Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

to wiem wlasnie ten numer specjalnie kupilem i wiem jak to zrobic tylko za #@& nie wiem jak zlapac te lalki albo frosta.
Nie wiem moze z 10x robilem ta misje ale nie moge tego zrozumiec jak go zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A walczyłeś już z Credo? Chyba napisałem tam, że najpierw trzeba mieć umiejętność chwytania. Po 8/9 misji będziesz ją miał.
A jeśli już masz, to łapanie polega na tym, że naciskasz i cały czas trzymasz przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:36, marcinshinoda napisał:

premiera DMC4 została chyba przełożona. Pamiętam że gra chyba miała wyjść 7 maja


Jeśli się nie mylę, to została przesunięta na 1 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:10, ja33no napisał:

Mam pytanie, gra jest rzeczywiście tak krótka jak czytałem?
4 godziny Dante i 4 godziny ten drugi?

Źle czytaleś. Taka krótka, to jest druga część. Czwórkę przejdziesz w kilkanaście godzin. Myślę, że spokojnie wyciśniesz 14-16h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:21, Shini napisał:

Źle czytaleś. Taka krótka, to jest druga część. Czwórkę przejdziesz w kilkanaście godzin.
Myślę, że spokojnie wyciśniesz 14-16h.


Przesada, pojedyncza rozgrywka jest dosyć krótka. Za pierwszym razem jak grałem zaliczyłem w 9:00:20 na poziomie Human (większość misji ocena B). Natomiast jak grałem za drugim razem (przed chwilą skończyłem) to przejście zajęło mi 7:20:00 - poziom Devil Hunter (9 misji ocena A, 11 S). Tak wiec jak sam widzisz, jeżeli ktoś zamierza przejść grę tylko raz to nie jest w cale tak długo... Ja zamierzam przejść jeszcze poziom Son of Sparda, ale to kiedy indziej, wpierw muszą odpocząć mi palce. A gdy już będę miał postacie napakowane na maksa czas na arenę. Oj będzie sie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:59, Moras1990 napisał:

> Źle czytaleś. Taka krótka, to jest druga część. Czwórkę przejdziesz w kilkanaście
godzin.
> Myślę, że spokojnie wyciśniesz 14-16h.

Przesada, pojedyncza rozgrywka jest dosyć krótka. Za pierwszym razem jak grałem zaliczyłem
w 9:00:20 na poziomie Human (większość misji ocena B). Natomiast jak grałem za drugim
razem (przed chwilą skończyłem) to przejście zajęło mi 7:20:00 - poziom Devil Hunter
(9 misji ocena A, 11 S). Tak wiec jak sam widzisz, jeżeli ktoś zamierza przejść grę tylko
raz to nie jest w cale tak długo... Ja zamierzam przejść jeszcze poziom Son of Sparda,
ale to kiedy indziej, wpierw muszą odpocząć mi palce. A gdy już będę miał postacie napakowane
na maksa czas na arenę. Oj będzie sie działo :D

Nie pomyślałem, że ktokolwiek będzie chciał zaczynać od Human :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 22:15, Shini napisał:

Nie pomyślałem, że ktokolwiek będzie chciał zaczynać od Human :P


A ja tak, bo są takie achivementy żeby zaliczyć całe Human, oraz przejść 11 misję, więc... ;] Ale to nawet jeżeli od razu grałeś na poziomie Devil Hunter to skąd Ci się wziął ten czas 14-16h? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 23:54, Moras1990 napisał:

> Nie pomyślałem, że ktokolwiek będzie chciał zaczynać od Human :P

A ja tak, bo są takie achivementy żeby zaliczyć całe Human, oraz przejść 11 misję, więc...
;] Ale to nawet jeżeli od razu grałeś na poziomie Devil Hunter to skąd Ci się wziął ten
czas 14-16h? :O

Mimo wszystko na pierwszy raz DH jest trudniejszy od Human ;) Nie pamiętam ile przechodziłem za pierwszym razem, raczej coś w okolicach 12-13, ale ja z DMC mam styczność do samego początku. Więcej podałem, bo nie każdy może załapać o co chodzi i jak grać ;) No i dostanie się do 11 ukrytej misji jest całkiem czasochłonne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 01:02, Shini napisał:

No i dostanie
się do 11 ukrytej misji jest całkiem czasochłonne XD


Taa, szczególnie, że żeby do każdej sekretnej misji się dostać trzeba przechodzić dany level. No chyba, że jest jakiś sposób, żeby było inaczej, a ja nic o tym nie wiem :P. Swoja drogą na razie zaliczyłem 5, więc pólmetek nie licząc tej specjalnej... Jak na razie najbardziej irytowała mnie ta misja, gdzie trzeba było robić z wrogów tarcze. Niby prosta, ale zawsze pod koniec palce mi się męczyły i zamiast zablokować sięwrogiem to ja ciskałem nim o ziemie. To było podłe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 08:24, Moras1990 napisał:

> No i dostanie
> się do 11 ukrytej misji jest całkiem czasochłonne XD

Taa, szczególnie, że żeby do każdej sekretnej misji się dostać trzeba przechodzić dany
level. No chyba, że jest jakiś sposób, żeby było inaczej, a ja nic o tym nie wiem :P.
Swoja drogą na razie zaliczyłem 5, więc pólmetek nie licząc tej specjalnej... Jak na
razie najbardziej irytowała mnie ta misja, gdzie trzeba było robić z wrogów tarcze. Niby
prosta, ale zawsze pod koniec palce mi się męczyły i zamiast zablokować sięwrogiem to
ja ciskałem nim o ziemie. To było podłe... :P

Nie sprawdzałeś jeszcze 11., więc nie wiesz jak uciażliwe może być jej aktywowanie ^^ I kup Neo z moim opisem, pomożesz sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2008 o 11:42, Shini napisał:

Nie sprawdzałeś jeszcze 11., więc nie wiesz jak uciażliwe może być jej aktywowanie ^^


Łoo, brzmi groźnie :P

Dnia 19.05.2008 o 11:42, Shini napisał:

I kup Neo z moim opisem, pomożesz sobie :P


A to już podchodzi pod reklamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:58, Moras1990 napisał:


> Nie sprawdzałeś jeszcze 11., więc nie wiesz jak uciażliwe może być jej aktywowanie
^^

Łoo, brzmi groźnie :P

Trzeba doskoczyć do niej w odpowiedni sposób. Mi zajęło to pół godziny XD

Dnia 19.05.2008 o 19:58, Moras1990 napisał:

> I kup Neo z moim opisem, pomożesz sobie :P

A to już podchodzi pod reklamę :D

Dobra reklama nie jest zła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W planie wydawniczym do września nie został uwzględniony DMC4, a w sklepie jest III kwartał. Która z tych wersji jest prawdziwa? chyba nie będzie aż takiego poślizgu lipiec-październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 20:03, HiSin napisał:

ile godzin grania zapewnia dmc4?

Ja p......., ludzie już naprawdę nie umieją czytać. Jakbyś nie zauważył, to właśnie m.in. o tym się z Morasem rozwodziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować