Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 21:25, kiko14 napisał:

Czy mógłby mi ktoś coś opowiedzieć o tej grze?



jasne...

MMORPG masz do wyboru 4 klase wojownik sura szaman ninja...
Jak wybierzesz np. wojownika gdy osiagniesz 5lv musisz wybrac profesje body albo mental (cialo albo umysl)
13 servow... zbugowana gra jak nic tyle bugow (bleow w grze) teraz jest bug na kamienie duchowe... ci co graja wiedza o co biega... Team PL metina FAŁSZYWY niesluszne bany daje i to tyle.... Caly urok gry to trzymanie spacji pol dnia i klikanie myszka na mixte albo podprzadkowanie jej na F? i klikanie F?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:14, dambialko napisał:

Sory zapomnia3em zdjecia ^^


Sciagnij jeszcze raz metka jak nie pomaga.. to usun go pierw i sciagnij... a jak nie to sciagnij ze strony glownej patch caly... ;) w dziale download te drugie... do pobrania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:38, matiz09 napisał:

Że się tak zapytam... ma tu ktoś 65+ ;D i gra ktoś na feniksie?


Da towarisc. 65 ale Twierdza. I mam dość. Za dużo bugów, klonerów i cheaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto skończył grać i ma fajny lvl bo ja chętnie bym pograł miałem kiedyś konto z 25 lvl ale zapomniałem hasła a teraz chciałbym powrócić do gry ktoś kończy grę to by dał passy i nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 18:19, karolek44 napisał:

kto skończył grać i ma fajny lvl bo ja chętnie bym pograł miałem kiedyś konto z 25 lvl
ale zapomniałem hasła a teraz chciałbym powrócić do gry ktoś kończy grę to by dał passy
i nick

Nie wiem czy wiesz, ale jest pewny prywatny,zmodyfikowany, koreański serwer. Nazywa się New Longjuczy tam Longju2. Tam za zabicie trzech dzikich psów masz już 9 lvl i ogólnie wbicie 50 lvl w jeden dzień to nic trudnego. Jest też masa innych ułatwień np z silnych mobów nie wylatuje 300 yang a np 3000 yang. U handlarza różności są nowe przedmioty w tym zwój powrotu i fioletowe mikstury. Ogólnie jeśli chcesz zobaczyć jak to się gra w zbroi boga smoków i mieć eq na +9 to wbijaj na ten serwer ;) Problem w tym, że rejestracja jest po koreańsku i tylko w IE 7 można chyba tam wejść, a i nie wiem gdzie to ściągnąć i tu jest cały problem :/
tu instr jak się zarejestrować: http://www.youtube.com/watch?v=qgfxe8JlS1Y&feature=related
a tu gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=ebeHJxqKK_A&feature=related
Ja w metina przestałem grać kilka miesięcy temu bo nic nowego tam nie wprowadzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 19:30, karolek44 napisał:

a usunołeś je bo jak nie to chętnie bym je wizioł tak do pogrania nie będę zmieniał
hasła ani nic

Sprzedałem to konto :/ Tzn oddałem koledze w zamian za konto do innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 19:35, karolek44 napisał:

aha bo bym se pograł a nie chce zaczynać od początku

Prawdę mówiąc jak bym miał moje stare konto to też bym sobie pograł chwilkę, ale gra się przyjemnie tylko na takim wysokim lvl. Od nowa to nudy, więc nie gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 18:49, mouhhg napisał:

No kurde nie mogę pograć bo każde CH na moim serwerze jest na FULL.



ehh, Ty to jesteś Master! zrób se konto na nowym servie... ostatnio doszedł nie wiem bodajże 12...

Na pewno nie ma tam jeszcze full!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do Was, czyli do ludzi grających dużo w Metka2. Czy wy kupujecie sobie te smocze monety? Bo jeżeli kupujecie to ja mogę Wam załatwić każdą ilość po niższej cenie, wiele niższej;) Jakby co to pisac na gg: 8339104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:15, Gumiś2 napisał:

Ja Ci mogę oddać konto z ładnymi itemkami i dużą ilością kasy, ale 15 lvl xD

To znaczy, że te itemy i ilość kasy jest dobra, ale na poziomie15 lvl czy ogólnie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować