Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Mój nick to MaXiu999 i ja zrobiłem questa z goo-pae po prost wziołem misje poszłem zabiłem pierwszego i po misji :D Jaką grasz postacią i jaki masz nick?

dominikańczyk Najlepiej włącz zciąganie i zostaw kompa w spokoju ( ja zostawiłem i poszłem do szkoły ) powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to pobieralem ze stronu i git.....
6 osob odemnie z klasy gra (ale maniaki :))
ja na monastyrze gram nijna archer narazie slabo bo 20lvl ale lapie 1lvl na jeden dzien wiec raz dwa doscigne kumpli (oni maja ~30lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:13, matiz09 napisał:

Mój nick to MaXiu999 i ja zrobiłem questa z goo-pae po prost wziołem misje poszłem zabiłem
pierwszego i po misji :D Jaką grasz postacią i jaki masz nick?

Gram szamanem, nick Rightist (myślałem, że będą w to grali ludzie z całego świata, a okazało się, że ściągnąłem polską wersję i są sami polacy). Miałeś szczęście z goo-pae. Ja nie mogę znaleźć tej pamiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:50, erwinl15 napisał:

ja to pobieralem ze stronu i git.....
6 osob odemnie z klasy gra (ale maniaki :))
ja na monastyrze gram nijna archer narazie slabo bo 20lvl ale lapie 1lvl na jeden dzien
wiec raz dwa doscigne kumpli (oni maja ~30lvl)


Ja w tydzień uzbierałem 14 lvl. Ciężko trochę to idzie :|. Aha i też gram ninją, ale na Obsydianie.
p.s nie mam z kim grać <lol>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:34, Radykał napisał:

> Mój nick to MaXiu999 i ja zrobiłem questa z goo-pae po prost wziołem misje poszłem
zabiłem
> pierwszego i po misji :D Jaką grasz postacią i jaki masz nick?
Gram szamanem, nick Rightist (myślałem, że będą w to grali ludzie z całego świata, a
okazało się, że ściągnąłem polską wersję i są sami polacy). Miałeś szczęście z goo-pae.
Ja nie mogę znaleźć tej pamiątki.

jak chcesz grac z ludzimi z calego swiata to sciagnij se angielska wersje i sie zarejestruj kolega troche pogrywa na UK ale bardzo angielkiego nie czai i nie wie o co w misjach chodzi...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:22, klaser2 napisał:

wie ktoś gdzie znajde zły czrany burz. żołnierz musze ich 40 zabić

Ja nie wiem. Ale wiem, że cholernie dużo jest tych ras potworów i zwierząt np: Głodny niebieski Afra Wilk. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zniszczyć Metin Bitwy i teraz pytanko, gdzie mam go znaleźć?
A tak poza tym gra mi się nawet dobrze ;) Na 12 levelu spokojnie zabijałem Zaprzysiężonych Żołnierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:18, boduczek napisał:

Mam zniszczyć Metin Bitwy i teraz pytanko, gdzie mam go znaleźć?
A tak poza tym gra mi się nawet dobrze ;) Na 12 levelu spokojnie zabijałem Zaprzysiężonych
Żołnierzy :D

wszystkie metiny spadają gdzie popadnie czasami nawet w mieście wiec musisz szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:18, boduczek napisał:

Mam zniszczyć Metin Bitwy i teraz pytanko, gdzie mam go znaleźć?
A tak poza tym gra mi się nawet dobrze ;) Na 12 levelu spokojnie zabijałem Zaprzysiężonych
Żołnierzy :D


No mam tego samego questa i tylko tego. Też nie wiem gdzie są. Szukałem ich długo i znalazłem jeden. One są głupie, bo potwory przylatują i mnie zabijają. Nie da sie inaczej tego rozwalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:00, dambialko napisał:


Ja w tydzień uzbierałem 14 lvl. Ciężko trochę to idzie :|. Aha i też gram ninją, ale
na Obsydianie.
p.s nie mam z kim grać <lol>.


Ja też jestem ninja 14lvl na Obsydianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:44, Paweł10 napisał:

>
> Ja w tydzień uzbierałem 14 lvl. Ciężko trochę to idzie :|. Aha i też gram ninją,
ale
> na Obsydianie.
> p.s nie mam z kim grać <lol>.

Ja też jestem ninja 14lvl na Obsydianie :D


Aha a nick jaki masz ? To moze pogramy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:44, Paweł10 napisał:

>
> Ja w tydzień uzbierałem 14 lvl. Ciężko trochę to idzie :|. Aha i też gram ninją,
ale
> na Obsydianie.
> p.s nie mam z kim grać <lol>.

Ja też jestem ninja 14lvl na Obsydianie :D


Tylko ty pewno na Jinno ? A ja na Chunjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2008 o 15:30, klaser2 napisał:

wszystkie metiny spadają gdzie popadnie czasami nawet w mieście wiec musisz szukac

Rozumiem, jednak co w przypadku kiedy znajdę Metin, który już jest rozwalany i się tylko przyłącze? Czy wtedy quest też będzie wykonany?

dambialko
Niestety :(

Paweł10
Grasz na Obydianie? ;D To może na coś razem pójdziemy? W razie czego mój nick Angelo93 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:56, boduczek napisał:


> wszystkie metiny spadają gdzie popadnie czasami nawet w mieście wiec musisz szukac

Rozumiem, jednak co w przypadku kiedy znajdę Metin, który już jest rozwalany i się tylko
przyłącze? Czy wtedy quest też będzie wykonany?

dambialko
Niestety :(

Paweł10
Grasz na Obydianie? ;D To może na coś razem pójdziemy? W razie czego mój nick Angelo93
;)


Też gram na Obsydianie Boduczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:56, boduczek napisał:

Grasz na Obydianie? ;D To może na coś razem pójdziemy? W razie czego mój nick Angelo93
;)

ważne żebys ty go zniszczył najlepszą taktyką jest wykonać ostatni cios Znajdujesz metin i jak ktos sie przyłącza do rozwalania albo ty się przyłączasz to walisz bez czarów albo odchodzisz i czekasz aż pasek życia metina zejdzie prawie do zera i wtedy odpalasz najlepszy czar jaki masz (u woja wir miecza najlepszy) i Metin rozwalony przez ciebie jednak kilka itemów dostaje ten co najwięcej rozwalił!! LEPIEJ JEDNAK ROZWALIĆ CAŁY KAMIEŃ SAMEMU !>>>WAZNE ZEBYŚ TY WYKONAŁ OSTATNIE UDERZENIE NIE WAŻNE KIEDY DOLĄCZYSZ
W KRÓLESTWIE Z ŻÓŁTĄ FLAGĄ NAJWIĘCEJ METINÓW JEST NA WYBRZEZU I W LEWYM DOLNYM ROGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2008 o 18:08, dambialko napisał:

Też gram na Obsydianie Boduczek :P

No to wbijaj na kompa i jedziemy :D Jak się nazywasz i gdzie się spotkamy? ;>

klaser2
Wielkie dzięki za wyjaśnienie ;) Teraz już wszystko wiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować