Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2006 o 15:16, Lestat1555 napisał:

> nie zadawaj głupich pytan....
... Ja sie nie znam na kartach wiec moze odpowiesz mi normalnie
??? zamiast dawac takie odp wiem ze jest dobry ram bo 2gb ale pytam sie o procesor i o karte

Nie pójdzie ci,twój komputer to totalny złom... kup sobie nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:20, Darkstar181 napisał:

> > nie zadawaj głupich pytan....
> ... Ja sie nie znam na kartach wiec moze odpowiesz mi normalnie
> ??? zamiast dawac takie odp wiem ze jest dobry ram bo 2gb ale pytam sie o procesor i o
karte
>
Nie pójdzie ci,twój komputer to totalny złom... kup sobie nowy.


wiesz co wiedzialem ze mam dobry i specjalnie napisalem tak ... bo wiedzialem ze napewno ktos
nie bendzie umiel normalnie powidzeic ... i juz wiadomo kto i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to mam gorszy ale chcualem sie spytac czy taki kupic i bendzie dobry thx za odp marlin bo to procesora to nie wiedzialem ;p

takie mam na takich jak pujdzie ??
Processor intel pentium 4 3.00 Ghz
Ram:1Gb
KArta GeForce 6200 SE TurboCache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 15:27, Lestat1555 napisał:

wiesz co wiedzialem ze mam dobry i specjalnie napisalem tak ... bo wiedzialem ze napewno ktos
nie bendzie umiel normalnie powidzeic ... i juz wiadomo kto i jak

Taa...:) Jasne..:) Tłumacz się dalej, może mnie jakoś przekonasz że nie miałeś zamiaru chwalic się sprzętem...

Wychodzę z założenia że jeśli ktoś umie określic sprzęt jaki posiada, to także zna jego możliwości... ten temat powstał do informowania o wymaganiach sprzętowych gry, a nie chwaleniem się sprzętem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:30, Darkstar181 napisał:


> wiesz co wiedzialem ze mam dobry i specjalnie napisalem tak ... bo wiedzialem ze napewno
ktos
> nie bendzie umiel normalnie powidzeic ... i juz wiadomo kto i jak
Taa...:) Jasne..:) Tłumacz się dalej, może mnie jakoś przekonasz że nie miałeś zamiaru chwalic
się sprzętem...

Wychodzę z założenia że jeśli ktoś umie określic sprzęt jaki posiada, to także zna jego możliwości...
ten temat powstał do informowania o wymaganiach sprzętowych gry, a nie chwaleniem się sprzętem...

Myslisz ze mialbym taki sprzet ?? taki komp kosztuje 6 tysiecy wiec nie mow ze mam taki ... mam taki jaki podalem wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:28, Lestat1555 napisał:

Normalnie to mam gorszy ale chcualem sie spytac czy taki kupic i bendzie dobry thx za odp marlin
bo to procesora to nie wiedzialem ;p

takie mam na takich jak pujdzie ??
Processor intel pentium 4 3.00 Ghz
Ram:1Gb
KArta GeForce 6200 SE TurboCache

Karta troche słaba...ale reszta sprzętu całkiem niezła... 1 Giga RAM to co prawda jest podawany jako minimum,ale pójdzie...ale nie oczekuj wspaniałej grafiki.

I nastepnym razem od razu podawaj rzeczywisty sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:32, Darkstar181 napisał:

> Normalnie to mam gorszy ale chcualem sie spytac czy taki kupic i bendzie dobry thx za
odp marlin
> bo to procesora to nie wiedzialem ;p
>
> takie mam na takich jak pujdzie ??
> Processor intel pentium 4 3.00 Ghz
> Ram:1Gb
> KArta GeForce 6200 SE TurboCache
Karta troche słaba...ale reszta sprzętu całkiem niezła... 1 Giga RAM to co prawda jest podawany
jako minimum,ale pójdzie...ale nie oczekuj wspaniałej grafiki.

I nastepnym razem od razu podawaj rzeczywisty sprzęt


Chodzilo mi czy taki sprzet powyzje jak sobie kupie to czy bendzie na max ale na srendihc mi pujdzie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 15:33, Lestat1555 napisał:

Chodzilo mi czy taki sprzet powyzje jak sobie kupie to czy bendzie na max ale na srendihc mi
pujdzie tak ??

Hmm... trudno powiedziec.Procesor nie jest zły,RAMu wystarczy,ale ta karta...

Na średnich MOŻE pójdzie...ale na pewno nie na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:28, Lestat1555 napisał:

takie mam na takich jak pujdzie ??
Processor intel pentium 4 3.00 Ghz
Ram:1Gb
KArta GeForce 6200 SE TurboCache


no tutaj bym powiedział, że na minimalnych to conajwyżej, karta ta po prostu nie nadaje się do grania, a to dlatego, że ona wykorzystuje część ramu tak jakby to byl ram na karcie graficznej, czyli w praktyce będziesz miał mniej ramu niż ten 1GB, z tego co wiem wydajnść tej karty graficznej kształtuje się na poziomie kart zintegrowanych moze troche wyzej, a więc wydajność ich tak czy siak jest bardzo niska. tak więc nie licz na przy tej karcie na detale choćby trochę wyższe niż minimalne. co do reszty kompa to jest dobrze, tylko ta karta może być bardzo wąskim gardłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam radeona 9800pro 128MB więc chyba na średnich pociągnie , ale zastanawiam się nad kupnem nowej karty.
czy możecie mi polecić taką która wystarczy mi na około 2 lata i na której spokojnie będą chodzić nowe gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:35, Darkstar181 napisał:


> Chodzilo mi czy taki sprzet powyzje jak sobie kupie to czy bendzie na max ale na srendihc
mi
> pujdzie tak ??
Hmm... trudno powiedziec.Procesor nie jest zły,RAMu wystarczy,ale ta karta...

Na średnich MOŻE pójdzie...ale na pewno nie na max.


Dzieki mam nadzieje :) ze pojdzie na srednich ja spadam narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może tak może nie, chodzi tylko o to że każdy mi zawsze mówi że mi nic nie pójdzie, Doom 3 miał nie działać, Prey miał nie działać HL2 miał nie działać i wiele innych bardzo wymagających tytułów, dlatego nie zwracam już uwagi na czyjeś opinie opieram się na oficjalnych wymaganiach i zawsze na tym dobrze wychodzę bo wszystko działa.


ps. nie ciągnijmy już tej rozmowy dalej pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:36, urszula napisał:

mam radeona 9800pro 128MB więc chyba na średnich pociągnie , ale zastanawiam się nad kupnem
nowej karty.
czy możecie mi polecić taką która wystarczy mi na około 2 lata i na której spokojnie będą chodzić
nowe gry ??


na 9800Pro raczej nie pograsz na średnich.
hmm karta która Ci starczy na dwa lata... no mysle, że GF7950 GX starczy choć nie wiadomo :] Za kilka miechów wyjdzie DX10 a potem nowe gry więc w/w karta za 2 lata w tym tempie rozwoju będzie wybitnie low-endowa :]


Lestat1555 - z tą grafika to może pograsz na uLow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:08, TROLL1216 napisał:

niewie ktoś czy pujdzie mi Goyhic 3 na kompie
sempron 2600+
geforce 6600GT
512 ram


Oj minimum 1GB więc masz braki i ten procek :( karta niby nienajgorsza ale moim zdaniem patrzac na wymagania jakie sa przedstawione to musisz se ugrade zrobic zanim Ci sie gra załączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym tu pisał, ale niedawno ktoś próbował uruchomić Gothic 3 na następującej konfiguracji:
Athlon XP 2400+
1 GB RAM
Geforce 4Ti4200

Nawet się nie uruchomił (z powodu za słabej karty graficznej)
W praktyce by uruchomić trzeba mieć:
Athlon XP 2000+
1 GB RAM (podobno pójdzie na 512, ale w takim wypadku pewnie koło 5-6 minut ładowania gry)
Radeon 9600

Teraz detale średnie:
Athlon 64 2800+
1 GB RAM (To ładowanie gry zabija (ponad 3 minuty)
Geforce 6600GT, Radeon X800 GTO

No i najważniejsza część: wymagania optymalne
Athlon 64 3000+ lub wyżej
2 GB RAM (Gra i tak ładuje się ponad 2 minuty)
Geforce 7900 GS, GT, Radeon X1800, Radeon x850, Galaxy Geforce 7600 GT (tu nie mam pewności)

Wniosek: Trzeba mieć kartę 4 potokową, procesor 2000 MHZ i co najmniej 512 RAM. Inaczej nie ma co próbować.
Wniosek 2: Każdy komputer w cenie 3000 zł obsłuży Gothica w wymaganiach medium/high
Wniosek 3: Każdy komputer z kartą Geforce 2,3 i 4 generacji, Radeonów 7xxx,8xxx,9200 odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować