Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Co dzwine z Oblivionem nie miałem problemów, gra chodziła bardzo przyzwoicie...Zresztą Jowood słynie z "wymagań i wpadek", choc fakt gry wydaje bardzo dobre.....Zobaczymy co da edycja pliku ini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:46, ciusiek i luka napisał:

mam procka amd athlon 3000+ który taktuje na 1800Mhz. Gra wymaga 2000Mhz, czyli mi nie będzie
działać??


Oznaczenie 3000+ mówi, że procesor jest równie wydajny co procesor Intela 3000Mhz.
Więc pomimo, że masz procesor AMD taktowany na 1800, będzie działać tak szybko jak Intelowski 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
sprawdziłem swoj komputer na tej witrynie System LAbs. i w wersji LOW jedyne co nie pasuje to karta grafiki. Mam radeona 9550 128 mb, ale pixeshardery jest ok i wszytko pod ta karta jest ok. CZy przy zestawie sempron 3000+ 64 bit, 512 ram i tej karcie graficznej, Czy będe mógł pograć w g3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:46, ciusiek i luka napisał:

mam procka amd athlon 3000+ który taktuje na 1800Mhz. Gra wymaga 2000Mhz, czyli mi nie będzie
działać??

Bedzie dzialalo i to znakomicie ten atchlon jest wydajniejszy nizpenyium 4 z 3GHZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Athlonie 2500+, 1 GB RAM, GF 6600GT. Gra chodzi ładnie z tekstórami na medium, shaderami 2.0, zasiębiem widzenia na medium, trawa wyłączona, cienie też, brak filtrowania, rozdzielczość 1024/768. Ale mogę też grać na high i gra się trochę gorzej niż na moim minimum/medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:48, wilku-pl napisał:

Gra chodzi ładnie


To znaczy jak "ładnie"? Ile klatek w mieście, na otwartej przestrzeni, lesie, w walce z kilkoma przeciwnikami (3-5). Jedni ladnie chodzaca gre uwazaja na poziomie 15 klatek inni musza miec 35 aby w chwilach wiekszego obciazenia sprzetu gra nie zwalniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 23:31, roctez napisał:

> Gra chodzi ładnie

To znaczy jak "ładnie"? Ile klatek w mieście, na otwartej przestrzeni, lesie, w walce z kilkoma
przeciwnikami (3-5). Jedni ladnie chodzaca gre uwazaja na poziomie 15 klatek inni musza miec
35 aby w chwilach wiekszego obciazenia sprzetu gra nie zwalniala...



No jezu, ładnie to znaczy ładnie, że sie nie tnie. W miescie nawet na minimum nie da sie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:48, wilku-pl napisał:

Na Athlonie 2500+, 1 GB RAM, GF 6600GT. Gra chodzi ładnie z tekstórami na medium, shaderami
2.0, zasiębiem widzenia na medium, trawa wyłączona, cienie też, brak filtrowania, rozdzielczość
1024/768. Ale mogę też grać na high i gra się trochę gorzej niż na moim minimum/medium.


No to fajnie mamy dość zbliżoną konfiguracje więc sobie na medium pewnie też pogram ;) ja mam dokładnie:
1GB ramu
procek Athlon 4000+
i karte tą co ty czyli 6600GT tylko ja mam dwie w SLI
więc myśle, że będzie ok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:46, Damian1010 napisał:

Jak myslicie czy przy Athlonie 3000+, Radeonie X1600 256 MB i 1 GB ramu Gothic 3 bedzie mi
chdzil sprawnie czy lekko zamulal ?


na medium z high cieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować