Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 15:58, mallard napisał:

To rozwal piratów co stoją przed drzwiami i szybko do środka.


kurde nie da sie ich rozwalić za dużo ich tam jest, a jak ty ta misje przeszedles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 16:13, mallard napisał:

Dokładnie nie pamiętam, ale chyba rozwaliłem strażników i zanim inni piraci przybiegli weszłem
do środka.


zawsze mnie ciachną w plecy i juz jestem trup, a moze podaj gg swoje to pogadamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zniszczeniu Czarnej Perły i obejrzeniu końcowego filmiku wystarczy wznowić grę i można kontynuować zabawę. Popłynąłem na wyspę piratów, a tam... zastałem nowego herszta, który wygląda jak Jack Sparrow. Szkoda tylko, że porozmawiać z nim nie można. I trochę dziwna to sytuacja. Akcja gry ma miejsce chyba w latach 30-tych XVII wieku, podczas gdy fabuła filmu, to już wiek XVIII. Davy Jones wydobył Jackowi okręt z dna morza. Przymrużmy oko i wszystko się zgadza - nowi piraci na odzyskanym legendarnym okręcie. Ale skąd sam kapitan Sparrow w poprzednim stuleciu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 19:55, felos napisał:

Wie ktoś jaka jest droga droga w labiryncie na Khael Roa??


Idz wzdluz tych rysunkow na podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dave Jones był super. Jack Sparrow był super. Will Turner był super! Elizabeth była super! Norrington, Barbossa i ci dwaj piraci co to jednemu z nich w pierwszej częśći Barbossa strzelił z pistoletu (piękna broń), byli super!!! Kocham Piratów z Karaibów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem na klatwie czarnej perly, i jesli o refleksje chodzi, to gdyby pominac to na temat tego jaki fajny to film, wyszloby ze strasznie duzo rzeczy sie w tym filmie toczy:D
naprawde - co kilkanascie minut cos duzego zaczyna sie toczyc, a czasem nawet walcza na tym bohaterowie! milo bylo ogladac jacka sparrowa postawionego w roli chomika w mlynskim kole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra myśle że to moje ostatnie pytanie odnośnie misji, jako skarb zdobyłem jakąś tam kulke i potem zaczęło się burzyć, następnie użyłem tej kulki na czarnej perle i została jej mniejsza część hp, dokończyłem robotę ręcznie moim liniowcem, potem był filmik ale w dzienniku misji pisze żebym znalazł skarb na Khael roa ale gdy tam płynę to nie można zacumować, czy ten skarb da się zdobyć czy to jest koniec misji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 00:18, Black Dog napisał:

A graliście w Legendę Jack`a Sparrow`a? Mówię wam extra!

Ja grałam, ale nie mam tej gry. Miałam okazję zagrać u znajomych. Imo wspaniała gra, troche akcji, troche rpg i jest idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować