Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 15:58, czapla56 napisał:

Ja mam Celerona 2.66 GHz, GeForce FX5200, 256ram(troche mało...) Pójdzie u mnie...??;/



ołł men nie liczyłbym na to za słaby proc ,za mało ramu ,za cienka karta graficzna = wszystko do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 13:07, f5k napisał:

> > > Tak, ale nie aż tak duże :-P
> > A widziłes wymagania F.E.A.R.
> > > Widziałem, i umnie ta gra by chodziła gdzieś na średniej rozdzielczośći przy najwyższych
detalach.
> Ale na tej stronce była (chyba jeszcze jest) zapowiedź wymagań do Gothica 3. Sam zobacz
i porównaj
Wymagania F.E.A.R to nic przy wymaganiach Call of Duty 2. Na moim AMD 2500+, 1GB, 6800 F.E.A.R
przeszłem na 1024x768 średnio wysokie detale, CoD 2 chodzi w miare płynnie na 800x600 detale
na Medium. Jak teraz pomysle sobie o wymaganiach GIII to pewnie będzie chodzić jak CoD 2.


ale koleś musisz mieć jakiegoś buga w swoim sprzęcie bowiem u mnie na Athlonie 3000 768 ramu i geforce fx 5200 gra na średnio wysokich detalach i 800x600 śmiga aż miło :) a to oznacza że moge jeszcze wyższe detale ustawić i nie powinno być problemów... ale feara to odpaliłem to na tej karcie graf. musiałem włączyć te ULTRA niskie detale żeby zagrać... wyglądało jak...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam AMD SEMPRON 2400+ , 768 DDR RAM i Ati Radeon 9550 256 MB 128 Bit , f.e.a.r. chodzi w sumie dobrze na srednich detalach ;) Mi gothic 3 wystarczy nawet na najnizszych, byle by był w pełni spolonizwany i z tym samym głosem bezimiennego ( ludzie ile ja to powtarzam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 17:46, master111 napisał:

Słyszałem że minimalne wymagania GOTHIC 3 to procek 2,8 GHz 1GB RAM i GeForce 6800GT 256 MB
RAM karty graficznej.


Minimalne tak ;). Coś mi sie wydaje, że po premierze trzeba poprosić szanowne grono starszyzny, ekhem znaczy rodziców o małe wsparcie finansowe (jakieś 10 bryłek :>[żart]), na nowego pieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 17:46, master111 napisał:

Słyszałem że minimalne wymagania GOTHIC 3 to procek 2,8 GHz 1GB RAM i GeForce 6800GT 256 MB
RAM karty graficznej.

to sa zalecane. minimalne ma podobne do obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 20:57, lis899 napisał:

to sa zalecane. minimalne ma podobne do obliviona



To są minimalne bo Gothic3 będzie miał lepszą grafokę i większy świat od Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:01, master111 napisał:

> to sa zalecane. minimalne ma podobne do obliviona


To są minimalne bo Gothic3 będzie miał lepszą grafokę i większy świat od Obliviona.

na kilku stronach pisze, ze to sa zalecane, i nie jest pewne, czy swiat bedzie wiekszy od obliviona, a grafika jest podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic większy niż Oblivion?? Na internecie czytałem że Oblivion bedzie mial największy świat z całej serii, a G3 mniejszy. Co do grafiki ma byc podobna z naciskiem na Obliviona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:07, graczomaniak napisał:

Gothic większy niż Oblivion?? Na internecie czytałem że Oblivion bedzie mial największy świat
z całej serii, a G3 mniejszy. Co do grafiki ma byc podobna z naciskiem na Obliviona.:)



Gothic3 będzie miał 7 razy większy teren niż w Gothic 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pentium 4 2,4 GHz, 512 RAM, i karte GeForce 5700 128 MB. Pójdzie mi Gothic III??:D (wiem że się łudze, a jak coś jest do wymiany do grania w niego, to piszcie co:P:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny sprzęt, tylko ramu więcej ( 768 MB ) - Myślę że na minimalnych spokojnie pogramy ;) i na medium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:15, WorldWar3PL napisał:

Mam podobny sprzęt, tylko ramu więcej ( 768 MB ) - Myślę że na minimalnych spokojnie pogramy
;) i na medium ;)



ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:42, master111 napisał:

Gothic3 będzie miał 7 razy większy teren niż w Gothic 2.

Najnowszy preview: http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3148261

Cytat:

About time. Finally hauling tail off said island (it was called Irdorath) and sailing for the mainland (three times the size of Gothic II''s)

Czyli jednak nie siedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się . 7 razy większy cały świat Gothica 3 jest większy od całego świata Gothica 2 . Tutaj tylko powiedzieli, że główna wyspa w gothicu 3 ( a takich wysp będzie hohoho i kontynentów ) jest 3 razy większa od tej z Gothica 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 16:15, WorldWar3PL napisał:

Mylisz się . 7 razy większy cały świat Gothica 3 jest większy od całego świata
Gothica 2 . Tutaj tylko powiedzieli, że główna wyspa w gothicu 3 ( a takich wysp będzie hohoho
i kontynentów ) jest 3 razy większa od tej z Gothica 2 .

"Mainland" to nie wyspa, a obszar kontynentalny. Sugerujesz, ze wyspy w Gothicu 3 beda zajmowac wiecej miejsca niz kontynenty? Moglbys zapodac jakiegos linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh :P No nie, ale z tego co wiem kontynenty będą 2-3 . Poszukaj troche ;) www.gothic.g4ce.pl www.gothic3.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować