Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 14:13, Break the peace napisał:

Słuchajcie jake strzały najlepiej kupować dla archera i od którego levela?
Z góry thx ;)


kupuj strzaly odpowiednie do twojego lvla;P tyle w temacie:P

czyli masz 50+ to kupuj te na 50lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam ja wam powiem, że jak masz dobre skille, np G to możesz nawet ze strzałami standardowymi ostro śmigać.
znam z autopsjii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w to jeszcze nigdy ale z tego co słyszę na forach to jedni mówią że to jest do bani gra a inny że superowa... nie wiem w końcu czy grać czy nie...ale www.gladiatus.pl jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:17, krzysiu95 napisał:

nie grałem w to jeszcze nigdy ale z tego co słyszę na forach to jedni mówią że to jest
do bani gra a inny że superowa... nie wiem w końcu czy grać czy nie...ale www.gladiatus.pl
jest super :D


No nie wiem porównywać Metina z Gladiatusem to tak jak porównywać piernik do kaszanki ....
Po ile tak mniej więcej może iść srebrna bransoleta+6? i Jeszcze jednpo pytanie są lepsze bransolety czy najlepsza jest srebrna?(bo wszyscy się o nie pytają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:42, nekromanta7 napisał:

> nie grałem w to jeszcze nigdy ale z tego co słyszę na forach to jedni mówią że to
jest
> do bani gra a inny że superowa... nie wiem w końcu czy grać czy nie...ale www.gladiatus.pl

> jest super :D

No nie wiem porównywać Metina z Gladiatusem to tak jak porównywać piernik do kaszanki
....
Po ile tak mniej więcej może iść srebrna bransoleta+6? i Jeszcze jednpo pytanie są lepsze
bransolety czy najlepsza jest srebrna?(bo wszyscy się o nie pytają)


jak to jest coś typu tibia to masz racje, nie ma co porównywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w metina 2 dni dopiero, wcześniej d2
Gram u czerwonych nik taki jak tu serwer9, mam pare pytań
Gram wojem body, 19 lvl

1.Jaką broń warto używać mam gilotynowe+6
2.Jak naszybciej expić questy czy mooby ubijać
3.Jak rozwijać te lepsze skile mam aure miecza na 17
4.Do robienia questów potrzeba jakąś księge liste questów?
5. do jakich lvl+ sprzęt warto wyzykować u kowala
Ostatnie pytanie dałem 40vit 0int 30str 9 dex 1lvl potrójne cięcie 17 lvl aura miecza
Postać jest zjebana czy moge nią grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać lecz nie musisz. 19 lvl to mało. 2 dni grania. ale nie chodzi mi o maniaczenie po 10h dziennie tak jak niektórzy...

1. dobij do 20 i kup se gizarme (?) i ulepsz też na ok. +5/6

2. polecam 2 wioske.

3. Wir Miecza jest przyjemnym skillem. Ew. szarza 3stronne. do wyboru. ja polecam wirek

4. Zadania dostaesz co poziom. Księga misji jest do dodatkowych zadań. Nie musisz jej kupywac. Ale jak chcesz to kup łatwą bo te trudne to np. Ubij 5 Metinów XXX (takich na 55 lvl''u :D).

5. a to zależy od freata. Jeśli wiesz zę nie masz farta to kupuj już ulepszone. a jeśli wierzysz że sie uda i nie żal ci kasy to ulepszaj nawet do +7/8/9 polecam uzywać innych kowali niżci w wioskach. Tamci mają np. 15% większa szansa. lecz płacisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Jeszcze coś, ludzie piszą szukał chłopaka+25 itp do czego to służy w grze, tam sie idzie pobrać itd, ma to jakieś wymierne korzyści w grze?
2.Gdzie szukać innych kowali niż wioskowi?
3. co daje łowienie rybek to quest tylko czy coś na tym można zarobić
4. co daje używanie kilofa, spotkałem kilka razy żyłe, kilof widziałęm już do kupienia, ale 30 lvl miał to nie brałem.
5. da ktoś linka do jakiegoś cennika, mniej więcej sie oriętuje powoli co i jak ale czasem wiedze fajne rzeczy że ludzie sprzedają ale za "KUPE" kasy i neiwiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:04, slfi napisał:

1.Jeszcze coś, ludzie piszą szukał chłopaka+25 itp do czego to służy w grze, tam sie
idzie pobrać itd, ma to jakieś wymierne korzyści w grze?

Jak się ożenisz to możesz kupować specjalne przedmioty w item shopie, które będą działać na obu małżonków. Ja tam nigdy nie widziałem sensu aby się tam żenić bo sporo yangów trzeba wydać.

Dnia 27.12.2008 o 13:04, slfi napisał:

2.Gdzie szukać innych kowali niż wioskowi?

Są kowale gildii. Jak jakaś gildia kupi ziemie to może zrobić kowala, który np daj większe szanse na ulepszenie broni ale bierze za to 3 razy większą opłatę. Ty mówisz, że grasz na tym najnowszym servie więc tam jeszcze raczej żadna gildia nie ma kowala.

Dnia 27.12.2008 o 13:04, slfi napisał:

3. co daje łowienie rybek to quest tylko czy coś na tym można zarobić

Czasami z ryb wypada jakiś itemek w tym małż, z której czasami może wypaść jakaś perła. Najrzadziej wypada biała perła, a to dlatego, że jest ona potrzebna na ulepszenie silnych broni na wysoki + i jest warta jakieś 5kk ;)

Dnia 27.12.2008 o 13:04, slfi napisał:

4. co daje używanie kilofa, spotkałem kilka razy żyłe, kilof widziałęm już do kupienia,
ale 30 lvl miał to nie brałem.

Gdy masz kilof możesz kopać żyłe. Wtedy wypada ci żyła tego w czym kopiesz np żyła złota,kryształu etc. Możesz ją sprzedać. W pewnych misjach potrzeba oddać jakąś żyłę więc jeśli nie chcesz kupować w sklepie to właśnie tak możesz sobie sam wydobyć.

Dnia 27.12.2008 o 13:04, slfi napisał:

5. da ktoś linka do jakiegoś cennika, mniej więcej sie oriętuje powoli co i jak ale czasem
wiedze fajne rzeczy że ludzie sprzedają ale za "KUPE" kasy i neiwiem czy warto

Wejdź na forum metin 2. Tam masz mnóstwo tematów z wyceną itemów.
Mam nadzieję, że pomogłem :) Sam kiedyś w to grałem, nabiłem 56 lvl miałem eq +9 w tym jedyny pewien itemek na servie więc sporo osiągnąłem ;) Mimo wszystko za dużo czasu na to expienie schodzi więc skończyłem grać w M2. Ale na twoim lvl też byłem tak wciągnięty. Masz sporo miejsc, itemów, potworów itp jeszcze przed sobą. Ja już je wszystkie znałem na pamięć więc już mi się znudziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytania;p
1.Powiedzcie czy łuki warto sprzedawać, mam juz kilka ale tego chyba nikt nie używa.
2.do jakich lvl warto poprawiać bronie zbroje? Potem raczej chyba kupować trzeba
3. kupiłem szeroki+7 za 100k dużo?
4. Jest jakiś cennik co ile kosztuje, chodzi mi głównie o ksiegi, marmury itp
Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:10, mouhhg napisał:

Nie mogę się połączyć z serwerem, a dokładnie wyskakuje mi komunikat żebym sprawdził
swoje wejścia .A ja nie wiem co zrobić.

Jak pisze sprawdź swoje wejścia to znaczy, że wpisałeś albo złe ID albo hasło. Jak pisze block_login oznacza to, że serwer jest pełny i nie można na nim już się rejestrować bo nie ma miejsca. Jak piszę błąd połączenia się z serwerem to znaczy, że nie można się połączyć do gry z powodu kłopotów z internetem etc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować