Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 18:19, Kedly napisał:

ty proc masz ok, ale słabą k. graficzną! gothic 3 lubi jak jest karta 256bit/256mb/512mb i
to wdety daje kopa! wiem bo sam na swoim pc sprawdziłem 4 karty graficzne w gothicu 3!


Jak juz tu napisano... mam GF 8800 GTX EVGA AC3 KO i nic to nie daje... sprawdzalem 3 karty na G3 i zadna nie dala rady... na moim kompie teraz i na LOW tnie, a zobacz specyfikacje...

Sprawdzalem G3 na Radonie 9800XT, GF 7600GS i GF 8800 GTX i na ani jednej nie da sie w ta gre grac... takze to, ze wystarczy zmienic karte graficzna i gra smiga to chyba tylko jak wyrzucasz ja przez okno... wtedy to smiga jak ta lala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:56, Kedly napisał:

ale zamiast sie
zastanowic to lepiej odrazu zbesztac wypowiedź innych, nie? "to są właśnie typowi OBYWATELE
POLSCY"

nie, bo jestes 100 osoba ktora powtarza mi cos takiego: wymien grafe na lepsza to bedzie git.. g***o bedzie nei git. wyzej kolega napisał ze ma 8800gtx i to nic nie daje. gra jest tak skopana ze grac mi sie nie chce przez to..bo co to za gra. jak kolega mowi proc 50% wykorzystywany..a sa miejsca ze nawet core 2 duo by sie spocił w gothic 3 ale nie.. tworcy nie zoptymalizowałi gry pod 2 rdzenie.. w roku 2006 gdzie co 2 osoba prawie ze ma 2 rdzneie w kompie..zreszta 2 rdzeniowe procki to teraz za przysłowiowe grosze mozna kupic.. bodajze juz za ok 400 zł .wiec optymalizacja pod 2 rdzneie to podstawa w grze takiej jak gothic gdize naprawde wymagania sa bardzo wysokie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa... a ja myslalem nawet, ze G3 obsluguje te 2 rdzenie, bo wydawalo mi sie, ze widzialem gdzies znaczek C2D, ale moze sie pomylilem... a tu cinkza lipa, bo nawet do tych 50% to rzadko kiedy dochodzi.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:15, Kris_bla napisał:

Swiete slowa... a ja myslalem nawet, ze G3 obsluguje te 2 rdzenie, bo wydawalo mi sie, ze widzialem
gdzies znaczek C2D, ale moze sie pomylilem... a tu cinkza lipa, bo nawet do tych 50% to rzadko
kiedy dochodzi.... :-/

No wlasnie bo jak gre wlaczasz to chyba jest nawet znaczek core 2 duo czy cos takiego.Niestey g3 jest tak zrabany ze chyba nwet tego 2 rdzenia nie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:55, Altair05 napisał:

No wlasnie bo jak gre wlaczasz to chyba jest nawet znaczek core 2 duo czy cos takiego.Niestey
g3 jest tak zrabany ze chyba nwet tego 2 rdzenia nie czyta...


Czyli jednak mi sie nie przewidzialo ;-P, wiec to po prostu czyste oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 11:58, Kris_bla napisał:

Czyli jednak mi sie nie przewidzialo ;-P, wiec to po prostu czyste oszustwo!!!

Ja bym to nazwał chwytem marketningowym :) . PB dobrze wiedziała że dużo osób kupi specjalnie kompa żeby zagrać w G3 przyzwoicie,a tu co? Nawet kupując 2 rdzenie i GTX jest to samo... Może za 2-3 lata jak będzą 4-rdzeniowe procki i karty o 2-krotnie większej mocy od GTX coś się zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie zmieni... nawet na 700 rdzeniowym procku Intela gra bedzie ciela, bo nie wykorzysta nawet 0,00000000000000000000001% jego mocy, bo tak jest napisana :-/ I nawet jak wsadzisz 4xGTX 8800 to nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ile razy powtarzać! W dodatku do G3 silnik będzie poprawnie zoptymalizowany, więc nie będzie już takich problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 12:09, Ecko09 napisał:

Boże, ile razy powtarzać! W dodatku do G3 silnik będzie poprawnie zoptymalizowany, więc nie
będzie już takich problemów!

jasne.. to bedzie tak jak z g3 on tez mial byc dobrze zoptymalizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 07:24, danzelmario napisał:

> ale zamiast sie
> zastanowic to lepiej odrazu zbesztac wypowiedź innych, nie? "to są właśnie typowi OBYWATELE

> POLSCY"
nie, bo jestes 100 osoba ktora powtarza mi cos takiego: wymien grafe na lepsza to bedzie git..
g***o bedzie nei git. wyzej kolega napisał ze ma 8800gtx i to nic nie daje. gra jest tak skopana
ze grac mi sie nie chce przez to..bo co to za gra. jak kolega mowi proc 50% wykorzystywany..a
sa miejsca ze nawet core 2 duo by sie spocił w gothic 3 ale nie.. tworcy nie zoptymalizowałi
gry pod 2 rdzenie.. w roku 2006 gdzie co 2 osoba prawie ze ma 2 rdzneie w kompie..zreszta 2
rdzeniowe procki to teraz za przysłowiowe grosze mozna kupic.. bodajze juz za ok 400 zł .wiec
optymalizacja pod 2 rdzneie to podstawa w grze takiej jak gothic gdize naprawde wymagania sa
bardzo wysokie!



weż gościu nie zmyślaj! bo słowem niewspomniałem żebyś wymienił sobie karte graficzną! mówiłem w czym gothic lepiej chodzi a nie żebyś se wymienił! propo 8800gtx - gdybym ja miał taką karte to bym płakał ze szczęścia! osoby dla których płynnoś w gothicu 3 którą zapewnia 8800gtx (mimo iż sie czasami przytnie) jest niewystarczająca powinni sie pukną w czoło! dla mnie wystarcza do gothica komp (w stopce) i jakoś gram i nienarzekam strasznie - ale ktoś kto ma 8800gtx która jest 2x silniejsza od mojej lub i nawet wiecej - dla niego jest to zamało, śmieszne! weź sie gościu przerzu na jakiś czas na gf 6600gt i graj w gothica 3 potem wró na 8800gtx i sie ciesz że posiadasz potwora i wtedy docenisz to co ona oferuje. Co do gothica 3 jest niestety źle zrobiony silnik i nawet taki 8800gtx niewydala - ale na tak potężnej karcie da sie grac! i to nawet przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 12:09, Ecko09 napisał:

Boże, ile razy powtarzać! W dodatku do G3 silnik będzie poprawnie zoptymalizowany, więc nie
będzie już takich problemów!


Ja w takie bajki to nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:00, Kris_bla napisał:

Hmm a masz 8800 GTX? Ja mam i nie da sie grac... wiec o co chodzi? ;-P



skoro nieda sie gra to sie zamienmy kartami! bo na mojej o dziwo sie gra da, wiec co zamieniamy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz Win Vistę (wersję 64 bit? dobrze czytałem? :> - w takim wypadku sytuacja jeszcze bardziej się pogarsza :> ) :P która ma 0 supporta ze strony PB na chwilę obecną. Wszyscy którzy mają Vistę narzekają, że im G3 BARDZO źle chodzi (nawet jak mają takie smoki jak twój)...
Optymalizację ma poprawić patch (kiedy będzie? nie wiem :P ) - ponoć już rozwiązano ten problem, teraz tylko czekać aż wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za duble post :P
Pisząc "bardzo źle" mam na myśli:
- "yako tako" (rzadkość)
- w ogóle
- z trudem (dużo problemów)
- i bardzo powoli :P (brzmi znajomo? :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie no już bez przesady,może teraz na 2 rdzeniowym tak jest,ale na 4 zobaczysz że będzie zupełnie inaczej.Albo zrobią jakąś poprawkę albo na takim sprzęcie będzie chodzić dobrze.
Ecko09
Jeszcze nie dawno wciskałeś nam kit że G3 chodzi u Ciebie bardzo dobrze,tak samo u Kaena.Chodzi na 512 ramu,więc po co jakieś zmiany? Skoro jest tak dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:48, Ecko09 napisał:

Ale przycinać się od czasu do czasu przycina. A w dodatek i tak grac bede i tak.

Wtedy to mówiłeś coś innego... Ja też zagram w dodatek,bo nie zniechęcam się tak szybko jak danzelmario :P
PS. Powiedz mi dlaczego Ty nie używasz opcji odpowiedz? Co widzę twój post to nigdy nie dajesz odpowiedz tylko dodaj nowy post.To specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to ma byc dopiero w dodatku optymalizacja... nie bedzie zadnego patcha...

Do budoczek:

Jak na 2 rdzeniowym nic nie daje, to nawet 5 tryliardordzeniowy nie pomoze, a co dopiero 4 rdzeniowy, skoro gra tego nie obsluguje... Stary zrozum to ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 15:38, Kris_bla napisał:

Do budoczek:

Nie znam takowego ;)

Dnia 02.05.2007 o 15:38, Kris_bla napisał:

Jak na 2 rdzeniowym nic nie daje, to nawet 5 tryliardordzeniowy nie pomoze, a co dopiero 4
rdzeniowy, skoro gra tego nie obsluguje... Stary zrozum to ;-P

Ok,nie będę się z tobą sprzeczać.Niech Ci będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować