Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 20:44, kielek1223 napisał:


> A jaki masz lvl na tym serwie jak maly to moze przenieś sie na twierdze moge poexpic
cie do 15 albo do 20 lvl


mam 11lvl ale na razie nie bede pryechodzl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:51, jarekao napisał:


>
> > A jaki masz lvl na tym serwie jak maly to moze przenieś sie na twierdze moge
poexpic
> cie do 15 albo do 20 lvl

mam 11lvl ale na razie nie bede pryechodzl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty naprawdę nie potrafisz dobrze napisać odpowiedzi,czy naprawdę jesteś takim...ehm..nieważne... :D
grałem,strasznie to łatwe,exp rate high jak dla jakis noobków z przedszkola,zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:53, Zurek1992 napisał:

> > Zna ktoś skuteczny sposób, żeby kowal nie niszczył, rzeczy przy ulepszaniu?
ja gram
> na
> > 6 serwerze, mój nick zurek1992
>
>
> > Ja znam jeden ale musisz mieć bojowca. W tedy na koniu jak jestem dajesz eq
kowalowi
> do ulepszenia. chodz czasami to wróżdzki ona ci powie czy masz dzisiaj szczescie
czy
> pecha
> a co to jest bojowiec. gram w sumie od niedawna, mam dopiero 21 lvl



>> bojowiec jest to 11 lvl konia. Jak chcesz cos ulepszyc musisz robic misje dla kowala wtedy tez ci nie spali tak szybko. Ale jak mówiłem chódz do wrozki jak chcesz cos ulepszyc i sie spytaj czy masz pecha czy szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:03, kielek1223 napisał:

> > > Zna ktoś skuteczny sposób, żeby kowal nie niszczył, rzeczy przy ulepszaniu?


Coz za glupota,a potem dziwic sie ze na forum m2 powstaja tematy:bylem u staruszki ale item mi sie spalil badz kowal to n00b...

Moi drodzy misje z kowalem nie pomagaja nam w wiekszym % na ulepszenie,to zwykle misje jak kazda inna...co do staruszki:szczescie lub pech nie oznaczaja wiekszego % na kowala lecz wiekszy drop itemow i yangow z mobkow tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:05, Memorr napisał:

> > > > Zna ktoś skuteczny sposób, żeby kowal nie niszczył, rzeczy przy ulepszaniu?


Coz za glupota,a potem dziwic sie ze na forum m2 powstaja tematy:bylem u staruszki ale
item mi sie spalil badz kowal to n00b...

Moi drodzy misje z kowalem nie pomagaja nam w wiekszym % na ulepszenie,to zwykle misje
jak kazda inna...co do staruszki:szczescie lub pech nie oznaczaja wiekszego % na kowala
lecz wiekszy drop itemow i yangow z mobkow tyle w temacie:)

Dnia 29.10.2008 o 19:05, Memorr napisał:

Czlowieku nie wiem ile grasz w metinia albo czy wogole grasz. Trzeba czytac porady graczy tez na innych form

wiem ze jak masz szczescie to kowal ci zadziej spala ja np zrobilem jednego dnia kose na +9 i armor na +7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:01, Vanmati napisał:

a ty naprawdę nie potrafisz dobrze napisać odpowiedzi,czy naprawdę jesteś takim...ehm..nieważne...
:D
grałem,strasznie to łatwe,exp rate high jak dla jakis noobków z przedszkola,zal

Naprawdę? Super i który wbiłeś? 10, 11 lvl? Spróbuj wbić zaledwie 50 to zobaczysz jakie to łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 to wbiłem w 5minut,ciekawe i myslales nad tym postem

ps.jakby ktos nie wiedzial,to to w Metinie na dole to nie wykładzina tylko trawa,przynajmniej tak twierdzą producenci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2008 o 20:15, Vanmati napisał:

ps.jakby ktos nie wiedzial,to to w Metinie na dole to nie wykładzina tylko trawa,przynajmniej
tak twierdzą producenci...

Nie przesadzaj, grafika nie jest taka zła. Szczególnie, że to nie gigant pokroju WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zbytnio nie gram w Metina i chyba sprzedam postać bo już raczej zbankrutowałem xp. dzisiaj kupiłem riba +0 ze średnimi 33% i z kd woja +3 i sury+3 i ulepszałem go, ulepszałem po kolei aż do +8!! Byłem wcześniej u starszej pani i miałem trochę szcześcia. Myslałem, że mam dzisiaj wielkie szczęście i chciałem ulepszyć na +9 ;/
I''m Idiot ;p bo raczej ze zwojem bodzia sie ulepsza na +8/9 i oczywiście kochany kowal spalił miecz wart ok. 6kk chyba czyli ok. 75 zł na allegro ;/
Nie tylko tego riba ale i też inne cenne rzeczy pospalał ;/

A Wam jakie cenne rzeczy spalił kowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja w metinie mam 55 lvl i expie na orkach.

taaak?! xD
ta gierka jest kiepska.
znudziła mi się już na 19 lvl.
w tej gdzie można znaleść baaardzo dużo "nubów" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem gry tego typu z gorszą grafiką(no oprócz Tibii bo to wogole żenada) jak chcecie to grajcie w to dalej... zal..może gdyby nie była grą dla 4-latków np questy. Znajdz wątrobę,znajdź metina... a pozatym bez sensu jest to że można atakować kilka potworów naraz,do tego gra jest po polsku,co mnie obrzydza,przyznam że na początku gra mi się podobała ale na 20 lvl,poszedłem oglądać telewizor,jest bo prostu za łatwa,jak chcecie wbić 50lvl w 3godziny to sobie zagrajcie w RYL2,tam jest przynajmnie lepsza grafika i wogole caly system,u mnie w klasie 5 osob gra w metina,a kolejne 20 się z nich smieje... :D to gra dla analfabetów,którzy nie wiedzą co znaczy "name" po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:15, Vanmati napisał:

nie widzialem gry tego typu z gorszą grafiką(no oprócz Tibii bo to wogole żenada) jak
chcecie to grajcie w to dalej... zal..może gdyby nie była grą dla 4-latków np questy.
Znajdz wątrobę,znajdź metina... a pozatym bez sensu jest to że można atakować kilka potworów
naraz,do tego gra jest po polsku,co mnie obrzydza,przyznam że na początku gra mi się
podobała ale na 20 lvl,poszedłem oglądać telewizor,jest bo prostu za łatwa,jak chcecie
wbić 50lvl w 3godziny to sobie zagrajcie w RYL2,tam jest przynajmnie lepsza grafika i
wogole caly system,u mnie w klasie 5 osob gra w metina,a kolejne 20 się z nich smieje...
:D to gra dla analfabetów,którzy nie wiedzą co znaczy "name" po angielsku...

A co to za gra RYL2??
Może i ja spróbuje zagrać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RYL2 znajdź na google dosyć ciekawa gra...mamy do wyboru dwie nacje,codziennie odbywają się wojny miedzy tymi dwoma rasami,ale lepiej sam wypróboj ta gre bo jest nawet fajna,exp rate high,za czym ja nie przepadam,dlatego przestalem w to grac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować