Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

A grałeś w Lineage 2? To dopiero jest bez sensu, jak żadna inna MMORPG.

EDIT: Gram wojownikiem i wybrałem drogę rozwoju ciało. W jakie umiejętności warto inwestować? Ja póki co daję na Aurę Miecza i Berserk. Która droga jest lepsza? Ciało czy umysł?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajj,mam takie pytanie.Skąd jest ta dwójka w tytule?Słyszał ktoś w ogóle kiedyś o Metin''ie 1?
A może "Metin2"to skrót?Może chodzi o "Metiny dwa"?:P

Z innej beczki:co sądzicie o fabule metina?Bo ja myślę że jest denna.
Nie zanosi się w niej na zwroty akcji,a główny wątek fabularny wolno się rozwija,jeśli nie w ogóle.
Szkoda zmarnowanego potencjału gry...jeśli jakiś miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:30, Gumiś2 napisał:

Gram wojownikiem i wybrałem drogę rozwoju ciało. W jakie umiejętności warto inwestować?
Ja póki co daję na Aurę Miecza i Berserk. Która droga jest lepsza? Ciało czy umysł?

Po 1. daj po 1 w kazdy czar;p na początku:) i uzywaj ich a beresk 1 wystarczy tak mysle.Wir Miecza jest Bardzo dobry u woja wiec go uzywaj ;) i jak ja to robie xDD Podlec zaatakuj z wszystkich czarow i juz nic nie Stoi :D (mam nadzieje ze wiesz o co chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem rozpocząć przygodę z tą grą. ściągnąłem potrzebny plik i co dalej (mój komp nie rozpoznaje go tzn. nie wie czym go otworzyć, nie wie co to za rozszerzenie/format) mam to jakoś zainstalować czy po prostu wystarczy że go mam. prosiłbym również od razu za jakieś rady tzn. jaki serwer najlepszy, jak ogółem zacząć (jakieś strategie) itp.
z góry dzięki za odpowiedź

Ps: a może ktoś odradza wogule zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:39, Bingolo napisał:

Ajj,mam takie pytanie.Skąd jest ta dwójka w tytule?Słyszał ktoś w ogóle kiedyś o Metin''ie
1?
A może "Metin2"to skrót?Może chodzi o "Metiny dwa"?:P

Z innej beczki:co sądzicie o fabule metina?Bo ja myślę że jest denna.
Nie zanosi się w niej na zwroty akcji,a główny wątek fabularny wolno się rozwija,jeśli
nie w ogóle.
Szkoda zmarnowanego potencjału gry...jeśli jakiś miała.


To ty tam zobaczyłeś fabułę? :D widać, że potrafisz dostrzegać dobro w złym ;)
Ja tam fabuły tam nie widzę, a jeśli nawet to nie opiera się w większości na questach typu ,,zabij 10 szarych wilków". Wiem bo grałem do 17lv (aż). Konto dałem kumplowi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 19:58, Arcrayd napisał:

> > > > Siema wszystkim! Gra ktoś na Feniksie. Chętnie pogadałbym z kimś
kto lubi
> metina
> >
> > > i co
> > > > o nim wie.
> > > ja gram na feniksie
> >
> > Jaki lvl? Kim grasz?
> 13 lvl,gram ninja

Ja wojem 34 lvl

nick?? moj sebregator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:07, stasicho napisał:

Czy za grę w Metin 2 trzeba płacić? Pytam się, bo w warunkach umowy było napisane coś
o opłatach... z góry dziękuję



Nieee...raczej. :) Jeśli tak by było to wszyscy grali by nielegalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:07, stasicho napisał:

Czy za grę w Metin 2 trzeba płacić? Pytam się, bo w warunkach umowy było napisane coś
o opłatach... z góry dziękuję

M2 jest darmowy. Płacić możesz jedynie za przedmioty,fryzury itp na metin.pl jeśli chcesz. Ale granie nie jest płatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:42, choper napisał:

> Czy za grę w Metin 2 trzeba płacić? Pytam się, bo w warunkach umowy było napisane
coś
> o opłatach... z góry dziękuję
M2 jest darmowy. Płacić możesz jedynie za przedmioty,fryzury itp na metin.pl jeśli chcesz.
Ale granie nie jest płatne :)


Uff...
Dzięki z góry bo myślałem że za granie to trzeba płacić jakiś abonament... Dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:15, stasicho napisał:

A jak kupuje się w ITEM SHOP jakiś przedmiot (czyli na przykład jakieś dodatki dla postaci
typu szaty, rękawice itp.), to płaci się Yang czy złotówkami?

Płacisz Smoczymi Monetami, które kupujesz za złotówki(np. wysyłając sms). Za jakieś 35 Smoczych Monet musisz wyłożyć 10 złotych. A i te 35 Monet to starczy na waciki co najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozłożyć sklep trzeba kupić tobół u handlarza różności za 500 yang idziesz gdzie tylko chcesz postawić sklep ściągasz zbroje i klikasz na tobół prawym przyciskiem myszy. Następnie wpisujesz nazwe sklepu a gdy ją już wybierzesz to przeciągasz itemki na okno sklepu i wpisujesz cene, później tylko musisz go otworzyć i czekać na zarobek.

Co do fabuły to w sumie jest mam 50lvl sure a mój brat 45lvl wojownika (obie postacie na twierdzy) i gdy oddaje się strony pamiętnika dla uriela on je czyta układając to w ciekawą historie o wojnie impierium oraz o upadku kamieni metin. Ta fabuła nie jest bardzo wciągająca ale w tej grze bardziej chodzi o rywalizacje w rankingu oraz o poznanie innych ciekawych graczy z którymi można poexpić i pogadać.


PS.Niech nowi uważają na kowala przekonacie się że potrafi palić itemki mi FMSa z +7 spalił jak ulepszałem na +8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:11, Artur1988 napisał:

PS.Niech nowi uważają na kowala przekonacie się że potrafi palić itemki mi FMSa z +7
spalił jak ulepszałem na +8.


Bach. Mi fms-a z 4 czy pięcioma sufixami spalił przy próbie ulepszania z +0 na +1. Mam poziom 45 i plus jeden do kowalstwa, niestety ten głupi program potrafi spalić nawet proste buty...

Sufixy, ech żargon z BW się do mnie klei;). Otóż mój fms miał cztery, czy pięć dodatkowych zdolności. Min, Szansa na przeszywające uderzenie +10%, bonus do expa, silny przeciw orkom i demonom, średnie obrażenia +18%.

A miałeś może wizytę złodzieja w ekwipunku twojej postaci ?

Pozdrawiam
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować