Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Jeśli chcesz grać weaponem to musisz rozdzielac punkty statystyk miedzy mane vit i sile. Z czarów polecalbym wir, uderzenie palcem i czarowane ostrze.

W przypadku black magic sprawa jest prosta dajesz tylko w vit i mane (z tym ze polecalbym ta konfiguracje: vit:1 mana:2) Jeśli chodzi o czary BM to General Odyn wszystko wyjaśnił.

Gdy grasz sura to musisz sie pogodzic ze ta postac staje sie naprawde potezna na wyzszych lvl, wiec na poczatku jest troche trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram od niedawna w tą grę i szukałem jakiegoś poradnika dotyczącego rozwoju postaci itd. znacie jakąś stronkę gdzie mógłbym takie info znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 15:19, player000 napisał:

gram od niedawna w tą grę i szukałem jakiegoś poradnika dotyczącego rozwoju postaci itd. znacie jakąś stronkę gdzie mógłbym takie info znaleźć??

http://board.metin2.pl/board.php?boardid=13&sid=f21ddbc05d3d8a8bf88205e098047bf0
Dział oficjalnego polskiego forum Metin 2. Wybierz klasę postaci i zagłąb się w lekturze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Li. TOP3 było już blisko ;) Poza tym gratki dla elity- za 1 atrakcją turystyczną w Jinno ;D (1 zameczek w polskim metinie). Heh szkoda że nie mam już czasu grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jest blisko tylko ze malo gralem ale sobie odrobie :) tak wiec spoko
To jest zamek na 1 lvl''u potem bedzie wiekszy (fortyfikacje mury wszystko) ale na to trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:24, Budep napisał:

Mam pytanie , czy swiat tej gry jest duzy? Duzo jest questow , broni itd? co mozna robic w
grze? Oplaca sie sciagac?


Czy w grze sa lagi? A rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat jest dość spory jak na freeware, questów jest multum, ras nie ma, lagi się pojawiają, kiedy na serwery próbuje wbić dużo osób jednocześnie. Długo by opisywać, więc zapraszam na www.metin2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:05, dambialko napisał:

ta gra jest przez neta ??

Tak. Grałeś w Silkroad Online? Bardzo podobna gra- głównie ze względu na lipne serwery i questy "zabij 10 wilków". Ale jeśli się wciągniesz-zostaniesz ;) Nick mojej postaci mam w postaci. Gram dla Imperium Shinsoo (czerwonych)- przy tworzeniu pierwszej postaci wybierasz imperium.
http://metin2.pl/play_register.php - tu się rejestrujesz.
http://metin2.pl/play_download.php - stąd pobierasz klienta (instalkę) (412 MB).
http://metin2.pl/play_hardware.php - wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie moge zagrac :( mi wyskakuje taki dziwny blad z LOG, na forumach metina juz patrzylem bylo rozwiazanie,zrobilem wszystko co tam napisali a jednak nie dziala :(

20071027111937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:53, aliien napisał:

Mam problem, kiedy próbuje włączyć grę to wyświetla mi się taki komunikat i gra mi się nie
włącza.
Co zrobić??

Pozdrawiam.


wciśnij te kurczaczki a potem gre.
to trzeba zrobić tylko 1 raz.
następnymi razami po prostu włącz Metina.

A widzieliście to???
To było 27 października 2007 roku.
Atak Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć niedawno zacząłem grac i mam questa znaleźć metina bitwy czy są jakieś wskazówki do szukania czy mam porostu iść na szczęście i go znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:47, WojtekLato napisał:

cześć niedawno zacząłem grac i mam questa znaleźć metina bitwy czy są jakieś wskazówki do szukania
czy mam porostu iść na szczęście i go znaleźć ?


pojawia się losowo na pierwszej mapie. Tyle można powiedzieć:D ja miałem fuksa bo jak robiłem ten quest to metin był zaraz koło wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować