Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Outfit - ruszyła strona internetowa!

17 postów w tym temacie

Domek

Firmy THQ i Relic otworzyły właśnie stronę internetową swojej nowej produkcji - przeznaczonego na konsolę Xbox 360 The Outfit. Warto odwiedzić i zapoznać się z zamieszczonymi tam materiałami, szczególnie jeżeli interesuje Was jak twórcom m.in. Warhammera 40,000 czy Homeworlda wyjdzie zmierzenie się z konsolową grą akcji w realiach II Wojny Światowej.

Przeczytaj cały tekst "The Outfit - ruszyła strona internetowa!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwe i intuicyjne ma być np. kierowanie oddziałem - towarzysze gracza będą na tyle inteligentni, by nie musiał on sobie zbytnio zaprzątać nimi głowy.

no tak, to po co w takim razie ten "oddzial"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Bardzo łatwe i intuicyjne ma być np. kierowanie oddziałem - towarzysze gracza będą na tyle inteligentni, by nie musiał on sobie zbytnio zaprzątać nimi głowy ".
Taaaaaaaa juz w ilu grach pisali ze tak bedzie a prawie wszystkie obietnice i tak diabli biora ,co do czego to wszystko trza robic samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:34, Hegemon napisał:

W takie bezmyslne rozwalki to w wieku 10 lat i w czasach Commodore 64 sie dobrze gralo. :)
Dzisiaj wiecej wymagam od gry.


A to w jakie ty gry grasz? Nie grałeś np. w Doom3, HalfLife2, czy GTA ?
Zresztą gry to przede wszystkim relaks.

Ja bym sobie w to zagrał.

PS Grałem kiedyś w Crimsonland - taka głupiutka gra na PC która wciągnęła wszystkich moich znajomych, a która ma podobne założenia jak Outfit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 16:01, J.a.k napisał:

> W takie bezmyslne rozwalki to w wieku 10 lat i w czasach Commodore 64 sie dobrze gralo.
:)
> Dzisiaj wiecej wymagam od gry.

A to w jakie ty gry grasz? Nie grałeś np. w Doom3, HalfLife2, czy GTA ?


Nie gralem. Gram glownie w przygodowki, RPG i strategie. W FPSy to od dluzszego czasu wlasciwie tylko po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obrazku jest murzyn. Widać, że się nie konsultowali autorzy - w amerykańskiej armii czarni nie walczyli z białami (jeszcze, w Vietnamie już "łączono"). Gra będzie jednak typowo hollywoodzka - akcja, akcja i piękne sceny. Kiedy stworzą grę ukazującą wojnę od tej innej strony o, której czytam w książkach. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w strategiach nie ma rozwałki?! Rzuca się kupe mięsa armatniego na wioche przeciwnika co owocuje rozwałką, rozwałką i jeszcze raz rozwałką! Teraz wszędzie jest rozwałka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te bombki zdominowały wszystkie komentarze i kilka tematów na forum. Potrwał by ten konkurs dłużej, a wszystkie tematy zaczynały by się od "Wejdź tu! Może będzie tutaj bombka!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się po prostu rozwałka i tyle... Tylko czy to wystarczy, aby gra okazała się hitem? Według mnie zostanie szybko zapomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować