Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

napisalem ze crysis bedzie chodzic lepiej, nie stwierdzilem ze go mam, drobny blad sie wkradł bo nie to zxacytowales, a kłucac sie z uzytkownikami chodzi mi o kilka spraw,
1: gothic 2 jest gra BETA, co za tym idzie nie powinna w ogole ujrzec swiatła dziennego, no wersja 1.12 nie co poprawia sprawe ale wersja 1.07 czy .08 jest tragicza:P a taka zostala wypuszczona,
2: to ze g3 sie podoba komus to ejgo sprawa, nie mowie o fabuje, to temat o wyamganiach! i one sa jednym oszustwem.. chodzi o pudelko z gra.
3: denerwuje mnie jak ktos walnie tekst w styu: amsz uszkodzony 1 rdzen, twoja grafika jest do niczego , g3 wykorzystuje 2 cpu.. bo to wszystko po prostu bullshit(no co do grafiki to jak ktos ma 8800 to moze mowic ze moj 7600 jest be:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 10:40, Ufo2 napisał:

Moim zdaniem żeby grać na maksymalnych wystarczy:
C2D E6600 (lub lepszy)
GeForce 7600 GST (ja mam i chodzi na full)
2GB ram +
I przedewszystkim, bardzo szybki twardy dysk. Mielibyście raptora, to by śmigało aż
miło, gdyż wtedy doładowania trwałyby ułamek sekundy.
Takie jest tylko moje zdanie, oparte na podstawie moich obserwacji ;)
Mój brat np. miał C2D E6400, GeForce 7300GS, 1,5GB ram + szybki twwardy dysk (nie pamiętam
jaki) i mu śmigało, kiedy ja mam P4 2,4Ghz (staroć xd), GeForce 7600 GST i 1 GB ram(ddr1...)
+ twardy dysk na złączu IDE (tragedia...) i doładowania trwają wieki...(czyt. gra chrupie non-stop)

no wlasnie- szybkosc gry nie powiunna zalezec od dysku twardego!!! albo ogolna płynnosc, nie kazdego stac kupic raptora 36 GB za 400 zł... ja mam dysk SATA 2 8 mb cache NCQ a gra i tak scina. co do konfiga to przesadziles:) na takie 100% max potrzeba 7900:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 12:49, danzelmario napisał:

napisalem ze crysis bedzie chodzic lepiej, nie stwierdzilem ze go mam, drobny blad sie wkradł
bo nie to zxacytowales, a kłucac sie z uzytkownikami chodzi mi o kilka spraw,
1: gothic 2 jest gra BETA, co za tym idzie nie powinna w ogole ujrzec swiatła dziennego, no
wersja 1.12 nie co poprawia sprawe ale wersja 1.07 czy .08 jest tragicza:P a taka zostala wypuszczona,
2: to ze g3 sie podoba komus to ejgo sprawa, nie mowie o fabuje, to temat o wyamganiach! i
one sa jednym oszustwem.. chodzi o pudelko z gra.
3: denerwuje mnie jak ktos walnie tekst w styu: amsz uszkodzony 1 rdzen, twoja grafika jest
do niczego , g3 wykorzystuje 2 cpu.. bo to wszystko po prostu bullshit(no co do grafiki to
jak ktos ma 8800 to moze mowic ze moj 7600 jest be:P)



no i oto chodzi - o crisisa wiem że się machłeś - ale nie mogłem się powstrzymać co do gothica 3 to ...
już było tyle powiedziane i napisane że dam luz......
z tym rdzeniem to dobre :p
no fakt 7600 jest be - (mam 8800gts ) więc mogę mówić ... ;p
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 12:53, scott napisał:

no i oto chodzi - o crisisa wiem że się machłeś - ale nie mogłem się powstrzymać co do gothica
3 to ...
już było tyle powiedziane i napisane że dam luz......
z tym rdzeniem to dobre :p
no fakt 7600 jest be - (mam 8800gts ) więc mogę mówić ... ;p
pozdro

no tak, masz 4 x szybsza grafike wiec mozesz powiedziec ze moja jest be..:(, tak jak ja mam satysfakcje jak mowie na pentium ze sa be:P O! poza tym wiesz co? odkad mam psp to leje na gry na pc... czekam na gothica na moim piespi:D juz nie moge sie doczekac (haha juz widze jak mi gra tnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 12:53, scott napisał:

z tym rdzeniem to dobre :p

ale prawdziwe:/- jestem nerwowy ale tylko jak czytam bzdure tego rodzaju wlasnie...ogolnie nie jestem nerwowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>! poza tym wiesz co? odkad mam psp to leje na

Dnia 17.08.2007 o 12:55, danzelmario napisał:

gry na pc... czekam na gothica na moim piespi:D juz nie moge sie doczekac (haha juz widze jak
mi gra tnie:P)


ale jest też kilka fajnych gier na PC w które warto pograć i działają przyzwoicie
co do PSP - teraz trudno mi żonkę na bebechy do kompa namówić - a co dopiero o konsolce mówić :P ale jak syn podrosnie to będzie opozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 13:52, scott napisał:

>! poza tym wiesz co? odkad mam psp to leje na
> gry na pc... czekam na gothica na moim piespi:D juz nie moge sie doczekac (haha juz widze
jak
> mi gra tnie:P)

ale jest też kilka fajnych gier na PC w które warto pograć i działają przyzwoicie
co do PSP - teraz trudno mi żonkę na bebechy do kompa namówić - a co dopiero o konsolce mówić
:P ale jak syn podrosnie to będzie opozycja

wiesz... moi rodzice to maja dziwne podejscie do tego:/ uwazaja ze jestem dzieciakiem ze kupije takie bzdety i niajk nie da sie wyjasnic ze w takie zabawki inwestuja nawet faceci co maja rodzine i dziecko:). no co do pc to naprawde odzwyczailem sie:) wole psp,siadam i gram,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 14:02, danzelmario napisał:

wiesz... moi rodzice to maja dziwne podejscie do tego:/ uwazaja ze jestem dzieciakiem ze kupije
takie bzdety i niajk nie da sie wyjasnic ze w takie zabawki inwestuja nawet faceci co maja
rodzine i dziecko:).


powiem jedno różnica pokoleń - dla nich (ludzi starszego pokolenia) norma to oglądanie filmideł itd. - mogą cały dzień siedzieć przed TV i nie będzie to dla nich dziecinne :P - a powiedz im tylko że idziesz pograć, od razy cię od dzieciucha wyzwią :P
ja tam z braku czasu wybrałem PC zamiast TV :P
najgorsze to że w pracy przed kompem i w domu - (no ale trzeba mieć jakieś nałogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 14:09, scott napisał:

powiem jedno różnica pokoleń - dla nich (ludzi starszego pokolenia) norma to oglądanie filmideł
itd. - mogą cały dzień siedzieć przed TV i nie będzie to dla nich dziecinne :P - a powiedz
im tylko że idziesz pograć, od razy cię od dzieciucha wyzwią :P
ja tam z braku czasu wybrałem PC zamiast TV :P
najgorsze to że w pracy przed kompem i w domu - (no ale trzeba mieć jakieś nałogi)

no fakt, moi rodzice wychowali sie wylacznie na tv:D, nie widzieli takich rzeczy co teraz w kazdym domu sa, ale masz fajnie:D tez bym chcial przed kompem i w pracy i w domu:), no w szkole mam kompy codzienie na zajeciach:D a to juz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 14:22, danzelmario napisał:

tez bym chcial przed kompem i w pracy i w domu:), no w szkole
mam kompy codzienie na zajeciach:D a to juz cos.

no czy ja wiem w pracy to raczej przyjemność nie jest :P ale zawsze chwilka na napisanie czegoś się znajdzie ;p
no i oczka już nie wyrabiają ... po całym tygodniu czyję się jak wysuszona śliwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 11:42, DJ Szlafrok napisał:

> oczywiście ze uzywam tweaka - jeszcze sobie sam poprawiłem w ustawieniach ini i mam możliwie

> najlepszą konfigurację ini. (ze standardowym plikiem ini na polach koło ardei mam AŻ 9-10FPS

> MNIEJ!!! wiec modyfikacja ini jest niezwykle przydatna!

Polecam pobrać jeszcze pakiet Gotihic 3 Erste Hilfe ( http://forum.jowood.com/showthread.php?s=7200e437cb69fa31754fc4082c721e52&t=143699
), który posiada kilka naprawdę dobrych komponentów, dodając trochę FPS.


ale to jest patch? bo ja zainstalowałem ostatnio 1.4PL i jest git tylko że musze wylanczac interfejs (ctrl) rzeczowy i jak wlanczam np mape czy inwwntaz to mi spada do 7fps - wie ktos dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2007 o 01:52, Kedly napisał:

ale to jest patch? bo ja zainstalowałem ostatnio 1.4PL i jest git tylko że musze wylanczac
interfejs (ctrl) rzeczowy i jak wlanczam np mape czy inwwntaz to mi spada do 7fps - wie ktos
dlaczego???

o wlasnie, tez mam comunity patch 1.4 - co on daje? tylko prosze o obiektywizm a nie cos w stylu gra przyspiesza i mam 200 fps:P(zart oczywiscie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 01:52, Kedly napisał:

ale to jest patch? bo ja zainstalowałem ostatnio 1.4PL i jest git tylko że musze wylanczac
interfejs (ctrl) rzeczowy i jak wlanczam np mape czy inwwntaz to mi spada do 7fps - wie ktos
dlaczego???


Może dlatego, że zostają wyświetlane dodatkowe elementy? Chociaż wątpię, bo to 2D...
A ten pakiet to jakieś 8 elementów, które instaluje się oddzielnie (hm... raczej kopiuje), polecam zwłaszcza alternatywne pliki *.dll które dodają sporo FPSów, ale tylko na patchu 1.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no! przedtem biegne sobie do okaru z rufusem a on pyk na moich oczach zniknał jak duch (bug) potem ide sobie do gothy zabuliłem 2k zlota za uwolnienie gorna a jego tam niema! teleportuje sie do reddock gdzie go ostatnio widzialem a on se siedzi na laweczce, nieee musze zreinstalowac gre chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt mi nie uwierzy ale podkręcałem kartę i dołożyłem ramu i gothic 3 chodzi mi płynnie na pustyni i w lasach na najwyższych detalach!

A mam kompa, który w zasadzie nadaje się do muzeum

Procesor 1,8GHZ 2GB ramu i Radeon 9550 (mocno podkręcony) Ustawiłem wszystkie parametry na najwyższe oprócz shaderów, bo mam 2,0 i rozdzielczość mam 1024x na ileś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:01, EveRte napisał:

Pewnie nikt mi nie uwierzy ale podkręcałem kartę i dołożyłem ramu i gothic 3 chodzi mi płynnie
na pustyni i w lasach na najwyższych detalach!

A mam kompa, który w zasadzie nadaje się do muzeum

Procesor 1,8GHZ 2GB ramu i Radeon 9550 (mocno podkręcony) Ustawiłem wszystkie parametry
na najwyższe oprócz shaderów, bo mam 2,0 i rozdzielczość mam 1024x na ileś tam


jeżeli dla Ciebie 15Fps to płynność to gratuluje (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:03, Kedly napisał:

> Pewnie nikt mi nie uwierzy ale podkręcałem kartę i dołożyłem ramu i gothic 3 chodzi mi
płynnie
> na pustyni i w lasach na najwyższych detalach!
>
> A mam kompa, który w zasadzie nadaje się do muzeum
>
> Procesor 1,8GHZ 2GB ramu i Radeon 9550 (mocno podkręcony) Ustawiłem wszystkie parametry

> na najwyższe oprócz shaderów, bo mam 2,0 i rozdzielczość mam 1024x na ileś tam

jeżeli dla Ciebie 15Fps to płynność to gratuluje (lol)



śmieszny jesteś :) Jakbym miał 15fps - ów to bym nie mówił, że chodzi PłYNNIE. Nie chcesz to se nie wierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:14, EveRte napisał:

> > Pewnie nikt mi nie uwierzy ale podkręcałem kartę i dołożyłem ramu i gothic 3 chodzi
mi
> płynnie
> > na pustyni i w lasach na najwyższych detalach!
> >
> > A mam kompa, który w zasadzie nadaje się do muzeum
> >
> > Procesor 1,8GHZ 2GB ramu i Radeon 9550 (mocno podkręcony) Ustawiłem wszystkie
parametry
>
> > na najwyższe oprócz shaderów, bo mam 2,0 i rozdzielczość mam 1024x na ileś tam
>
> jeżeli dla Ciebie 15Fps to płynność to gratuluje (lol)


śmieszny jesteś :) Jakbym miał 15fps - ów to bym nie mówił, że chodzi PłYNNIE. Nie chcesz to
se nie wierz.


Jakbyś chciał wiedzieć to gothic 3 ma zwalony silnik gry i na lepszym kompie gra może ciąć się bardziej niż na o wiele gorszym. Z resztą nie muszę ci nic udowadniać. Sam się zdziwiłem, że tak mi chodzi na najwyższych. I nie kłamię, bo po co miałbym pisać jakieś kłamstwa na forum? co by mi to dało... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:16, EveRte napisał:

> > > Pewnie nikt mi nie uwierzy ale podkręcałem kartę i dołożyłem ramu i gothic 3
chodzi
> mi
> > płynnie
> > > na pustyni i w lasach na najwyższych detalach!
> > >
> > > A mam kompa, który w zasadzie nadaje się do muzeum
> > >
> > > Procesor 1,8GHZ 2GB ramu i Radeon 9550 (mocno podkręcony) Ustawiłem wszystkie

> parametry
> >
> > > na najwyższe oprócz shaderów, bo mam 2,0 i rozdzielczość mam 1024x na ileś tam

> >
> > jeżeli dla Ciebie 15Fps to płynność to gratuluje (lol)
>
>
> śmieszny jesteś :) Jakbym miał 15fps - ów to bym nie mówił, że chodzi PłYNNIE. Nie chcesz
to
> se nie wierz.
>

Jakbyś chciał wiedzieć to gothic 3 ma zwalony silnik gry i na lepszym kompie gra może ciąć
się bardziej niż na o wiele gorszym. Z resztą nie muszę ci nic udowadniać. Sam się zdziwiłem,
że tak mi chodzi na najwyższych. I nie kłamię, bo po co miałbym pisać jakieś kłamstwa na forum?
co by mi to dało... :/


a dałbys rade nagrac filmik? nie ze jestem jakis hamski i chce cos tam... tylko dla zaspokojenia WŁASNEJ ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i widzę dyskusję o niczym.Bo gra do wymagań sprzętowych ma się nijak.W poprzednich częściach można było wspinac się na skały nurkować w wodzie i wyglądało to w miarę naturalnie.A w G3 o wspinaniu można pomarzyć nurkować nie można(nie znalazłem odpowiedniego klawisza czy co) a przy skakaniu nasz Nienazwany wygląda jakby Go ork kopnął w du...Mam nadzieję że twórcy gry poprawią się w 4 lub w dodatku do G3.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować