Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 22:59, maciek.mucha napisał:

Mam problem nie umiem przejść. Pracowałem dla gubernatora na Redmond, ale mnie zdradził i chciałem
go zabić, ale mi uciekł ( jak to ma być w misji) . Żeby odpłynąć z wyspy muszę zniszczyć statek
który pływa przed portem. Ale nie potrafie nic zrobić, o niszczeniu wogóle nie mam mowy, a
abordaż jest tam trudny. Zabiłem wszystkich na pokładnie, ale pod pokładem czeka na mnie 15
żołnierzy. Prosze o pomoc w przejściu tego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mam misje ,,Zdobądź kolonie greenfort,,.Mam problem bo płyne do fortu i strzelam i strzelam i nic sie nie dzieje tylko pisze że działa zniszczyłem jak rozwalić ten fort prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ten fort rozwala się bardzo dłuuugo zwłaszcza gdy masz średni statek. Trzeba mieć porządne bydle. "Działo zniszczone" zobaczysz ten komunikat z 30 razy aż rozwalisz fort. Patrz na fort i nie strzelaj w miejsca skąd unosi się dym tylko w te miejsca z których do ciebie strzelają. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Jak rozwalisz fort to będziesz musiał wyładować oddziały lądowe i wybić wszystkich żołnierzy. Jak zrobisz wszystko to zdobywasz fort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten fort jest nie zniszczalny oni wogule do mnie nie strzelają z tego fortu. Już chyba z 50 razy się wyświetliło że ,,działo zniszczone+1pd"proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fort sie rozwali to powinna sie pojawić ikonka żeby ludzi wyładować na brzeg. Fort jest cały rozwalony gdy z każdego miejsca (tam gdzie są armaty) unosi się dym. To trwa dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:17, Matix123 napisał:

Ten fort jest nie zniszczalny oni wogule do mnie nie strzelają z tego fortu. Już chyba z 50
razy się wyświetliło że ,,działo zniszczone+1pd"proszę o pomoc


Ja przeszedłem tą grę 2 razy i myślę,że on może jeszcze tak jakby nie przyjął tej misji i strzela gdy tego jeszcze nie ma robić.Wtedy tylko niszczy działa i załogę,ale oni do Ciebie nie strzelają.To jest dobry sposób,żeby przed misją powybijać oddziały stacjonujące w nim.Ja tak zrobiłem za pierwszym razem,gdy przechodziłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z dominikiem713. Tak też mogło się stać. Tylko jakby wybił cały fort i by musiał płynąć po zadanie po które długo by płynął (powiedzmy że do dostania tego zadania trzeba wypełnić jakieś inne długie przed) to żołnierze w forcie zdążą się "odrestaurować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z misją "Dziwne wydarzenia na archipelagu"
Mam spotkać się z berkentyną Montanez przy Oxbay. Płynę tam i spotykam dwa statki pirackie, które niszczę. Co mam robić dalej??
Raz [TYLKO RAZ] po zniszczeniu piratów automatycznie przeniosło mnie do tawerny gdzie zagadałem z kpt hiszpańskiego statku. Niestety zapomniałem zapisać a na morzu spotkałem piratów (jak płynąłem na Isla Muelle) i koniec ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:39, D1DA napisał:

Mam pewien problem z misją "Dziwne wydarzenia na archipelagu"
Mam spotkać się z berkentyną Montanez przy Oxbay. Płynę tam i spotykam dwa statki pirackie,
które niszczę. Co mam robić dalej??
Raz [TYLKO RAZ] po zniszczeniu piratów automatycznie przeniosło mnie do tawerny gdzie zagadałem
z kpt hiszpańskiego statku. Niestety zapomniałem zapisać a na morzu spotkałem piratów (jak
płynąłem na Isla Muelle) i koniec ... ;/


Muszę ci powiedzieć że tak zawsze się dzieje (jakiś bug). Wydaje mi się że czasem rozwalamy ten statek montanez. Niestety nie da rady. Trzeba rozwalić to co się rzuca i wracać do zleceniodawcy i powiedzieć co się stało. Zapłaczą trochę i dadzą następne zadanie czy coś innego . I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;/;/ Zrobiłem jak napisałeś, ale za to teraz nie mogę przejść do eksploaracji lądu na Isla Muelle :(
Płynę na tą wyspę i kiedy chcę przybić do brzegu to nie ma nawet takiej możliwości.
Może to być związane z tym, że nie dowiozłem pewnego towaru na czas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 22:17, D1DA napisał:

;/;/ Zrobiłem jak napisałeś, ale za to teraz nie mogę przejść do eksploaracji lądu na Isla
Muelle :(
Płynę na tą wyspę i kiedy chcę przybić do brzegu to nie ma nawet takiej możliwości.
Może to być związane z tym, że nie dowiozłem pewnego towaru na czas ???


A walczyłeś już z tymi animistami (w czerwonych habitach). Bo jak nie to możliwe że to przeszkadza.Ale jeśli tak to trochę gorzej. A ten montanez ma być w Oxbay? to jeśli tak (nie pamiętam tego aż tak dobrze) to spróbuj wejść do fortu Oxbay idąc przez Greenford. Jeśli nadal się nie uda to wczytaj savy trochę wcześniejsze- może będzie działać. Jak ci się uda to powiedz.
A co do tego towaru to nie sądze żeby to miało wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie walczyłem jeszcze z tymi łajzami ;p
Zawsze jak rozwalę te dwa statki atakujące Monatneza, muszę zatopić Hiszpanów jeszcze, bo nie pojawia się żaden komunikat o zaktualizowaniu Dzinnika misji czy coś podobego.
A potem jak płynę na Isla Muelle, to nie mogę wyjść na brzeg nawet, żeby pogadać z Padre Dominguesem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:29, D1DA napisał:

Nie walczyłem jeszcze z tymi łajzami ;p
Zawsze jak rozwalę te dwa statki atakujące Monatneza, muszę zatopić Hiszpanów jeszcze, bo nie
pojawia się żaden komunikat o zaktualizowaniu Dzinnika misji czy coś podobego.
A potem jak płynę na Isla Muelle, to nie mogę wyjść na brzeg nawet, żeby pogadać z Padre Dominguesem
:(



To już jest dziwne bo jak ja pamiętam to jeszcze przed walczyłem z tymi "łajzami" a potem płynąłem do Montaneza. Spróbuj podpłynąć do takiej mini wysepki obok Isla Muelle może to coś zrobi, albo popływaj trochę po innych wyspach. Ale ja mam do ciebie pytanie. Ta misja Dziwne wydarzenia na archipelagu to wykonujesz jednocześnie z głównym wątkiem fabularnym (Redmond , gubernator i te sprawy). Gdzie jesteś w wątku fabularnym? Jeśli po spotkaniu Daniell gdy cię ona dźgnęła szablą to te wątki mogą ze sobą kolidować. Jeśli jesteś po tym wydarzeniu cofnij się bo pamiętam że miałem taki problem z Danielle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:50, D1DA napisał:

Jestem równolegle z głównym wątkiem, a znajduję się w misji o przywiezieniu inkaskich figurek
.

Te misje nie kolidują akurat jak pamiętam bo się płynie na Douwsenn. Musiałbym na biegu przejść do tej misji (dziwne wydarzenia na archipelagu) i sprawdzić jak co było bo już mało pamiętam. Odezwę się jutro o 16:00 jak coś znajdę. Nie próbowałeś szukać patcha czy coś w tym stylu jeśli w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:31, michał 012 napisał:

Ta gra to dla mnie strata czasu lepsze jest pirates .


Masz na myśłi Sid Meir''s Pirates? Podobne bardzo dobre, ale nie miałem okazji zagrać :) Uważam, że ci Piraci o których mowa tutaj też są nieźli, mnie się gra podoba, choć już przestarzała. Tylko nazwa gry sugeruje zupełnie inną fabułę niż mamy we grze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:31, michał 012 napisał:

Ta gra to dla mnie strata czasu lepsze jest pirates .


Dla mnie obie gry są dobre ale Piraci mają znacznie lepszą fabułę i można zwiedzać wyspy. W piratach sida wpływamy w fort i idziemy tylko w określone miejsca a i misje są bardzooooo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:46, milaosz napisał:

> Ta gra to dla mnie strata czasu lepsze jest pirates .

Dla mnie obie gry są dobre ale Piraci mają znacznie lepszą fabułę i można zwiedzać wyspy. W
piratach sida wpływamy w fort i idziemy tylko w określone miejsca a i misje są bardzooooo podobne.

No tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować