czesto okazuje sie, ze jest inaczej... Niemniej
nadzieja zawsze umiera ostatnia ;-P

Ach , te Twoje filozoficzne poglądy na większą częśc tematów - zawsze je podziwiałem :P

Dnia 15.05.2007 o 01:51, Kris_bla napisał:

Jak juz wspominalem, ja chce poczekac, az dodatek wyjdzie i jakies wiarygodne zrodlo go przetestuje
i pokarze mi, ze da sie w koncu w to grac ;-P

Tyle że każdy któremu działanie Gothica sie nie spodobało może postapić tak samo, a wtedy kto przetestuje grę?

Dnia 15.05.2007 o 01:51, Kris_bla napisał:

Cos od nosnie nadziei napisalem juz wyzej :-)

Tak, napisałeś.Ale nie zwalnia Cię to z obowiązku dania o tym wzmianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 09:33, danzelmario napisał:

jak to dlaczego. bo ma wydajniejszy GPU . i to w zasadzie wystarczy za odpowiedz. po 2 co z
tego ze karta ma 1 gb pamieci jak nie pociagnie zadnej gry w rozdziałce 3000 x 2000(:P:P:P)

Aha. A powiedz jest wogóle taka rozdzielczość ?!

Dnia 15.05.2007 o 09:33, danzelmario napisał:

chce przez to powiedziec ze tak ogromne ilosci pamieci maja znaczenie wylacznie w najzwyzszych
rozdziałkach poczynajac najczesciej od 1600 na 1200.

Ogromne to znaczy jakie/ Takie jakie ma np. GTX ?

Dnia 15.05.2007 o 09:33, danzelmario napisał:

co do rezty posytów ludzi grajacych na full to sie nie wypowiem bo smiech mnie bierze i tyle:P
. grajcie sobie na full a i tak wiadomo jaka jest prawda. gra scina! dopuki nie wyjdize patch
to nic tego nie zmieni.chcecie zaszpanowac ?:P . u mnie gra tnie nawet na minimum a mam kompa
raczej na srednie detale(przez grafike niestety)

Posłuchaj, skoro napisałeś już tyle postów w tym temacie do dopisz ich jeszcze parę :D Wiesz że potrafisz zawsze rzucić jakiś mocny argument :) Co do grania na full, to wiesz czasami może się coś przewidzieć np. detale... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś juz coś podobnego pisał, ale napiszę. Mi na GF6600GT athlon 3200+ 1gb ram gothic chodził nieźle na średnich, bez cieni. A mojemu kuzynowi na GF7600GT Athlon X2 jakimś tam i 1gb Ramu chodził gorzej na detalach niskich... Więc jest bardzo różnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:02, tomoliop napisał:

Nie wiem czy ktoś juz coś podobnego pisał, ale napiszę. Mi na GF6600GT athlon 3200+ 1gb ram
gothic chodził nieźle na średnich, bez cieni. A mojemu kuzynowi na GF7600GT Athlon X2 jakimś
tam i 1gb Ramu chodził gorzej na detalach niskich... Więc jest bardzo różnie:)


duże znaczenie ma zaśmiecenie systemu, płyta główna i pamięć ram (częstotliwość). Może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:45, boduczek napisał:

Ach , te Twoje filozoficzne poglądy na większą częśc tematów - zawsze je podziwiałem :P


Fajnie :-)

Dnia 16.05.2007 o 17:45, boduczek napisał:

Tyle że każdy któremu działanie Gothica sie nie spodobało może postapić tak samo, a wtedy kto
przetestuje grę?


PC Gamer ;-P

Dnia 16.05.2007 o 17:45, boduczek napisał:

Tak, napisałeś.Ale nie zwalnia Cię to z obowiązku dania o tym wzmianki :P


N/C :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam G3 (łał) I 512 ram (buuu) Czy po dołożeniu drugiej kosci 512 znikną bądż zminimalizują się te cholerne doczytywania terenu? Czy powinienem dolozyc z 1 giga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 20:25, owczar4 napisał:

Mam G3 (łał) I 512 ram (buuu) Czy po dołożeniu drugiej kosci 512 znikną bądż zminimalizują
się te cholerne doczytywania terenu? Czy powinienem dolozyc z 1 giga?

Ja mam 1GB i mi się wczytuję w 2 minuty a po dłuższej grze jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2007 o 19:15, Kedly napisał:

duże znaczenie ma zaśmiecenie systemu, płyta główna i pamięć ram (częstotliwość). Może dlatego?


Może. A le poza tym można przecież pozmieniać w pliku ini co w moim przypadku pomogło (myślę, że jakieś 10-15% wydajności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:36, tomoliop napisał:


> duże znaczenie ma zaśmiecenie systemu, płyta główna i pamięć ram (częstotliwość). Może
dlatego?

Może. A le poza tym można przecież pozmieniać w pliku ini co w moim przypadku pomogło (myślę,
że jakieś 10-15% wydajności)


w moim przypadku równierz pomogło (widoczne efekty GOŁYM okiem!!!) freezy -40%, fps + nawet do 20%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:36, tomoliop napisał:

Może. A le poza tym można przecież pozmieniać w pliku ini co w moim przypadku pomogło (myślę,
że jakieś 10-15% wydajności)


Możesz mi powiedziec co trzeba zmienić w pliku ini., lub podać jakiegoś linka do strony z owym opisem. Będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować