Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 10:32, EveRte napisał:

Tak użyłem takich słów, bo ty ciągle prowokujesz kłótnię! Ja już chciałem skończyć ten temat
a ty ciągle go rozwijasz.

kłotnie? to ty ciagle łżesz jak najety, boduczek wyzej cie na tym przyłapał,raz piszesz sze grasz na full na zabytkowym sprzecie a drugin raz ze minimum, pogubiles sie juz ze swoimi klamstwami. a ja cie nie obrazałem .wiec nic ci nie daje prawa mnei obrazac, tak to dzieci neo sie zachowuja co niedawno neostrade dostały i nie umieja normaleni z internetu korzytstac tylko troluja.
PS: to nie bylo obrazanie,stwierdzam fakty, taka jest definicja dziecka neo. http://dziecineo.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:16, EveRte napisał:

Chyba nie myślisz, że będę rozmawiał z takim śmieciem jak ty, k
żal mi takich patafianów jak ty:)
Jesteś tak głupi, że aż śmieszny :D
nowa to powiem ci wprost - Zamknij się


Tak to sobie możesz mówić do kolegów na podwórku, tutaj obowiązuje kultura wypowiedzi której na próżno szukać w Twoich postach.
Za dużo już tego cyrku w Twoim wykonaniu, sam wpadłeś w sidła swoich kłamstw i próbujesz się niby wybronić obrażając innych, a tylko się tym pogrążasz.

2. Co jest zabronione: Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
* Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
Degrad -1

Jeśli dalej będziesz prowadził w ten sposób taką bezsensowną kłótnię to możesz się spodziewać kolejnych kar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:07, danzelmario napisał:


> Tak użyłem takich słów, bo ty ciągle prowokujesz kłótnię! Ja już chciałem skończyć ten
temat
> a ty ciągle go rozwijasz.
kłotnie? to ty ciagle łżesz jak najety, boduczek wyzej cie na tym przyłapał,raz piszesz sze
grasz na full na zabytkowym sprzecie a drugin raz ze minimum, pogubiles sie juz ze swoimi klamstwami.
a ja cie nie obrazałem .wiec nic ci nie daje prawa mnei obrazac, tak to dzieci neo sie zachowuja
co niedawno neostrade dostały i nie umieja normaleni z internetu korzytstac tylko troluja.
PS: to nie bylo obrazanie,stwierdzam fakty, taka jest definicja dziecka neo. http://dziecineo.prv.pl/


"łżesz jak najęty" - To, że Boduczek ZLE przeczytał to co napisałem to nie moja wina. Napisałem, że mogę spokojnie grać na najwyższych płynnie ale tylko na pustyniach i lasach. W miastach jest to po prostu katorga :/

"tak to dzieci neo sie zachowuja co niedawno neostrade dostały" - Przykro mi ale nie trafiłeś. Internet mam od 2 lat.

I tak jak już powiedziałem. Jak mi nie wierzysz to twoja sprawa. Mnie to naprawdę nic nie obchodzi i nie muszę ci niczego udowadniać. Chciałem się już przestać kłócić, ale ty po raz kolejny rozwijasz temat. Nie będę już nic odpisywał, więc możesz sobie pisać co chcesz. Nie chcę się kłócić. PzdR :)

>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.ciezko ci filmik pokazac prawda? bo ja jak sie kłuciłem z ludzmi to pokazałem i miałem 100% dowody swoich słow,a mowic ze sie gra na 3 letnim sprzecie na full w nowa gre jest ... no to kazdy cie oceni,modek wyzej napisał ze gubisz sie w swoich kłamstwach, poakz filmik. przeprosimy cie wszyscy ze ci nie wierzylismy ze na swoim dcudownym radeonie 9550 grasz na full(choc tak naprawde nie wiem bo raz piszesz full raz medium, a moze jak boduczek mowi grasz w g2 a nie 3 LOL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z takimi ludzmi jak TY nie ma co sie kłucic . a ja ci napsze ze gram w carbona na gf2 mx z wlaczonym montion blur, a co, poczytaj se recenzje tej karty(z roku 2000).. ekstra jest. skonczmy temat,bo bez sensu jest sie klucic na slowa, ja ci bezproblemu moge nagrac filmik i wrzuci na you tybe bo nie stanowi to zadnego problemu na moim sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:12, danzelmario napisał:

.ciezko ci filmik pokazac prawda? bo ja jak sie kłuciłem z ludzmi to pokazałem i miałem 100%
dowody swoich słow,a mowic ze sie gra na 3 letnim sprzecie na full w nowa gre jest ... no to
kazdy cie oceni,modek wyzej napisał ze gubisz sie w swoich kłamstwach, poakz filmik. przeprosimy
cie wszyscy ze ci nie wierzylismy ze na swoim dcudownym radeonie 9550 grasz na full(choc tak
naprawde nie wiem bo raz piszesz full raz medium, a moze jak boduczek mowi grasz w
g2 a nie 3 LOL)



Już mówiłem, że z tobą nie gadam. Swoją drogą to jestem ciekaw ile jeszcze razy będziesz rozwlekał ten sam temat i powtarzał swoje zdania np. "mowic ze sie gra na 3 letnim sprzecie na full w nowa gre jes" - To już gadałeś ze 100 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:01, cinus` napisał:

> Chyba nie myślisz, że będę rozmawiał z takim śmieciem jak ty, k
> żal mi takich patafianów jak ty:)
> Jesteś tak głupi, że aż śmieszny :D
> nowa to powiem ci wprost - Zamknij się

Tak to sobie możesz mówić do kolegów na podwórku, tutaj obowiązuje kultura wypowiedzi której
na próżno szukać w Twoich postach.
Za dużo już tego cyrku w Twoim wykonaniu, sam wpadłeś w sidła swoich kłamstw i próbujesz się
niby wybronić obrażając innych, a tylko się tym pogrążasz.

2. Co jest zabronione: Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
* Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich
słów pod adresem innych osób
Degrad -1

Jeśli dalej będziesz prowadził w ten sposób taką bezsensowną kłótnię to możesz się spodziewać
kolejnych kar.


No tak :P Oczywiście wspaniały moderator popatrzył sobie na parę postów do tego TYLKO moich i mnie ukarał. Nie zwraca uwagi na to co o mnie gadał danzelmario. No tak... świetni są "moderatorzy"na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

modów sie nei czepiaj bo doskonale widza co robisz, siejesz zamieszanie i gubisz sie w swlich klamstwach, no i jasne.. najlepiej ci teraz poweidziec ze ze mna nie gadasz, bo wiesz dobrze ze mam racje!juz kilku próbowało mi wmówic kilka rzeczy ale wszyscy polegli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akzdy kto kłamał filmiku nie nagrał. dziwne prawda? to zajmuje 30 minut, tak niewiele a człowiek ma psyhiczny spokuj ze udowodnił swoje racje. bo mowilem ci ja gram w need for speed carbon na 256 ram i gf2 mx na full detalach! i mozesz mi nei wierzyc, ale wiem swoje.
gothic 3 ejst gra zabugowana, wymaga bardzo mocnego sprzętu zeby w ogóle jakos działać, a o ful detalach moga marzyc jedynei osoby z wypasionymi grafikami(począwszy od dobrego 7900gs a skonczywszy na 8800gtx)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 09:58, danzelmario napisał:

akzdy kto kłamał filmiku nie nagrał. dziwne prawda? to zajmuje 30 minut, tak niewiele a człowiek
ma psyhiczny spokuj ze udowodnił swoje racje. bo mowilem ci ja gram w need for speed carbon
na 256 ram i gf2 mx na full detalach! i mozesz mi nei wierzyc, ale wiem swoje.
gothic 3 ejst gra zabugowana, wymaga bardzo mocnego sprzętu zeby w ogóle jakos działać, a o
ful detalach moga marzyc jedynei osoby z wypasionymi grafikami(począwszy od dobrego 7900gs
a skonczywszy na 8800gtx)


Nagrał bym filmik z przyjemnością, ale jak mam włączony ten program FRAPS to gra chodzi wolniej... A jak już nagrałem ten filmik i chciałem wrzucić na "wrzuta.pl" to czekałem 2godziny, żeby film się tam umieścił, ale na darmo. Chętnie ci nagram ten filmik tylko powiedz mi wszystko co i jak. Wiem, że pewnie nie napiszesz ale jakby co to zapraszam na gg 911588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 10:07, EveRte napisał:

Nagrał bym filmik z przyjemnością, ale jak mam włączony ten program FRAPS to gra chodzi wolniej...
A jak już nagrałem ten filmik i chciałem wrzucić na "wrzuta.pl" to czekałem 2godziny, żeby
film się tam umieścił, ale na darmo. Chętnie ci nagram ten filmik tylko powiedz mi wszystko
co i jak. Wiem, że pewnie nie napiszesz ale jakby co to zapraszam na gg 911588

no skoro grasz na full to chyab twoja maszyna jest wypasiona, bo tak stwierdziłeś, ja pokazałem wszystkim tutaj filmik nagrany frapsem i nie stanowiło to problemu,poza tym, 200 mega filmik 30 sekundowy to troche za duzo zajmuje, uruchom move maker i skomprezuj troche(bo to chyba potrafisz? a jak nie to popros kogos z domowników), zrob z niego jakies 10,20 mega i wrzuc na rapidshare i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 10:07, EveRte napisał:


Nagrał bym filmik z przyjemnością, ale jak mam włączony ten program FRAPS to gra chodzi wolniej...
A jak już nagrałem ten filmik i chciałem wrzucić na "wrzuta.pl" to czekałem 2godziny, żeby
film się tam umieścił, ale na darmo. Chętnie ci nagram ten filmik tylko powiedz mi wszystko
co i jak. Wiem, że pewnie nie napiszesz ale jakby co to zapraszam na gg 911588

jak fraps ci tnie to może - kamerką w aparacie cyf. jak masz albo nawet telefonem kom.
no a co do kompersji zwykły windowsowy movie maker wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:24, scott napisał:


>
> Nagrał bym filmik z przyjemnością, ale jak mam włączony ten program FRAPS to gra chodzi
wolniej...
> A jak już nagrałem ten filmik i chciałem wrzucić na "wrzuta.pl" to czekałem 2godziny,
żeby
> film się tam umieścił, ale na darmo. Chętnie ci nagram ten filmik tylko powiedz mi wszystko

> co i jak. Wiem, że pewnie nie napiszesz ale jakby co to zapraszam na gg 911588
jak fraps ci tnie to może - kamerką w aparacie cyf. jak masz albo nawet telefonem kom.
no a co do kompersji zwykły windowsowy movie maker wystarczy


i tak nienagra:) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... tyle stron kłócić się o coś, co prawdą na 100% nie jest... Przecież to logiczne - na nowoczesnych najdroższych maszynach G3 utrzymuje "jakotaką" płynność na full, a wy się w tej sprawie o klasę średnią sprzed 3 lat kłócicie? Oo
Teraz zapewne kolo będzie opisywał, jak to pusto wszędzie jest i jak mu płynnie dzięki temu gra chodzi... Na pustyni, czy w Nordmarze, nawet ja wyciągam niekiedy 40 fps (teoretycznie, bo są widoczne skoki, przy ładowaniu terenu), ale TYLKO jeśli w koło NIC nie ma (co najwyżej drzewa)... Wyłączają pustynię takich terenów jest może 10% (na lądzie)(z pustynią nawet 30%). Nie bardzo rozumiem czym tu się podniecać Oo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:12, Kedly napisał:

>
> >
> > Nagrał bym filmik z przyjemnością, ale jak mam włączony ten program FRAPS to gra
chodzi
> wolniej...
> > A jak już nagrałem ten filmik i chciałem wrzucić na "wrzuta.pl" to czekałem 2godziny,

> żeby
> > film się tam umieścił, ale na darmo. Chętnie ci nagram ten filmik tylko powiedz mi
wszystko
>
> > co i jak. Wiem, że pewnie nie napiszesz ale jakby co to zapraszam na gg 911588
> jak fraps ci tnie to może - kamerką w aparacie cyf. jak masz albo nawet telefonem kom.

> no a co do kompersji zwykły windowsowy movie maker wystarczy

i tak nienagra:) zobaczysz


O boże... Już nikt od paru dni o tym nie pisze a ten wypada z textem "I tak nie nagra zobaczysz!" - Jakbyś przeczytał moje posty to byś wiedział, że mnie nie interesuje czy ktoś mi wierzy czy nie. Ważne, że ja swoje wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 12:15, EveRte napisał:

O boże... Już nikt od paru dni o tym nie pisze a ten wypada z textem "I tak nie nagra zobaczysz!"
- Jakbyś przeczytał moje posty to byś wiedział, że mnie nie interesuje czy ktoś mi wierzy czy
nie. Ważne, że ja swoje wiem.

my też wiemy swoje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:53, scott napisał:


> O boże... Już nikt od paru dni o tym nie pisze a ten wypada z textem "I tak nie nagra
zobaczysz!"
> - Jakbyś przeczytał moje posty to byś wiedział, że mnie nie interesuje czy ktoś mi wierzy
czy
> nie. Ważne, że ja swoje wiem.
my też wiemy swoje ;p


To sobie wiedz i już nie pisz bezsensownych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:57, EveRte napisał:

To sobie wiedz i już nie pisz bezsensownych postów

no popatrz, popatrz ten co sensowne pisze .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:04, scott napisał:

> To sobie wiedz i już nie pisz bezsensownych postów
no popatrz, popatrz ten co sensowne pisze .......


Dobra skończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:07, EveRte napisał:

> > To sobie wiedz i już nie pisz bezsensownych postów
> no popatrz, popatrz ten co sensowne pisze .......

Dobra skończ

lol ...

a że by nie było to :
piszesz że ci nie zależey na tym czy ktoś ci wierzy czy nie - ok twoja sprawa
ale wcześniej piszesz że chętnie byś nagrał i pokazał filmik z działania gry - pewnie w celu udowodnienia swoich twierdzeń ,o wcześniejszych postach nie wspominając
więc .... kto pisze bez sensu - może ustal najpierw zeznania sam ze sobą - poczytaj co piszesz i dopiero coś podpowiedź bo się motasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować