Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 13:55, Altair05 napisał:

aż dziw ze sa jeszcze osoby myślące ze jak kupią nowego wypasionego kompa lub bebechy do niego
to im g3 będzie na full detalach smigal najwyrazniej nei wszyscy wiedza ze nawet nie warto
inwestowac w kompa dla tej gry


Mnie to nie dziwi, glupota nie zna granic, a w Polsce siega szczytow juz ;-P A dopoki jakis "baranek" sie nie przekona po zakupie, to nie uwierzy ;-P Ale moze potem zmadrzeje ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 14:02, Kris_bla napisał:


Mnie to nie dziwi, glupota nie zna granic, a w Polsce siega szczytow juz ;-P A dopoki jakis
"baranek" sie nie przekona po zakupie, to nie uwierzy ;-P Ale moze potem zmadrzeje ;-P

fakt.Ale najbardziej rozbroiło mnie zdanie z insadera vczytane z jakis miesiac dwa temu dotyczace g3
oto fragment
(...)gra gothic 3 sprzedała sie w oszałamiającej liczbe ponad milion(?) egzemplarzy nie dziwi to jednak bo gothic 3 potężny jest i basta!
ja bym powiedzial ze wiekszosc osob po odpaleniu i zagraniu w to cudo rychle wyrzucilo gre do kosza uznajac ze nei warto na nia bylo wydac te 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 14:06, Altair05 napisał:

/.../ ja bym powiedzial ze wiekszosc osob po odpaleniu i zagraniu w to cudo rychle wyrzucilo gre
do kosza uznajac ze nei warto na nia bylo wydac te 130 zl

Aż tak źle to z pewnością nie było. :P Fakt, gra nie spełniła wszystkich pokładanych w niej nadziei, lecz i tak nie jest słaba. Gothic 3 po prostu zawodzi pod względem fabuły, która jest oklepana jak morda Michalczewskiego po walce. A przecież są też plusy: ogromny świat, masa questów, wyśmienita grafika. Jak na jeden raz Gothic 3 jest ok. Nie dorównuje poprzednikom, ale... Cóż, nie można mieć wszystkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 14:31, Bumber napisał:

wyśmienita grafika.


Owszem, ale tylko roślinności, budynków i terenów. Modele postaci są średnie i koszmarnie animowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 14:39, KannX napisał:

Owszem, ale tylko roślinności, budynków i terenów. Modele postaci są średnie i koszmarnie animowane!

Jak dla kogo. Moze ja się na tym nie znam, ale naprawdę nie zauważyłem koszmarnej animacji. A modele postaci są... dobre. Bez rewelacji, ale jest też tragicznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 14:06, Altair05 napisał:

fakt.Ale najbardziej rozbroiło mnie zdanie z insadera vczytane z jakis miesiac dwa temu dotyczace
g3
oto fragment
(...)gra gothic 3 sprzedała sie w oszałamiającej liczbe ponad milion(?) egzemplarzy nie dziwi
to jednak bo gothic 3 potężny jest i basta!
ja bym powiedzial ze wiekszosc osob po odpaleniu i zagraniu w to cudo rychle wyrzucilo gre
do kosza uznajac ze nei warto na nia bylo wydac te 130 zl


No dokladnie tak! Ja znam wiele osob, ktore sie zawiodlo na G3 i drugi raz by nie kupili... Ba ja sam bym w zyciu nie kupil tej gry, po tym co "pokazala" ;-P Takze naprawde te ochy i achy to jest tak jak z SC2 i WoWem - zbiorowa halucynacja i paranoja ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 15:54, danzelmario napisał:

nie mow tylko ze nie widzisz tego albo ze ci otwiera sie co innego:P bo jakos u mnie działa.

Widzę :P Już się ściąga, jutro zdam raport z tego co widzałem. Tymczasem dobranoc :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 14:06, Altair05 napisał:

ja bym powiedzial ze wiekszosc osob po odpaleniu i zagraniu w to cudo rychle wyrzucilo gre
do kosza uznajac ze nei warto na nia bylo wydac te 130 zl


dokłdnie obok Neverwinter 2 to najbardziej zabugowana gra ostatnich miesięcy - no może silent hunter 4 jest jeszcze większym niewypałem -

wystarczy na allegro zobaczyć w jakiej cenie można wyrwać zarówno G3 jak Neverwinter 2 - ;) no i w jakich ilościach oczywiście
jeszcze co do wymiany sprzętu - po wymianie grafy na gf 8800 gts we wszelkich grach i benchmarkach skok wydajnościowy jest znaczny i to bardzo to w g3 jeżeli jest minimalny ;p -
jak Kris_bla pisał na Viscie (ja próbowałem na 32 bit) za chiny ludowe w tą grę się nie pogra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie Edycja Kolekcjonerska nadal zalega na półkach. Przecież kosztuje jedyne 199zł, dziwne że nikt nie chce kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:53, KannX napisał:

W Saturnie Edycja Kolekcjonerska nadal zalega na półkach. Przecież kosztuje jedyne 199zł, dziwne
że nikt nie chce kupić :P

no tak to bardzo dziwne:Pto w koncu zaledwie 199 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:53, KannX napisał:

W Saturnie Edycja Kolekcjonerska nadal zalega na półkach. Przecież kosztuje jedyne 199zł, dziwne
że nikt nie chce kupić :P

A to dlatego iż jest to głupia wersja, bez kociołka i medialionu, taka jest przynajmniej w MM :)
danzelmario
Co do Twojego filmiku,to tak:
bardzo dobra muzyka, gdyby nie ten kolo dłą bym 5/5 ale i tak daje :P
co do grafiki,jest ładna ale wreszcie widzę te stopy, co prawda na 4 min naliczyłęm ich raptem 4-5 ale zawsze są,teraz również wiem o co chodziło Ci z tym przeskokami fps''ów.W terenie jest dobrze ale w mieście walcząc już nie. Ciekawiło mnie również jak wygląda walka poza miastami z większą iloscią przeciwników,ale niestety nie zobaczyłem tego, a szkoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:53, KannX napisał:

W Saturnie Edycja Kolekcjonerska nadal zalega na półkach. Przecież kosztuje jedyne 199zł, dziwne
że nikt nie chce kupić :P

Eh, mi się wydaj czy na gram.pl edycja kolekcjonerska była tańsza w dniu premiery niż w Saturnie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 18:24, Ecko09 napisał:

Racja, oficjalna cena EK G3 to 179 zł czy coś koło tego.


I można było skorzystać z wirtualnej mamony
Więc dziwna jest kwota z saturna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 15:52, Luke Shadow napisał:

> W Saturnie Edycja Kolekcjonerska nadal zalega na półkach. Przecież kosztuje jedyne 199zł,
dziwne
> że nikt nie chce kupić :P
Eh, mi się wydaj czy na gram.pl edycja kolekcjonerska była tańsza w dniu premiery niż w Saturnie
teraz?


na alelgro na poczatku jak wyszla to byla po 320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację chcą naciągnąć tych co nie znają cen na różne gadżety którę są w EK.Ale dla mnie to bez różnicy gra jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2007 o 21:16, gVrV napisał:

na alelgro na poczatku jak wyszla to byla po 320

Na aukcjach Edycje Kolekcjonerskie z reguły są dużo droższe. Marketing - ktoś kupi z gram.pl za ~180zł, poczeka aż wszystkie egzemplarze (na gram.pl - dla przykładu) zostaną sprzedane i sam sprzedaje za dużo więcej na aukcji. Edycje kolekcjonerskie są limitowane, więc jeśli jakiś fan spóźnił się i nie kupił EK na gram.pl pozostaje mu tylko zdobyć taką wersję na jakiejś aukcji dużo drożej niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować