Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 11:59, EveRte napisał:

> > Aha i jeszcze jedno. Na rapidshare ci na pewno nie wrzucę, bo tam jest tylko do 100MB

> a ten
> > debilny program FRAPS nagrywa 30sekundowe filmiki, które ważą ponad 200MB, więc
to jest
> kpina.
> > I jeszcze jak włączam ten program i Gothica3 i jasne że mi sie będzie ciąć na najwyższych,

>
> > bo FRAPS ciąle działa w tle i dzięki temu wszystko wolniej chodzi
>
> Sorka za duble ale normalnie nie wytrzymałem. Człowieku, a czytać to Cię nauczyli? Jak
byk
> w głównym okienku Frapsa pisze: "Registration Detalis: Unregistered - Fraps watermark
along
> top of video, maximum of 30 seconds per recording, screenshots saved in bitmap format".
Tłumaczyć?
> Mniej więcej tyle, żebyś się ZAREJESTROWAŁ, jeśli chcesz więcej. A 30 sekund Twojego filmiku

> i tak nam wystarczy.
> I jeszcze jedno... za ogólną głupotę chyba powinieneś dostać bana, bo zamiast szukać w
Internecie
> chośby w googlach, Ty sobie nabijasz posty z idiotyczną treścią. Już popełniłeś ze 3 takie,

> lepiej się postaraj. Jeszcze raz sorka za offtop.
> Podpowiedź: UPLOAD.

Nie bądz bezczelny. A ciebie to chyba w domu kultury nie nauczyli. I pomyśl trochę tą swoją
"makówką" co mi po nabijaniu postów skoro tutaj liczy się czas spędzony na forum?


Dobra, mój ostatni post w tej kłutni (nie, nie w temacie).
Nie dziw się, że tak do Ciebie mówię, bo zachowujesz się jak dziecko, prosząc aby mu podano pod nos. Oczywiście się będziesz tego wypierał, ale to naturalne... Po prostu wkurza mnie Twoja postawa i chyba nie tylko mnie.
Nic nie mówiłem o nabijaniu postów, nawet nie sugerowałem. Dziwne przypuszczenie. No i ciekawe odkrycie z tym czasem na forum...

@Dark SMG

Próbowałem różnych plików, nawet specjalnych pakietów z odpowiednimi plikami (dla 1gb, 1,5gb i 2gb RAMu, bo to o RAM się rozchodzi). Jednak znalazłem bardzo dobry .ini, który myślę że każdemu pomoże:
http://rapidshare.com/files/50208339/ge3.ini
Ewentualnie podam specjalnie dla Ciebie (:)) plik dla 2gb RAM, tylko pamiętaj o zmianie wyrazów "German" na "Polish":
http://rapidshare.com/files/50208848/ge3.ini.html

No to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, ale namotałem.

1. Sorka za dubla.
2. Przepraszam, że nie przyciąłem cytatu, ale nie zwróciłem uwagi.
3. Pomyliłem Twoje (Dark SMG) 1gb RAMu z 2gb, sorka. Ale teraz jestem na 100% pewien, że ten pierwszy link powinien Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem , coraz częściej w Gothicu wyskakuje mi błąd w nazwie ma chyba smart library , nie ktoś który patch to usuwa ? Może być nieoficjalny albo też to problem z moim sprzętem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:29, ziomal 23 napisał:

> Ja mam Celerona 2.66 GHz, GeForce FX5200, 256ram(troche mało...) Pójdzie u mnie...??;/
Pójdzie

eeee, po co odpowiadasz na posta, którego pisałem w styczniu 2006 roku...?? O.o Poza tym teraz mam już trochę lepszego kompa... :)
Na przyszłość staraj się patrzeć na datę posta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 10:01, Dincooo napisał:

Faktycznie, jakakolwiek rozmowa z Tobą jest chyba na nędznym poziomie (literówki, nieczytelność,
stylistyka...).

Ja bym to powiedział o tych wszystkich którym G3 tak super chodzi a ŻADEN z nich tego nie udowodnił. danzelmario zrobił to jako jedyny, nagrał filmik i mamy podstawy by mu wierzyć a Tobie lub temu kolesiowi co na 512 ramu chodzi na maxa to nawet 10 latek by nie uwierzył (choć Ty nie powiedziałeś na jakich grasz detalach)

Dnia 19.08.2007 o 10:01, Dincooo napisał:

U mnie świeżo po formacie, po defragmentacji dysku na A64 3000+, 1024MB RAM oraz GF6600 GT
gra działa od około 10 do 40 fps (pomijając kilkusekundowe ścinki...). Jednak, gdy nawet dochodzi
do górnej granicy FPS to grać się NIE DA.

Właśnie, ale bez pzresady, jest tak jak mówiłem G3 chodzi coraz lepiej na coraz gorszym sprzęcie ;/

EveRte
Dziecko uspokój się. Czytałeś w ogóle regulamin? Wiesz ,że na forum jest zabronione obrażanie innych, używanie takich słów którymi się posługujesz? A te bajki to sobie wciskaj kolegą w Twoim wieku, takich bredni jeszcze nie słyszałem, na Twoim kompie Morek by się ciął na maxa a co dopiero Gothic 3?! Naprawdę nie mam pojęcia o co Tobie chodzi, gadasz bzdury i wmawiasz nam ,że to prawda ;/ Jeszcze nawet nie udowodnisz ,że masz rację i nie nagrasz filmiku bo ''''chodzi wolniej'''' naprawdę radzę Ci się opamiętać i zaprzestać już gadania tych bzdur bo to jest tak głupie ,ża aż śmieszne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:30, EveRte napisał:

Aha i jeszcze jedno. Na rapidshare ci na pewno nie wrzucę, bo tam jest tylko do 100MB a ten
debilny program FRAPS nagrywa 30sekundowe filmiki, które ważą ponad 200MB, więc to jest kpina.
I jeszcze jak włączam ten program i Gothica3 i jasne że mi sie będzie ciąć na najwyższych,
bo FRAPS ciąle działa w tle i dzięki temu wszystko wolniej chodzi

hahaha dobry jestes, dajesz takie argumanty ze szok. nie potrafisz skompresowac filmuy i wrzyucic na rapidshare.. dobry jestes LOL LOL LOL LOL. a co do twoje jkarty to jakie sa opninie pokaz? masz radeona 9550 ! o czym ty chcesz w ogóle rozmawaic? o 3 letniej karcie ktora do niczego sie nie nadaje- to cie oswiece ze sa 100 razy lesze karty od twojej, ime masz w 3d marku 2006? powyzej 500 pkt miec nie bedziesz wiec jak ty chcesz grac w nowe gry ?LOL ja mam 5 razy szybsza od twojej a i tak gothic 3 nie działa mi płynnie na max. poza tym kłamiesz bo nei podales ani jednego sensownego argumentu, nagraj filmik takie trudne? to niech mamusia ci nagra, u ciebie nawet na mimimum bedzie cieło, nie interesuje mnie twoj MAX details z 5 fps. bo ja mam na max 30,35 a mam 2 rdzeniowy proc 2 gb ram i 7600GT! czyli porównujac do twego mam rakiete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcesz wyjasnie ci krok po kroku jak zrobic z tego 200 megowego filmu taki ktory bedzie miec 20 mega skoro nie potrafisz takich rzeczy wykonac. pokazesz filmik jak grasz , czego ty sie boisz? skoro grasz plynhnie to bedzie to widac na filmie- ja swoj film pokazałem boduczek swiatkiem i gra osiagala ponad 30 fps.. na srednich detalach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:08, Dark SMG napisał:

Oj się dzieciaki rozbrykały, WNOSZĘ O SPOKÓJ i nie obrażanie się nawzajem. :)
nie spamować i przycinaj posty ( EveRte ) to o tobie :P

A teraz do rzeczy, instaluje zaraz G3 (po raz 4) z nowymi patchami ( 1.12, 1.31 oraz 1.4) mój
sprzęt to: C2D E6300 2GHz 1GB ramu oraz 7600 GS działam na Viście (32bit)

mam dobra porade, na viscie nie ma co grac w gothic, ja włączyłem u gra u mnie działała 2x słabiej a masz sprzet ientyczny praktycznie:-), a co do konfiga to patch 1.4 psuje plik ini... bo ustawia np trawe na 2 dalsza odleglosc i na moim 7600 to nie da sie grac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:02, danzelmario napisał:

> Aha i jeszcze jedno. Na rapidshare ci na pewno nie wrzucę, bo tam jest tylko do 100MB
a ten
> debilny program FRAPS nagrywa 30sekundowe filmiki, które ważą ponad 200MB, więc to jest
kpina.
> I jeszcze jak włączam ten program i Gothica3 i jasne że mi sie będzie ciąć na najwyższych,

> bo FRAPS ciąle działa w tle i dzięki temu wszystko wolniej chodzi
hahaha dobry jestes, dajesz takie argumanty ze szok. nie potrafisz skompresowac filmuy i wrzyucic
na rapidshare.. dobry jestes LOL LOL LOL LOL. a co do twoje jkarty to jakie sa opninie pokaz?
masz radeona 9550 ! o czym ty chcesz w ogóle rozmawaic? o 3 letniej karcie ktora do niczego
sie nie nadaje- to cie oswiece ze sa 100 razy lesze karty od twojej, ime masz w 3d marku 2006?
powyzej 500 pkt miec nie bedziesz wiec jak ty chcesz grac w nowe gry ?LOL ja mam 5 razy szybsza
od twojej a i tak gothic 3 nie działa mi płynnie na max. poza tym kłamiesz bo nei podales ani
jednego sensownego argumentu, nagraj filmik takie trudne? to niech mamusia ci nagra, u ciebie
nawet na mimimum bedzie cieło, nie interesuje mnie twoj MAX details z 5 fps. bo ja mam na
max 30,35 a mam 2 rdzeniowy proc 2 gb ram i 7600GT! czyli porównujac do twego mam rakiete..



Chyba nie myślisz, że będę rozmawiał z takim śmieciem jak ty, który non stop prowokuje kłótnię i obraża. Ja już od dłuższeo czasu ignoruję twoje posty a ty ciągle rozwlekasz temat jak dziecko z przedszkola. żal mi takich patafianów jak ty:) Więc, żebyś znowu nie rozkręcał tematu od nowa to powiem ci wprost - Zamknij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:50, boduczek napisał:


> Faktycznie, jakakolwiek rozmowa z Tobą jest chyba na nędznym poziomie (literówki, nieczytelność,

> stylistyka...).
Ja bym to powiedział o tych wszystkich którym G3 tak super chodzi a ŻADEN z nich tego nie udowodnił.
danzelmario zrobił to jako jedyny, nagrał filmik i mamy podstawy by mu wierzyć a Tobie lub
temu kolesiowi co na 512 ramu chodzi na maxa to nawet 10 latek by nie uwierzył (choć Ty nie
powiedziałeś na jakich grasz detalach)
> U mnie świeżo po formacie, po defragmentacji dysku na A64 3000+, 1024MB RAM oraz GF6600
GT
> gra działa od około 10 do 40 fps (pomijając kilkusekundowe ścinki...). Jednak, gdy nawet
dochodzi
> do górnej granicy FPS to grać się NIE DA.
Właśnie, ale bez pzresady, jest tak jak mówiłem G3 chodzi coraz lepiej na coraz gorszym sprzęcie
;/

EveRte
Dziecko uspokój się. Czytałeś w ogóle regulamin? Wiesz ,że na forum jest zabronione obrażanie
innych, używanie takich słów którymi się posługujesz? A te bajki to sobie wciskaj kolegą w
Twoim wieku, takich bredni jeszcze nie słyszałem, na Twoim kompie Morek by się ciął na maxa
a co dopiero Gothic 3?! Naprawdę nie mam pojęcia o co Tobie chodzi, gadasz bzdury i wmawiasz
nam ,że to prawda ;/ Jeszcze nawet nie udowodnisz ,że masz rację i nie nagrasz filmiku bo ''''chodzi
wolniej'''' naprawdę radzę Ci się opamiętać i zaprzestać już gadania tych bzdur bo to jest
tak głupie ,ża aż śmieszne ;/



Takie texty to możesz u siebie w domu puszczać. Tak to prawda. Tak jak napisałeś - Jesteś tak głupi, że aż śmieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 10:16, EveRte napisał:

Chyba nie myślisz, że będę rozmawiał z takim śmieciem jak ty, który non stop prowokuje kłótnię
i obraża. Ja już od dłuższeo czasu ignoruję twoje posty a ty ciągle rozwlekasz temat jak dziecko
z przedszkola. żal mi takich patafianów jak ty:) Więc, żebyś znowu nie rozkręcał tematu od
nowa to powiem ci wprost - Zamknij się

a ty chyba nie myslisz ze ujdzie ci to na sucho? patrz tylko jak dostaniesz bana skoro nie umiesz po ludzku rozmwiac. nie potrafisz nagrac filmu to siedz cicho, bo gadac to i ja sobie moge ze gram na radeonie 9200 512 ram i dyron 1300 na ful lw gothic 3,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EveRte
> Dziecko uspokój się. Czytałeś w ogóle regulamin? Wiesz ,że na forum jest zabronione obrażanie
> innych, używanie takich słów którymi się posługujesz? A te bajki to sobie wciskaj kolegą w
> Twoim wieku, takich bredni jeszcze nie słyszałem, na Twoim kompie Morek by się ciął na maxa
> a co dopiero Gothic 3?! Naprawdę nie mam pojęcia o co Tobie chodzi, gadasz bzdury i wmawiasz
> nam ,że to prawda ;/ Jeszcze nawet nie udowodnisz ,że masz rację i nie nagrasz filmiku bo ''''chodzi
> wolniej'''' naprawdę radzę Ci się opamiętać i zaprzestać już gadania tych bzdur bo to jest
> tak głupie ,ża aż śmieszne ;/


"na Twoim kompie Morek by się ciął na maxa
> a co dopiero Gothic 3" - Gothic 3 by się ciął na maxa?! Muhahahahahaaha nie no xD teraz to mnie rozśmieszyłeś. Skoro mi chodzi płynnie na wszystkich najniższych i do tego mam ustawione z cztery parametry na średnie. (w tym detale, widoczność, roślinność) I powiedz mi jakim cudem G3 ma mi się ciąć na maxa skoro mam Athlon 1,8Ghz +2200 2GB ram i Radeon 9550 podkręcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Procesor Intel Pentium IV 3.4GHz , Radeon 9700 PRO Family 128 MB , 1024MB RAM. Czy bedę mógł grac w Gothica 3 bez zacinania sie (chociaż na najsłabszych ustawieniach) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:25, danzelmario napisał:


> Chyba nie myślisz, że będę rozmawiał z takim śmieciem jak ty, który non stop prowokuje
kłótnię
> i obraża. Ja już od dłuższeo czasu ignoruję twoje posty a ty ciągle rozwlekasz temat jak
dziecko
> z przedszkola. żal mi takich patafianów jak ty:) Więc, żebyś znowu nie rozkręcał tematu
od
> nowa to powiem ci wprost - Zamknij się
a ty chyba nie myslisz ze ujdzie ci to na sucho? patrz tylko jak dostaniesz bana skoro nie
umiesz po ludzku rozmwiac. nie potrafisz nagrac filmu to siedz cicho, bo gadac to i ja sobie
moge ze gram na radeonie 9200 512 ram i dyron 1300 na ful lw gothic 3,



A tobie może ujdzie na sucho? Nie bądz bezczelny, bo sam wyzywasz a pózniej dajesz te swoje gadki w stylu "ojej, ale mnie uraził nie ujdzie mu to na sucho!" - Sam zachowaj kulturę a pózniej oczekuj tego od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:26, EveRte napisał:

powiedz mi jakim cudem
G3 ma mi się ciąć na maxa skoro mam Athlon 1,8Ghz +2200 2GB ram i Radeon 9550 podkręcony

ja kto jakim, bo nie spelnaisz wymagac na max? kazdy ci powie ze na max detale w g3 trzeba : x2 ,c2d, 2 gb ram i 7950 gt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 10:28, EveRte napisał:

A tobie może ujdzie na sucho? Nie bądz bezczelny, bo sam wyzywasz a pózniej dajesz te swoje
gadki w stylu "ojej, ale mnie uraził nie ujdzie mu to na sucho!" - Sam zachowaj kulturę a pózniej
oczekuj tego od innych

czy ja yuzyłem słowa w stylu smiec, patafian? człowieku zastanów sie. ejstem na tym forum duzo dłuzej od ciebie! nigdy niekogo nie obraziłem bo nie dostałem nigdy degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:29, danzelmario napisał:


> A tobie może ujdzie na sucho? Nie bądz bezczelny, bo sam wyzywasz a pózniej dajesz te
swoje
> gadki w stylu "ojej, ale mnie uraził nie ujdzie mu to na sucho!" - Sam zachowaj kulturę
a pózniej
> oczekuj tego od innych
czy ja yuzyłem słowa w stylu smiec, patafian? człowieku zastanów sie. ejstem na tym forum duzo
dłuzej od ciebie! nigdy niekogo nie obraziłem bo nie dostałem nigdy degrada.


Tak użyłem takich słów, bo ty ciągle prowokujesz kłótnię! Ja już chciałem skończyć ten temat a ty ciągle go rozwijasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 10:26, EveRte napisał:

> a co dopiero Gothic 3" - Gothic 3 by się ciął na maxa?! Muhahahahahaaha nie no xD teraz
to mnie rozśmieszyłeś. Skoro mi chodzi płynnie na wszystkich najniższych i do tego mam ustawione
z cztery parametry na średnie. (w tym detale, widoczność, roślinność) I powiedz mi jakim cudem
G3 ma mi się ciąć na maxa skoro mam Athlon 1,8Ghz +2200 2GB ram i Radeon 9550 podkręcony

Boże... Czy Ty nie pamiętasz co piszesz człowieku?! http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=6782 Prosze, odświeże Ci pamięć, napisałeś ,że grasz na maxa, a teraz gadasz o średnich. To może zaraz się okarzę ,że pomyliłeś grę i grasz w Gothica 2? Nie rób z siebie jeszcze większego kłamcy i przyznaj się do tego co zrobiłeś. Sam się już w tym gubisz. Nie mam zamiaru się kłócić z kimś takim jak Ty, chce Ci tylko uświadomić ,że nie warto kłamać a raczej gadać bzdur, bo inne słowo nie przychodzi mi na myśl po cudzie na Twoim Radku... A i tak na przyszłość, jeśli znowu masz się zgubić, albo napisać kłamstwo to nie widzę sensu być mi odpisywał. Pozdrawiam i życzę powrotu do obiektywnego spojrzenia na świat a raczej na gry i ich działania na twoim kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować