Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Grając dzisiaj w Versus natrafiłem na serwer, na którym grało sporo Polaków. Posiedziałem tam chwilę, ale szybko wyszedłem. Dlaczego? Otóż po jakichś 5 minutach gry zostałem zwyzywany od noobów od kolesia, który był ze mną w drużynie, a miał znacznie niższy wynik. Zapytałem, co zrobiłem, że zasłużyłem na miano nooba. Odpowiedział mi "nie umiesz grać".
Eh, naprawdę chciałbym zagrać w normalnym, forumowym gronie, jak najszybciej :P Może jakoś się umówimy na wspólną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat punkty nie zawsze oznaczają, że ten gościu jest najlepszy, a ten najgorszy itp, często bywa, że jeden gościu wywołuje całą lawinę wydarzeń, a sam nie dostaje punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem jako Spitter na początku Parafii - czaiłem się na tym dachu, żeby plunąć na ocalałych, jak tylko horda przyleci - żeby nie mogli zejść z kwasu i pozdychali. Ale jak tak sobie czekałem (ocaleni nigdzie właściwie się nie ruszali, strzelali z daleka do pojedynczych zombi i Jockeya-idioty), to jakiś koleś zaczął głosowanie, żeby mnie wyrzucić. I w głosach było 2:2. -.-

Jak potem obezwładniłem jednym rzygiem dwóch kolesi, to pewnie nie moja zasługa była. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 02:36, Aku230 napisał:

akurat punkty nie zawsze oznaczają, że ten gościu jest najlepszy, a ten najgorszy itp,
często bywa, że jeden gościu wywołuje całą lawinę wydarzeń, a sam nie dostaje punktów

Zdaję sobie z tego sprawę. Ale gość, który mnie zwyzywał zrobił to, po tym, jak przy pomocy Jockeya obezwładniłem go Chargerem, przy tym izolując od reszty ocalałych. W takiej zagrywce nie widzę nic, za co mógłbym być zwyzywany.
Poza tym lubię, jak ktoś ma argumenty w stylu "bo nie umiesz grać".
EDIT: A może dzisiaj wieczorem mielibyście czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:19, Robhaal napisał:

EDIT: A może dzisiaj wieczorem mielibyście czas?


od ok. 21-22 gramy w składzie Vojtas, lordpilot, aope, a myślę, że jeszcze się kilku kolegów przyłączy. Zbieramy gramową ekipę już od dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:01, Vojtas napisał:

> EDIT: A może dzisiaj wieczorem mielibyście czas?

od ok. 21-22 gramy w składzie Vojtas, lordpilot, aope, a myślę, że jeszcze się kilku
kolegów przyłączy. Zbieramy gramową ekipę już od dwóch tygodni.


Sorry że tak pytam ni z gruchy ni z pietruchy, ale nie chce mi się przekopywać tematu. Gracie w 1 czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:01, Vojtas napisał:

> EDIT: A może dzisiaj wieczorem mielibyście czas?

od ok. 21-22 gramy w składzie Vojtas, lordpilot, aope, a myślę, że jeszcze się kilku
kolegów przyłączy. Zbieramy gramową ekipę już od dwóch tygodni.

Czyli można się dołączyć, tak?
Dzisiaj grając spotkałem jeszcze Danio z tego forum. On powiedział, że również bardzo chętnie by dzisiaj zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 15:10, Robhaal napisał:

Czyli można się dołączyć, tak?


Tak, wyślij zaproszenia mnie i pilotowi.

Dnia 27.08.2010 o 15:10, Robhaal napisał:

Dzisiaj grając spotkałem jeszcze Danio z tego forum. On powiedział, że również bardzo
chętnie by dzisiaj zagrał.


Niech przyjdzie, do versusa będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszliśmy dzisiaj dwie kampanie: Dead Center i Swamp Fever. Naprawdę grało się rewelacyjnie :) Bardzo chętnie zagram z wami ponownie, musimy tylko ustalić, kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzają mnie "zagramaniczni" gracze nie powiedzą jak chcą grać tylko kickują od razu, za to, że otworzyłem drzwi ze schronienia ;/ Nie ma to jak z Polakami pograć z którymi można się dogadać. Oczywiście trafiają się kretyni, którym gra się wczyta szybciej i strzelają w Nasze postacie ;/ do tego tłumacząc się, że strzelał w bota ;/ No nic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbował ktoś odpalić L4D na sprzęcie podobnym do następującego?
Athlon 64 3000+ 1.8GHz
1GB RAM
Radeon X550
Jeśli tak, to jakie wrażenie z tego eksperymentu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 13:44, el_machete napisał:

Witam, próbował ktoś odpalić L4D na sprzęcie podobnym do następującego?


Ja próbowałem na lapku. Słabszym, procesor to jakiś tam celeron i grafa mobilna X600 chyba. Nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 13:44, el_machete napisał:

Witam, próbował ktoś odpalić L4D na sprzęcie podobnym do następującego?
Athlon 64 3000+ 1.8GHz
1GB RAM
Radeon X550
Jeśli tak, to jakie wrażenie z tego eksperymentu? :D

tu masz filmiki


http://www.youtube.com/watch?v=tjGSwKMLXpE
http://www.youtube.com/watch?v=ghr_P9nrnw4
http://www.youtube.com/watch?v=FILczTj6VTI

i sam oceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować