Zaloguj się, aby obserwować  
Dasaka

Parowanie - Pytanie

11 postów w tym temacie

Mam pewne pytanie. Czy jeśli gram zbrojnym (paladynem), nie poświęcać pkt. umiejętności na "parowanie"? Ponieważ zauważyłem, że gdy zakłada się coraz lepsze zbroje, poziom tej umiejętności drastycznie spada.
Przykład:
Czy jeśli będę miał 10 pkt. parowania i założę pełną zbroję płytową oraz wezmę do ręki pawęż, czy wtedy także będę sukcesywnie parował ciosy i przeprowadzał kontrataki?

(Informuję również, że podobnego tematu nie znalazłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:35, Dasaka napisał:

Mam pewne pytanie. Czy jeśli gram zbrojnym (paladynem), nie poświęcać pkt. umiejętności na
"parowanie"? Ponieważ zauważyłem, że gdy zakłada się coraz lepsze zbroje, poziom tej umiejętności
drastycznie spada.
Przykład:
Czy jeśli będę miał 10 pkt. parowania i założę pełną zbroję płytową oraz wezmę do ręki pawęż,
czy wtedy także będę sukcesywnie parował ciosy i przeprowadzał kontrataki?

(Informuję również, że podobnego tematu nie znalazłem).



Para powstaje gdy woda osiąga przynajmiej 100 stopni celcjusza o ile pamiętam...

A teraz na serio. Może powiedziałbyś o jaką grę Ci chodzi ? Bo nie jestesmy jasnowidzami. I nic dziwnego, że Ci nie wyszukało jeśli wpisałeś - Parowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jezeli o nwn chodzi to paladyni sa cieniasy podobno ;] i czasem ten 1 punkt który da ci armor warto sobie odpuscic bo wieksze parowanie przyda sie bardziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Żal niektórzy robią. Nie mam pirata i nie ma tego w poradniku.

Proszę odpowiedzieć w tym temacie może. A jak nie to temat usunąć.

Pytanie jest mianowicie takie, czy grając paladynem przyda mi się parowanie, tj. czy inwestować w nie pkt. umiejętności.

A drugie pytanie, niemniej ważne jest takie: Czy przez zbroję i tarczę postać gorzej się broni (tj. czy gorzej paruje ataki)? Bo widzę -18 bodajże po założeniu mojej pięknej zbroi, ale moja postać dalej potrafi co niektóre ataki parować. No to czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parowanie na nic się nie przydaje w zasadzie. Lepiej ładować w dyscyplinę czy coś innego.

Pamiętaj, żeby używać wyszukiwarki i dopisywać się do istniejących tematów o NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dalsza dyskusję proszę przenieść do wątku ogólnego o neverwinter nights, link podany. Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować