Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Danzelmario mógł nagrać filmik gdyż ma C2D. Gothic jak wiadomo nie korzysta z dwóch rdzeniów. Gdy jedden rdzeń zajmował się grą, drugi odpowiadał za nagrywanie filmiku. Przeprowadzenie tego procesu na jednordzeniowym procesorze mijało by się z celem, gdyż wtedy by się miało 1fps.

Do reszty. Może skończcie swoje wywody mówiące o tym jak dobrze gothic chodzi na 512 ramu. To się robi bezsensowne. Każdy kto grał w tą grę nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem u babci z G3. Na Pentium II 500mhz, 256mb ram i GF4MX chodzi poprostu wspaniale!! Oczywiście na maxiora! I żadnych przycięć! Normalnie myślę, czy by jej kompa nie gwizdnąć skoro tak wspaniale chodzi.

Ja was bardzo proszę, nie róbcie z siebie kretynów pisząc, że na 512mb ram i innych produktach komputero-podobnych płynnie chodzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakimś cudem chodzi gothic zacina się ale jest ja praktycznie w to nie gram bardziej Baal Namib pyka w to codziennnie a ja tylko się wpatruje ja bardziej interesuje się piłką nożną :)

Moi koledzy lubią gothic a 3, 2, 1 ale ja jedyne, Noc Kruka i Mroczne Tajemnice

Nic nie mam do tego coś w przeciw.:)


POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, mi Gothic 3 chodzi dość płynnie na minimalnych detalach, ale czasem też potrafi przyciąć, a STALKER na średnich z tymi wszystkimi AA i HDR (cokolwiek to jest ;P) działa płynnie bez żadnych przycięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:00, TigerXP napisał:

Danzelmario mógł nagrać filmik gdyż ma C2D. Gothic jak wiadomo nie korzysta z dwóch rdzeniów.
Gdy jedden rdzeń zajmował się grą, drugi odpowiadał za nagrywanie filmiku. Przeprowadzenie
tego procesu na jednordzeniowym procesorze mijało by się z celem, gdyż wtedy by się miało 1fps.

Jest w tym trochę prawdy,ale jakoś u mnie na jednym rdzeniu mogę bez problemu nagrać każdy filmik i nie mam jakiś dużych lagów -co prawda gra chodzi odrobinę gorzej ale jest to prawie niezauważalne. I z tym 1 fps trochę przesadziłeś - no chyba że się gra na 512 ramu ;)

Dnia 24.04.2007 o 17:00, TigerXP napisał:

Do reszty. Może skończcie swoje wywody mówiące o tym jak dobrze gothic chodzi na 512 ramu.
To się robi bezsensowne. Każdy kto grał w tą grę nie uwierzy.

Hehe są jednak wyjątki :P Tacy ludzie myślą że czymś zainponują ,nawet w necie było pokazane jak G3 chodzi na 512 ram lub 256,ni widać liści masz 3-4 klatek w najlepszych momentach .Innymi słowy istny cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:41, KannX napisał:

Byłem u babci z G3. Na Pentium II 500mhz, 256mb ram i GF4MX chodzi poprostu wspaniale!!
Oczywiście na maxiora! I żadnych przycięć! Normalnie myślę, czy by jej kompa nie gwizdnąć skoro
tak wspaniale chodzi.

Posłuchaj wszyscy znamy prawa poanujące w Polsce i kradzież jest karana,proponuje żebyś zapytał się babci za ile może mi sprzedać tego kompa,(jak by mi nie starczyło to się złożymy razem,ok ? :P )

Dnia 24.04.2007 o 19:41, KannX napisał:

Ja was bardzo proszę, nie róbcie z siebie kretynów pisząc, że na 512mb ram i innych produktach
komputero-podobnych płynnie chodzi :]

A my nie psujmy sobie nerwów i nie komentujmy tych ,,niestworzonych zjawisk'''' ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:03, Radzisz napisał:

Ja odpaliłem G3 na gameboyu advance.

Spoko,ale to i tak nic w porównaniu z tym co ja zrobiłem,odpaliłem G3 na telewizorze:P Jedyny minus to to że musze grać na pilocie z kablem ;-)
PS.Kończmy po mału ten offtop,może jeszcz z 2 posty i skończmy rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXP i boduczek moze ja sie wypowiem na temat mego c2d a nie wy to za mnie robicie:D. a powaznie to g3 podczas nagrywania no chodzi 10 fps mniej. co do g3 to ja tylk oczytam i sie smieje z wszystkich co na 512 ram itp graja w g3 plynie. ja mam sprzet jak widac i nie moge powiedziec ze yna mam gre na jakichkolwiek detalach. a teksty ze mam zasyfiony sprzet,niezoptymalizowany to juz mnie smiesza:D .gorszych durnot juz wymyslec sie nie dało. ja uwazam tych co graja na konfigach ponizej 2 gb ram i jeszcze mowia o jakiejs płynosci sa zwykłymi ************* -sam nie wiem co gwiazdki oznaczaja:D jakies długie brzydkie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ależ proszę bardzo,chcieliśmy dodać coś od siebie - okiem ekspertów :P Czyli widzisz, nagrywanie nie powoduje aż takiego dużego spadku fps.Ja też już nie będę odpowiadał komuś kto twierdzi że gra płynnie na 512 ramu bo to naprawdę g@#$%^a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:44, danzelmario napisał:

konczcie ten głupi oftop z płynna gra w gothic 3! radze ignorowac takie wypowiedzi:) bo to
walka z wiatrakami.:)


Czemu to bardzo ciekawe ;-D Taka stama utopia jak komunizm ;-) G3 nie dziala plynnie tak jak nie mozna bylo stworzyc czegos, co spelniloby wymogi komunizmu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział że gdyby komunizm spełnił wszystkie obietnice to... nie byłby już komunizmem.

A co do gothica, to i ja mam dość czytania na jakim to sprzęcie gothic chodzi bez ścinania. To naprawde już nie ma sensu. Kto chociaż raz odpalił gothica wie że gra zawsze ścina i ścinać będzie. I Quad sli i 1 tb ramu tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:18, TigerXP napisał:

Ktoś kiedyś powiedział że gdyby komunizm spełnił wszystkie obietnice to... nie byłby już komunizmem.


Ja uwazam, ze same zalozenia komunizmu sa utopia i tyle ;-P, ale EOT ;-)

Dnia 26.04.2007 o 09:18, TigerXP napisał:

A co do gothica, to i ja mam dość czytania na jakim to sprzęcie gothic chodzi bez ścinania.
To naprawde już nie ma sensu. Kto chociaż raz odpalił gothica wie że gra zawsze ścina i ścinać
będzie. I Quad sli i 1 tb ramu tego nie zmienią.


Ja to wiem... Ty to wiesz... i sporo innych osob, ale sa tacy, ktorzy beda twierdzic, ze na Celeronie i 256 RAM gra smiga jak rakieta (chyba przez okno jak leci ;-P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:42, Ecko09 napisał:

Ja widziałem filmik na youtube jak gościu grał w G3 na pentium 3 kilkaset MHz, 256 MB RAM i
GeForce 2. (ROTFL)

i co z tego. tez widziałem. grac napewno sie nei dało a sama gwa wygladała tak paskudnie ze strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:42, Ecko09 napisał:

Ja widziałem filmik na youtube jak gościu grał w G3 na pentium 3 kilkaset MHz, 256 MB RAM i
GeForce 2. (ROTFL)

Ciekawe jak zdołał odpalić wogóle grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre jakoś odpalił. Ale część tekstur została wykastrowana, były białe plamy, las wyglądał jak zapałki włożone w gówno itp. Ogólnie syf większy niż w gothic jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 21:37, Kris_bla napisał:

A ja bym wolal zobaczyc, ze na moim kompie gra smiga, a tak nie jest ;-P I nigdy nie bedzie
(w tej formie jak jest teraz...)

oj tam daj spokuj. g3 jest inny i tworcy ani mysla poprawic silnika,bo i po co?wola robic dodatek przynajmniej za to im zapłaca.
PS: witam w gronie delegatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować