Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 21:40, przemas15 napisał:

Warto zagrać w tą grę????

Na pewno taaak zacząłem 2 dni temu i już gram na 13 lvl i nie przestanę ! ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:53, dulak napisał:

> Warto zagrać w tą grę????
Na pewno taaak zacząłem 2 dni temu i już gram na 13 lvl i nie przestanę ! ! ;D


Łoho.. No niezłe tempo xD W 1 dzień da sie nabić 25 lvl. Chyba, że wolisz wycieczki krajobrazowe to wydłużasz sobie ten czas ;)
Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:16, harnas14 napisał:

Witam. Wie ktos czy sa jakies servery prywatne tej gry?


nie ma prywatnych serverów są tylko 2 oficjalne MONASTYR I FENIX ;)


ja gram w Jinno na monastyrze i najczesiej gram na CH3 pod nickiem MEMOR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z tą grą...ściągnąłem ją z oficjalnej strony...mam swoje konto wszystko jest git...pobrałem i podczas instalacji pisze że patchd32 (czy jakoś tak) jest uszkodzony...i to przy końcówce instalacji się takie coś robi...niech ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:28, Baluk25 napisał:

Mam mały problem z tą grą...ściągnąłem ją z oficjalnej strony...mam swoje konto wszystko jest
git...pobrałem i podczas instalacji pisze że patchd32 (czy jakoś tak) jest uszkodzony...i to
przy końcówce instalacji się takie coś robi...niech ktoś mi pomoże.


eh... :)
musisz sciagnac jeszcze raz,bo podczas sciagania wystapil jakis blad
tez tak mialem,ze w polowie instalacja sie zaciela i blad wyskoczyl i musialem sciagac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem..zainstalowałem...jest git i... pojawia się komunikat ,,patchserverlist transfer failed " o co może chodzić? proszę pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejny post ale kapnąłem się że klikałem na coś z patchem...w co mam kliknąć żeby gra mi się otworzyła..? bo nie mam pojęcia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:57, Baluk25 napisał:

Ściągnąłem..zainstalowałem...jest git i... pojawia się komunikat ,,patchserverlist transfer
failed " o co może chodzić? proszę pomóżcie mi.

Złego patcha może masz? Czasami jest tak że się ściąga złą wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:10, Baluk25 napisał:

tak ale ściągnąłem z oficjalnej strony tej gry...to co mam zrobić?

Poszukaj najnowszego patcha, jeżeli nie to... Cóż szczerze mówiąc nie wiem, ale staram się jakoś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ostatnio spore przerwy między sesjami grania. Na początku pamiętam codziennie a teraz co parę dni. Pewnie przez budę;/ Na razie zatrzymałem się na 35 lvl-u i nieco ponad 1 kulka exp-a. Jesteście w jakiejś gildii? Ja zastanawiam się nad dojściem do akademii Death Army. Aha. Ma ktoś tanio sprzedać śmiertelną zbroję płytową +7 +8? Mogę iść na handel wymienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem u ''żółtych'' i mam 12 lvl. Teraz zaczął się ten okres kiedy mało misji jest i trzeba sie na avans napracować.
Mam tą misję żeby uzbierać materiały na pancerz. Dziennik od psów zdobyłem, ale ani żółci (rąbie w niedźwiedzie i rąbię) ani gliny (j.w. z dzikami czerwonymi) nie mogę dostać :/ Czeeemu?!
I jest jeszcze coś takiego jak... książki z zadaniami czy coś w tym stylu. Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w metina okolo 2 miesiace. Mam 28lvl naleze do zóltych (CHUNJO RZADZI), ale po jakims czasie gra mi sie znodzila. Za malo jest w niej itemow i postaci. Moj nick w grze Bartexxx. CHUNJO RZADZI !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Jaka ta gra jest biedacka! Nie dość, że gra nie dodaje się do usuń/dodaj programy, nie dodaje się do menu Start to jeszcze tworzenie bohatera i TYLKO jedna klasa to dla mnie szok! Grafika jak za czasów Quake 1, muzyka absolutnie nie pasująca do rozgrywki - jednym słowem ta gra to TRAGEDIA. Zmarnowałem tylko czas, gdy ściągałem tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować