Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Tak, zabijam Hungry Alpha wolf ;]. A co do polskiej wersji, to jak mam konto na angielskiej, 9 lv i jest mi go trochę żal, to czy jak się przeniosę na polską, to czy będę miał tą postac? I ogólnie moje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porszę o szybką opdowiedź ,,Wziąłem w opcjach wolny i zabiłem 6 osób obniąyła mi się ranga do Złośliwy a miałem Przyjazny co mam zrobić żeby dostać inną większa range ? I jak mam tą range każdy mnie atakuje... co mam zrobić? Nic nie robie a ranga ciągle mi spada nikogo nie zabija tylko na BAKARA misje wypełniam i ciągle mi spada mam Złośliwy 8674 za 3minuty mam Złośliwy 8654 co jest ????''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze mam nick PabloQuerte, serwer Obsydian, kanał drugi. Państwo to Chunjo. Mam pytanie - gdzie znajdę Klan Zaprzysiężonych czy jakoś tak? Jeszcze gdzie mogę zabić Białą Zaprzys. Łuczniczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:53, Pablo Querte napisał:

W grze mam nick PabloQuerte, serwer Obsydian, kanał drugi. Państwo to Chunjo. Mam pytanie
- gdzie znajdę Klan Zaprzysiężonych czy jakoś tak? Jeszcze gdzie mogę zabić Białą Zaprzys.
Łuczniczkę?

Każda zaprzysiężona łuczniczka to biała zaprzysiężona łuczniczka z klanu. Musisz je zabijać tak długo, aż wypadnie ci to, co musisz znaleźć (nie pamiętam już o co dokładnie chodziło). Tak czy inaczej - nie jest to trudne. Łuczniczki można spotkać niemal na każdym kroku na terenie drugiej wioski, a w pierwszej są niedaleko portalu prowadzącego do następnej osady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
mam problem
nie dawno sciagnolem Metin 2 i sie zarejestrowalem, zainstalowalem gre i sie zaczolem probowac sie zalogowac
niestety jak probuję się zalogowac to wyskakuje mi "Block_login"
pomocy!!! co mam robic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:54, revolt505 napisał:

siema
mam problem
nie dawno sciagnolem Metin 2 i sie zarejestrowalem, zainstalowalem gre i sie zaczolem
probowac sie zalogowac
niestety jak probuję się zalogowac to wyskakuje mi "Block_login"
pomocy!!! co mam robic?!

Najpierw zarejestruj sie na stroniw Metina klikając na ustawienia konta i później logujemy się w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:41, choper napisał:

Może dodamy tu jakąś galerię graczy z gramu? ;] Ja mam już prawie 39 lvl :) Gra ktoś
na fenixie w chunjo?


Spox pomysł,zaraz zrobie pare screenow i zarzuce na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:41, choper napisał:

Może dodamy tu jakąś galerię graczy z gramu? ;] Ja mam już prawie 39 lvl :) Gra ktoś
na fenixie w chunjo?

Ja gram na Feniksie, ale jestem w mieście Shinsoo. Level niski, zacząłem grać w to niedawno - dopiero 29 (przynajmniej mam konia :)). Może jutro zrobię jakieś screeny. Gram szamanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:41, choper napisał:

Może dodamy tu jakąś galerię graczy z gramu? ;] Ja mam już prawie 39 lvl :) Gra ktoś
na fenixie w chunjo?

ja gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Level niski, zacząłem grać w to niedawno - dopiero 29 (przynajmniej mam konia :)).

taa niski... to ja mam z 8 dopiero <lol>

A ja gram wojem i ninja na Obysdianie , bo Fenix i Monastyr mi nie chcą chodzić piszę block_login. Nie wiem co robić pomoze ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc kupiłem konto ale podczas logowania pisze:Logowanie zakończone niepowodzeniem. Z powodu zbyt wielu nieudanych prób konto zostało zablokowane. Proszę sprawdzić swoja skrzynkę email w celu otrzymania dalszych instrukcji. MOŻE KTOŚ POMÓC??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem.
Założyłem nowe konto i mam pytanie jaka klasa jest lepsza(sura woj ninja czy szaman)
oraz co lepiej do klasy wybrać ciało czy umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok jeszcze raz: BLOCK LOGIN to blokada. Informuje, że na danym serwerze sobie nie pogramy z powodu zbyt wielu graczy. Wg mnie dobrze zrobili bo lagów i ludu było już sporo. Monastyr i Fenix są już zamknięte dlatego stworzono dla nowych graczy Obsydian.

A nie wiem czy grał ktoś wczoraj w okolicach 20/23. Pojawiła się asa eventów :) Na pustyni co kilka metrów były metiny ( znalazłem nawet bitwy ) oraz bossowie tacy jak Ognisty Król, Królowa Pająków czy ( i pierwszy raz takiego widziałem ) Tysięczny Wojownik. Zrobiłem kilka screenów :)

20080424213314

20080424213409

20080424213420

20080424213449

20080424213526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:09, klaser2 napisał:

Sory za post pod postem.
Założyłem nowe konto i mam pytanie jaka klasa jest lepsza(sura woj ninja czy szaman)
oraz co lepiej do klasy wybrać ciało czy umysł


Ciało i umysł to umiejętności tylko wojownika.
Ja proponuje wojownikiem zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować