Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Jak klikniesz na link to... w prawym górnym rogu pojawia sie Please enter (kod) here (i budka do przepisania) potem na znaczek download i sie w tym miejscu pojawi odliczanie. A jak skonczy to sie pojawi buton do pobierania i klikasz w niego i sie sciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Drewno ma oldobliviona, nie ma opcji. Grałem raz u znajomedo na oldobli.. i faktycznie śmigało ale grafa to po prostu żenada.
Ktoś mi pomorze? (cofnij się o jedną stronę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 10:44, rybens napisał:

lepiej kupic:
HIS Radeon X1600Pro IceQ 256MB DVI
czy Galaxy GeForce 7600GS 256MB HDTV


GF7600, nowsze shadery, wyższa wydajność.

Do Drewka - to co jest na tym filmiku to nie Oblivion, tylko co najwyżej Oldblivion. Morrowind wygląda lepiej od tego. Poza tym chyba nie widziałeś Obliviona na wyższych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:09, rybens napisał:

będzie chodził??
procesor 2400+
1gb ram
karta Gigabyte GeForce 7300GS 128MB


Pójdzie. BTW nie gramobit RAMu, tylko gigabajt, a nawet gigabit (GiB). Na niskich detalach ze względu na RAM i słabą kartę.

Darth - Tobie też pójdzie, ale j.w. - mało RAMu, kartę graficzną za to masz niezłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie będe darował kupno Gothica 3. 1Gb ramu minimum to przesada.
Jak sie chce to i mozna zrobic doskonala gre z doskonala grafika i malymi wymaganiami. Zawiodlęm sie na Pirahnia Bytes i ich produktu nie kupie choć bardzo lubie Gtohica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 10:13, Drewko napisał:

Jak klikniesz na link to... w prawym górnym rogu pojawia sie Please enter (kod) here (i budka
do przepisania) potem na znaczek download i sie w tym miejscu pojawi odliczanie. A jak skonczy
to sie pojawi buton do pobierania i klikasz w niego i sie sciaga

i top ma byc obek na max detalach? smieszny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:22, Carl92 napisał:

Ja chyba sobie będe darował kupno Gothica 3. 1Gb ramu minimum to przesada.
Jak sie chce to i mozna zrobic doskonala gre z doskonala grafika i malymi wymaganiami. Zawiodlęm
sie na Pirahnia Bytes i ich produktu nie kupie choć bardzo lubie Gtohica.


Ja natomiast G3 kupię, ale dopiero na premierę skelpową, czyli na 3 listopada, tuż po moich urodzinach.
Co do wymagań - tak już jest, że w końcu wymagania gier rosną i później jakiś poziom pozostaje - czasy, gdy prawie wszystko dało się uruchomic na GeForce 4 juz minęły i trza się z tym pogodzic - zwłaszcza przy G3, który korzysta z elementów silnika Obliviona, więc to bylo pewne, że wymagania będą wysokie - nie można za to nienawidzic twórców danej gry, bo gdyby tak starali się, by gra miała niskie wymagania i ładną grafę, to bysmy sobie poczekali jeszcze przynajmniej 1.5 roku, by stworzyli tak wydajny i mało wymagający silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 10:13, Drewko napisał:

Jak klikniesz na link to... w prawym górnym rogu pojawia sie Please enter (kod) here (i budka
do przepisania) potem na znaczek download i sie w tym miejscu pojawi odliczanie. A jak skonczy
to sie pojawi buton do pobierania i klikasz w niego i sie sciaga

twoj oblivion jest beznadziejny- gdzie ty widzisz max detale? http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm to sa max detale kolego i sobie porównaj- u ciebie to ja kwadraty widze a nie gre z 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 10:52, MadMan napisał:

> lepiej kupic:
> HIS Radeon X1600Pro IceQ 256MB DVI
> czy Galaxy GeForce 7600GS 256MB HDTV

GF7600, nowsze shadery, wyższa wydajność.

co? jakie nowsze shadery :/ obie karty posiadaja sprzetowe wsparcie dla shader model 3.0 wiec o jakich nowszych mówisz?wydajnosc rzeczywiscie wyzsza z tym sie zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:16, MadMan napisał:

> będzie chodził??
> procesor 2400+
> 1gb ram
> karta Gigabyte GeForce 7300GS 128MB

Pójdzie. BTW nie gramobit RAMu, tylko gigabajt, a nawet gigabit (GiB). Na niskich detalach
ze względu na RAM i słabą kartę.

Darth - Tobie też pójdzie, ale j.w. - mało RAMu, kartę graficzną za to masz niezłą.

o jakie gigabity ci chodzi? 1 Gb = 8 gigabitów więc wprowadzasz w błąd tych co nie wiedzą. 1 giga ramu wystarczy do grania na srednich- dlaczego zakladasz od razu ze ninimum bo 1 giga ramu. jak ma sie karte pokroju 6800 to na srednich bedzie smigac z zadowalajaca predkoscia widzialem niemiecki magazyn w formacie pdf gdzie byl test gothica 3 i na 1 giga mozna i na max grac jak sie ma dobry komp(owszem drobne zamrozenia pewnie beda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:50, Magwisienka napisał:

chyba znam odpowiedź na to pytanie ale chcę się upewnić:
Która karta jest lepsza GeForce 6600GT czy GeForce 7300GS?

www.google. pl- znasz taka strone? to wpisz tam kolejno:6600GT , 7300GS - i otworz 1 strony i znajdziesz odpowiedz. naprawde nie rozumiem ludzi, ciezko poszukac ? naprawde to takie trudne wpisac w google dwa słowa to nie forum o hardware. a jesli nie umiesz szukac sam to ci odpowiem . 7300 GS to karta do biura a nie do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:01, danzelmario napisał:

> chyba znam odpowiedź na to pytanie ale chcę się upewnić:
> Która karta jest lepsza GeForce 6600GT czy GeForce 7300GS?
www.google. pl- znasz taka strone? to wpisz tam kolejno:6600GT , 7300GS - i otworz 1 strony
i znajdziesz odpowiedz. naprawde nie rozumiem ludzi, ciezko poszukac ? naprawde to takie trudne
wpisac w google dwa słowa to nie forum o hardware. a jesli nie umiesz szukac sam to ci odpowiem
. 7300 GS to karta do biura a nie do grania.

Nie rozumiem ciebie człowieku. Nie dość, że piszesz 5 postów pod rząd to jeszcze reagujesz wręcz agresją. Ja tylko chciałam poznac wasze zdanie, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale pomylily mi sie pliki :/ mialem pare filmikow z różnymi roździelkami i detalami i jeswzcze z tym programem pare :) i wizelem nie ten co trzeba... Później wstawie inny bo mam wolnego neta a nie chce mi sie teraz uploadowac.
PS. Próbowałem Obliviona na max detalach i roździelce, ale z tego co zobaczyłem to 10klatek wyszlo z mojego testu ;D wstawiam fote z mojego testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować