Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 15:32, Vel Grozny napisał:

A spójrz jaki suckes odniosło D2 mimo grafy. Po prostu grafa to nie wszystko. Poza tym grafę
będzie można ocenić dopiero "w praniu".
Cóż... mi grafa nowego SC odpowiada i nic na to nie poradzę, że nie oczekuję wodotrysków (mnóstwo
czasu spędziłem na grach Paradoxu, które mają NAPRAWDĘ przedpotopową grafę).


Jedno sprostowanie:

Ja uwazam... ba jestem przekonany, ze SC2 osiagnie sukces... moze pobije rekord sprzedazy dodatku do WoWa! Bo ludzie to kupia w ciemno i zostana omamieni tak jak WoWem... Blizzard robi dobre gry (poza WoWem) z brzydka grafika stara juz 2 lata w dniu premiery i tak samo bedzie z SC2. Nie neguje tego, ze bedzie super sie gralo, bo wierze, ze tak bedzie! Sam gram w SC do dzis i w Diablo 2 i uwazam je za przykad gry doskonalej (pod wzgledem grywalnosci), ale grafika (przynajmniej w D2) jest tragiczna! (bo w SC nadal mi sie podoba :-D)

Takze o sukces SC2 to ja sie martwie... martwie sie, ze Blizz nie potrafi zrobic zadnej gry w 3d, ktora nie wyglada jak kreskowka z Cartoon Network sprzed 10 lat :-/ A do tego ludzie sie zachwycaja, ba niektorzy mowia: Piekna grafa! To odpalcie sobie tetrisa i bedzie podobnie... Bosh... jak to jest piekne, to CoH to chyba jest uosobieniem Jezusa Zmartwychwstalego ;-P, bo nie ma juz "piekniejszego" ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:29, VooDooMan napisał:

Porównuje te Screeny do Supreme Commander...ale...hmm...czy tak reprezentują one jakiś wyższy
lvl ? Chyba w dziedzinie grafiki "jeszcze" nie. Mam tylko nadzieję, że blizzard wpakuje tam
dużo ''miodności" ;)


Predzej porownuj to do WarCraft 3 lub Command and Conquer jednyki ;-P Bo do SupCom to nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:49, wosq napisał:

Gra wykorzystywać będzie autorski silnik 3D zdolny do wyświetlania naraz kilku wielkich, szczegółowych
jednostek i licznych armii, a wszystko to w pięknych lokacjach. Engine ma obsługiwać DX10, /ciach


Jesli to jest prawda to bardzo dobrze, bo zwrocmy uwage na slowa BEDZIE i MA... Bo na screenach i filmiku (Artwork) to odpalili SC 2 na W3 engine i bez zadnego DX10 ;-P Takze za 2-3 lata jak juz gre wydadza, to moze im sie uda ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy CDP ma nagle zamowienia na anatologie blizza?(SC+SC:BW)
tak zeby przypomniec sobie dawne czasy lub zobaczyc 1 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 08:29, Aku230 napisał:

czy CDP ma nagle zamowienia na anatologie blizza?(SC+SC:BW) tak zeby przypomniec sobie dawne czasy lub zobaczyc 1 ;]

Ja sądze że większość graczy ma tą gierke już od dawna - u mnie jest jeszcze naklejka - 49.90 CDP Super Cena więc sądze że z jakieś 5 latek ta gierka u mnie leży i ciągle jest wykorzystywana do grania po sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 08:29, Aku230 napisał:

czy CDP ma nagle zamowienia na anatologie blizza?(SC+SC:BW)
tak zeby przypomniec sobie dawne czasy lub zobaczyc 1 ;]

Heh, wczoraj z okazji SC2 odpaliem SC... ach... ta grafika... xD Gierka wymiata nawet gdyby grafa była z GBA :) Zamówień juz chyba nie ma, ale w sklepach jest jeszcze (nie jestem do konca pewien) W2+ D1 + SC + SCBW. Zawsze możesz jeszcze sprobować na allegro.
gfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie Star Craft 2??!! Wow to świetnie bo jedynka była extra, ciekawe jaka bedzie z 2, i czy pójdze w ślady pierwszej części i też zawładnie umysłami i sercami setek tysiecy moze i milionów graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft''cik:) To jest Gierka, teraz z okazji 2, szykuje się modernizacja sprzętu by cieszyć się piękną oprawą tej wsaniałej gry. Gdyby jeszce zapowiedziano Diablo III to bym był całkiem happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak miło spotkać starych znajomych na BattleNet ... łezka w oku się kręci że to już 10 lat razem (no prawie 10) , żeby tylko nie skopali czegoś w SC2 bo jedynka jest nadal świetna a bazuje na 256 kolorach, małej rozdzielczości i wcale się nie zapowiada że odejdzie do lamusa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft fajny - ale z tych grafik co widziałem na stronie, pożal się Boże. Zealot wygląda jak niedorobiony plastik. Nie wspomne o immortalu, który wejdzie za dragoona zapewnie. Nie dość, że wygląda jak łazik z SW ep 1 to dziwnie sie porusza - jak gumowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 10:23, Galileo napisał:

Starcraft fajny - ale z tych grafik co widziałem na stronie, pożal się Boże. Zealot wygląda
jak niedorobiony plastik. Nie wspomne o immortalu, który wejdzie za dragoona zapewnie. Nie
dość, że wygląda jak łazik z SW ep 1 to dziwnie sie porusza - jak gumowy :/


Do premiery jeszcze dużo czasu, więc nie ma się co martwić. Wszystkie modele postaci zostaną zapewne dobrze dopracowane. Blizz nie pozwoli sobie na wypuszczenie bubla. O to możemy być spokojni. A zresztą jakie by te modele nie były i tak będziemy grali, bo w końcu nie o wygląd w tej grze chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...StarCraft kiedyś był moją ulubioną grą. Katowałem w niego dużo, bardzo dużo.... No ale jakby to powiedzieć...kochałem tą grę kiedy byłem dzieckiem. A teraz jakoś nie mogę się przekonać znów do gry...znudziła mi się po prostu jak nie wiem ;/. Może jak dwójeczka będzie w sprzedaży i jak wydadzą demko, które mi się bardzo spodoba to może, może powrócę do świata SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 screen ładnie obrazują taktykę Zergów :D. Podobają mi się jednostki Protosów, takie futurystyczne. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem...
Poza tym Blizzard tradycyjnie ogłasza rozpoczęcie prac nad grą gdy ma już działającą betę. ;)
(bo zapewniena o tym, że nic nie mają to żart)
Bardzo zabawna strategia w porówaniu do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:39, Olamagato napisał:

Bardzo zabawna strategia w porówaniu do konkurencji.


Zabawna, ale jakże skuteczna:) Przynajmniej mogą więcej zaprezentować, wywołać więcej emocji, a grę i tak wypuszczą pewnie w takim czasie, jakby dopiero teraz zaczynali prace;) Nie ma co narzekać na ich strategie - ważne jest, że jeśli już wypuszczą grę jest to pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:17, Sarafan_Knight napisał:

> Jak dla mnie to zarąbiście. Poprzednia bardzo mi się podobała a teraz będzie z dwoma nowymi

> rasami. Nie mogę się doczekać :-)

Z dwoma nowymi rasami? Z tego co mi wiadomo to będą trzy rasy, tak jak to było w pierwszej
części czyli Protossi, Terranie i Zergowie. Na oficjalnej stronie nie ma żadnej wzmianki o
jakichkolwiek nowych rasach.

W CD-Action pisali coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:17, Ghoster7 napisał:

W CD-Action pisali coś o tym...


CD-Action w tym wypadku akurat nie jest wiarygodnym źródłem. Sam fakt, że grą będzie SC2 był trzymany w ścisłej tajemnicy, więc w CD-A nie mogli o tym wiedzieć, a już na pewno nie mogli mieć żadnych informacji na temat nowych ras. Jeśli coś o tym pisali, były to tylko ich pobożne życzenia. Tak jak napisała Sarafan w oficjalnym FAQu nie ma najmniejszej wzmianki na ten temat i tego trzeba się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też swego czasu grałem (a raczej maniakalnie kaciłem :P) w SC. Do tej pory na LAN-Party jest to tytuł po prostu obowiązkowy i myślę, że jeszcze przez dłuuuuugi czas to się nie zmieni. Jedynka jest tak dobrą grą, że właściwe można w nią grać już zawsze i nigdy się nie znudzi. Trzymamy kciuki za część drugą. Oby okazała się przynajmniej równie dobra co jednka

PS: czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego na www.starcraft2.com nic ale to zupełnie NIC nie działa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować