Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy techniczne na serwerach FTP gram.pl

53 postów w tym temacie

gram.pl

W wyniku niespodziewanych okoliczności, serwery FTP gram.pl (zarówno strony głównej jak i podstron kolektywu) uległy awarii. Za związane z tym utrudnienia najmocniej przepraszamy, zapewniając jednocześnie, że pracujemy nad jak najszybszym usunięciem usterek, tak by najpóźniej w najbliższy piątek (25 maja) wszystko wróciło do normy.

Przeczytaj cały tekst "Problemy techniczne na serwerach FTP gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nieciekawie.. Mam nadzieję, że to nic poważnego.. Jakoś się przeboli..
Aha, kiedy to jest piątek 26 maja :D Bo ja na kalendarzu takiego nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby to nie było coś bardzo poważnego i żeby się z tym szybciutko uporali :-) Choć czasem - wiem z doświadczenia - można spędzić godziny szukając przyczyny a finalnie okazuje się że błąd był tuż "na wierzchu". Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te problemy techniczne trwają od dobrych kilku miesięcy! Trochę spóźnione to info :>

Tak, wiem - złośliwy jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że NIE wróci do normy! Tylko zacznie wreszcie wszystko dobrze i sprawnie działać: nie wiem jak to jest ale co nie chciałbym ściągnąć od Was to zawsze transfer mam na poziomie 6-10 KB/s. Kiedyś zanim przeszliście na nowe serwery FTP wszystko było ok i transfer miałem maksymalny, czyli 59-60 KB/s.

Niestety zawsze muszę szukać plików które są na Waszym serwerze po innych serwisach bo z gram.pl nie da rady ściągnąć sprawnie i szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu ciężko było cokolwiek pobrać z serwera gram.pl ... transfer 20kb/s i plik 60mb myślałem że nie wytrzymam ;)) Dobrze że są naprawione, powodzenia! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesięcy - to może przesada, ale od tygodnia to się nawet dobić nie mogę :(

Pojawia się patch do HoMMV a ja go nie mogę pobrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 09:53, Cieniek napisał:

Oj, nieciekawie.. Mam nadzieję, że to nic poważnego.. Jakoś się przeboli..
Aha, kiedy to jest piątek 26 maja :D Bo ja na kalendarzu takiego nie widzę ;)



W roku 2017. Hmm, wygląda na to że to naprawdę coś poważnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te serwery to są tak wolne,że i tak wszystkie pliki trzeba ściągać z innych serwisów.

Aha, te problemy to w sumie były już od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przylaczam sie do ogolnych narzekan na bardzo mala przepustowosc waszych serwerow ftp... czekamy na szybkie usuniecie usterem i zwiekszenie przepustowosci by mozna bylo sciagac z maksymalna predkoscia jaka dany uzytkownik ma na laczu :) (ja licze na transfery rzedu 2-4 mbps ;) innych nie chce widziec :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi serwerami - jak ściągałem dodatki do gier z Extra Klasyki Next, to miałem maksymalny transfer, ale z kolei jak ściągałem jakiegoś patcha, to transfer rzędu 5-6 kB\s. Szczerze mówiąc to taki patch jest bardziej potrzebny momentami od tapet do gry, które można i tak znaleźć na innych stronach, ale jak widać prędkość transferu jest odwrotnie proporcjonalna do potrzeby ściągnięcia danego pliku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takiej normy to chyba lepiej nie wracać.Ja wasz FTP ma tak dalej działać,to lepej jakiś link do patcha zamieszczajcie do innego serwera,prędkości po parę kilo czuje jak bym sie cofnął 8 lat i modemem ściągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubi6t jakie sa to strony? Bo ja nie moge nigdzie znalezc nowego polskiego patcha do stalkera, sa tylko do wersji anglojezycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować