Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Idziesz do handlarki. Kupujesz od niej tobolek- kosztuje on chyba 500 szt. zlota. Potem "uzywasz go" (klikasz PPM), wpisujesz nazwe sklepu, wybierasz przedmioty do sprzedania i ich cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co da Księga misji (ekspert) ? Bo nie wiem czy ją kupić....
A co dają różne księgi tak w ogóle no na przykład księga umiejętności itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metin2 jest super!mam juz 21 lvl a gram niecały miesiąc!Bardzo mi się spodobał i ...wciągnął.Uwaga!ludzie!!od niego można sie bardzo szybko uzależnić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:03, HEB napisał:

Co da Księga misji (ekspert) ? Bo nie wiem czy ją kupić....
A co dają różne księgi tak w ogóle no na przykład księga umiejętności itp ?


A więc juz ci tłumacze:

Księgi misji tak jak juz sama nazwa wskazuje daja one misje,zalezą one od poziomu trudnosci ksiegi łatwa==>normalna==>trudna==>expert

A więc jezeli chcesz otworzyc taka ksiege to zalezy od twojego lvl , latwa do 25 lvl, normalna do 35 , trudna do 40-50 , ekspert od 55-60+

A co do ksiąg umiejetnosci to podnoszą one twoją umiejetnosc o 1 stopien,jezeli posiadasz dany skill na M, czyli np. jestes wojownik ,masz 3stronne ciecie na m1 i poprzez KU 3stronne cięcie mozesz je podniesc do m2,księgi niezawsze się da nauczyc i konczy się to niepowodzeniem,jest od 7-9 skilli M,a potem wskakuje na G i potem uczysz sie poprzez instrukcje danego skilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z przed mówcą.
skille na M szkoli się zarówno KU jak i instrukcjami. Z m1 na m2 trzeba przeczytać pomyślnie 1 KU z m2 na m3 2 KU z m3 na m4 3 KU ... i tak dalej.
Skille na G1 wchodzą tylko jak ma się m10 i przeczyta się pomyślnie 10 KU czyli zamiast m11 wskakuje na G1. (to że napisane jest "Maks 7-10" to jest błąd w tłumaczeniu)
Skille na G szkoli się kamieniami duchownymi ale na polskim servie jest to zablokowane i nie można robić skilla na Perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 02:55, Adam Malysz napisał:

nie zgodzę się z przed mówcą.
skille na M szkoli się zarówno KU jak i instrukcjami. Z m1 na m2 trzeba przeczytać pomyślnie
1 KU z m2 na m3 2 KU z m3 na m4 3 KU ... i tak dalej.
Skille na G1 wchodzą tylko jak ma się m10 i przeczyta się pomyślnie 10 KU czyli zamiast
m11 wskakuje na G1. (to że napisane jest "Maks 7-10" to jest błąd w tłumaczeniu)
Skille na G szkoli się kamieniami duchownymi ale na polskim servie jest to zablokowane
i nie można robić skilla na Perfect.


o lol,ales teraz napisal xD
zeby wskoczylo na m3 to trzeba 2 ksiegi czytac lol, to ciekawe czemu mi weszla po 1 przeczytanej księdze... lol
a co do G to wskakuje on pomiedzy 7-10 a nie na 10 lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:30, Memorr napisał:

o lol,ales teraz napisal xD
zeby wskoczylo na m3 to trzeba 2 ksiegi czytac lol, to ciekawe czemu mi weszla po 1 przeczytanej
księdze... lol
a co do G to wskakuje on pomiedzy 7-10 a nie na 10 lol...

A nie widziałeś że jak czytasz Ku wyskakuje "przeczytałeś np.: 2 księgi"
a co do g to sam mam skill na G1 więc wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:31, Adam Malysz napisał:

> o lol,ales teraz napisal xD
> zeby wskoczylo na m3 to trzeba 2 ksiegi czytac lol, to ciekawe czemu mi weszla po
1 przeczytanej
> księdze... lol
> a co do G to wskakuje on pomiedzy 7-10 a nie na 10 lol...
A nie widziałeś że jak czytasz Ku wyskakuje "przeczytałeś np.: 2 księgi"
a co do g to sam mam skill na G1 więc wiem


nie,zawsze jak ucze się Ku to pisze pomyslnie... i wskakuje na wyzsze M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 22:58, Memorr napisał:

nie,zawsze jak ucze się Ku to pisze pomyslnie... i wskakuje na wyzsze M ;)

no tak przy skoku na m pisze pomyslnie skonczyles pomyslnie trening przy pomocy ksiazki ale jest tak jak napisałem uwiez wiem co pisze juz tyle w to gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 22:58, Memorr napisał:

nie,zawsze jak ucze się Ku to pisze pomyslnie... i wskakuje na wyzsze M ;)


Znaczy że masz takiego farta że o ja pi*****... Najciężej uczyć się wojownikiem, ma strasznie drogie książki i do tego rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 07:11, Luk Zombi napisał:

Znaczy że masz takiego farta że o ja pi*****... Najciężej uczyć się wojownikiem, ma strasznie
drogie książki i do tego rzadkie.


O ja wale ja jestem Wojownikiem... Poweidziałeś rzedkie a dajcie mi kilka tytułów/naazw ksiąg które są dla wojownika i od którego levelu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:45, nieznajomy96 napisał:

O ja wale ja jestem Wojownikiem... Poweidziałeś rzedkie a dajcie mi kilka tytułów/naazw
ksiąg które są dla wojownika i od którego levelu :-)

KU Potrójne cięcie, Aura miecza, Wir miecza, silne ciało na przykład. Ceny około 200 -300 k Yang. Znalezienie kupca który handluje nimi na placu niemal graniczy z cudem. Zwykle jak się taki pojawia, księga znika w przeciągu sekund (no chyba że ktoś sobie zażyczy nie wiadomo jaką cenę.

PS. Wszystkie księgi można czytać, jeśli w jakieś umiejętności osiągniesz mistrzostwo (Np. uczyć się dalej Aury miecza kiedy masz ją na M1 można jedynie czytając księgi.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem grę i stworzyłem konto. Dzisiaj zacząłem grać, mam już 9lvl i jestem szamanem. Mógłby mi ktoś trochę podpowiedzieć jak nim grać? W jakie umiejętności inwestować i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś: słyszałem, że można jakoś zrobić, by w grze leciała muzyka inna niż ta domyślna - na przykład jakieś piosenki z mojego dysku. Jak to zrobić, o ile to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:34, bartek002 napisał:

nswet glosy? czy tylko9 napisy?


Tylko napisy. Dźwięk jest, ale wszystkie dialogi są w formie tekstu pisanego, Wszelkie głosy to jedynie onomatopeje i okrzyki podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować