Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 00:57, patrol007 napisał:

Witam mam problem z modami dostępnymi do porania jako bonus po zarejestrowaniu gry, po ich
instalacjii, kiedy próbuję uruchomić grę wyskakuje komunikat o nieprawidłowej wersjii pliku
engine.exe. Czy wy też macie taki problem, jak można go rozwiązać????


Zwróć się do pomocy technicznej CDP.
Miałem też różne problemy z Piratami - oni zawsze pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka all !!!

Mam problem i mam tez orginalna plyte (tak jak wiekszosc z was :P) kiedy zostawiam Danielle obok latarni aby zaatakowala fort od lądu ja zostaje automatycznie wyslany na statek, plyte do fortu greenfort (chyba tak to sie pisze ) i nie jestem atakowany przez niego, mimo strzałow port nie traci HP tylko ludzi. probowalem tez zatakowac inny fort i sytuacja wyglada tak samo strzelam a fort ma nadal 100 % HP tylko traci załoge PLZ pomozcie co jeszcze musze zrobic !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:00, Sandman89 napisał:

siemka all !!!

Mam problem i mam tez orginalna plyte (tak jak wiekszosc z was :P) kiedy zostawiam Danielle
obok latarni aby zaatakowala fort od lądu ja zostaje automatycznie wyslany na statek, plyte
do fortu greenfort (chyba tak to sie pisze ) i nie jestem atakowany przez niego, mimo strzałow
port nie traci HP tylko ludzi. probowalem tez zatakowac inny fort i sytuacja wyglada tak samo
strzelam a fort ma nadal 100 % HP tylko traci załoge PLZ pomozcie co jeszcze musze zrobic !!!!!!!!


Przeinstaluj grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:36, Virus 500 napisał:

> siemka all !!!
>
> Mam problem i mam tez orginalna plyte (tak jak wiekszosc z was :P) kiedy zostawiam Danielle

> obok latarni aby zaatakowala fort od lądu ja zostaje automatycznie wyslany na statek,
plyte
> do fortu greenfort (chyba tak to sie pisze ) i nie jestem atakowany przez niego, mimo
strzałow
> port nie traci HP tylko ludzi. probowalem tez zatakowac inny fort i sytuacja wyglada tak
samo
> strzelam a fort ma nadal 100 % HP tylko traci załoge PLZ pomozcie co jeszcze musze zrobic
!!!!!!!!
>

Przeinstaluj grę


Juz probowalem przeinstalowac gre wrzuciłem swoje save''y ale to nic nie dalo jesli posiadasz save''a odrazu po zdobyciu fortu to prosze przeslij go na Mateusz9000@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 16:29, .Sabina. napisał:

Podczas próby odinstalowania wyskakuje mi taki błąd (zaczęło się chyba podczas instalacji -
w każdym razie nie można ani uruchomić gry ani jest odinstalować)
temat dotyczący sabiny ze strony drugiej

Jesli po instalacji wyskoczy Ci cos takiego musisz zresetowac PC i usunac recznie pliki jakie pozostaly (czyli wejsc do tego folderu zaznaczyc i shift i delete) nastepnie usun go z paska zadan w akcesoriach(Ten sam sposób) po zrobieniu tego wejdz w moj komputer wloz do stacji plyt 1 i kiedy autorun sie wlaczy kliknij wyjdz nastepnie otworz plyte (klikajac prawym przyciskiem myszki i wybrac opcje otworz) pozniej kliknac dwa razy na setup.exe wlaczy sie instalka i tyle aha wazne jest aby w czasie instalki nic nie robic nie wlanczac gg ani temu podobne zycze milej zabawy

PS u mnie byl ten sam blad i to zadzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej grze zadnych problemow nie mialem.Ale gra super lepsze niz wiekszosc tego typu gier.Polecam kupno tej gry temu kto jeszcze jej nie ma.Ale chyba kazdy ja ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:04, Gothicman2 napisał:

Ja w tej grze zadnych problemow nie mialem.Ale gra super lepsze niz wiekszosc tego typu gier.Polecam
kupno tej gry temu kto jeszcze jej nie ma.Ale chyba kazdy ja ma.

gothicman a ty jaka masz werxje 1.00 czy 1.03
bo mozliwe ze ten bug co ja mam jest spowodowany wersja 1.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:12, Sandman89 napisał:

> Ja w tej grze zadnych problemow nie mialem.Ale gra super lepsze niz wiekszosc tego typu
gier.Polecam
> kupno tej gry temu kto jeszcze jej nie ma.Ale chyba kazdy ja ma.
gothicman a ty jaka masz werxje 1.00 czy 1.03
bo mozliwe ze ten bug co ja mam jest spowodowany wersja 1.03

Jeśli chodzi o sprawe fortu to właśnie o to chodzi aby tych ludzi zabijał, i im mniej tych ludzi w forcie powiecmy ok. 100 wtedy przeprowadz atak lądowy na fort (abortaż). Jeśli za mało zabijasz tych ludzi powinieneś pomyśleć nad "tuningiem" statku to powinno pomóc a co do errora to najwyraźniej mysisz zainstalować servis paca 2 jako że używasz windowsa xp, powinieneś go poszukać na stronie microsoftu, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:22, Lord Riven napisał:

> > Ja w tej grze zadnych problemow nie mialem.Ale gra super lepsze niz wiekszosc tego
typu
> gier.Polecam
> > kupno tej gry temu kto jeszcze jej nie ma.Ale chyba kazdy ja ma.
> gothicman a ty jaka masz werxje 1.00 czy 1.03
> bo mozliwe ze ten bug co ja mam jest spowodowany wersja 1.03
>
Jeśli chodzi o sprawe fortu to właśnie o to chodzi aby tych ludzi zabijał, i im mniej tych
ludzi w forcie powiecmy ok. 100 wtedy przeprowadz atak lądowy na fort (abortaż). Jeśli za mało
zabijasz tych ludzi powinieneś pomyśleć nad "tuningiem" statku to powinno pomóc a co do errora
to najwyraźniej mysisz zainstalować servis paca 2 jako że używasz windowsa xp, powinieneś go
poszukać na stronie microsoftu, powinno pomóc.

error juz jest naprawiony ale mam pytanie jesli fort do mnie nie strzela a ja wykosze ludzi to TYLKO wtedy moge zrobic abordaz jedynym problemem jest to ze fort mnie ...... ignoruje sprobuje wykosic ludzi ale nawet gdy jestem blisko fortu nie mam mozliwosci abordazu jesli bys mogl to napisz do mnie wiadomosc na gg to nasza rozmowa odbedzie sie spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:12, Sandman89 napisał:

> Ja w tej grze zadnych problemow nie mialem.Ale gra super lepsze niz wiekszosc tego typu
gier.Polecam
> kupno tej gry temu kto jeszcze jej nie ma.Ale chyba kazdy ja ma.
gothicman a ty jaka masz werxje 1.00 czy 1.03
bo mozliwe ze ten bug co ja mam jest spowodowany wersja 1.03

Ja mam 1.03 nie weim czemu ci nie działa.W niektorych grach tez tak mam.Ale na starej karcie graficznej mi w niektorych grach blad wyskakiwal i sie wylanczaly a jak kupilem lepsza to juz blad zniknal i wszystko dzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 07:57, Gothicman2 napisał:

> > Ja w tej grze zadnych problemow nie mialem.Ale gra super lepsze niz wiekszosc tego
typu
> gier.Polecam
> > kupno tej gry temu kto jeszcze jej nie ma.Ale chyba kazdy ja ma.
> gothicman a ty jaka masz werxje 1.00 czy 1.03
> bo mozliwe ze ten bug co ja mam jest spowodowany wersja 1.03
>
Ja mam 1.03 nie weim czemu ci nie działa.W niektorych grach tez tak mam.Ale na starej karcie
graficznej mi w niektorych grach blad wyskakiwal i sie wylanczaly a jak kupilem lepsza to juz
blad zniknal i wszystko dzialalo

chodzi o fort reszta to pikus czy w wersji jaka masz czyli 1.03 mozesz zdobyc fort bo ja nie i nie ma takiej mozliwosci blad w grze jest chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 19:33, Gothicman2 napisał:

:)

Tak moge zdobyc fort chyba cos z gra masz nie tak.

Kuurde a ty nie masz moze jakiegos save ktorego zrobiłes od razu po zniszczeniu fortu ???? jesli tak to wyslij mi na Mateusz9000@poczta.fm ( o ile to mozliwe ) wystarczy jeden save nie wszystkie (wszystko za duzo zajmuje PLZ) odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 20:17, Sandman89 napisał:

> :)
>
> Tak moge zdobyc fort chyba cos z gra masz nie tak.
Kuurde a ty nie masz moze jakiegos save ktorego zrobiłes od razu po zniszczeniu fortu ????
jesli tak to wyslij mi na Mateusz9000@poczta.fm ( o ile to mozliwe ) wystarczy jeden save nie
wszystkie (wszystko za duzo zajmuje PLZ) odp

Nie bo juz ta re wykasowalem po pszeszlem i takze wykasowalem zapisane gry razem z gra bo po co mi ona jak ja przeszlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 20:17, Sandman89 napisał:

> :)
>
> Tak moge zdobyc fort chyba cos z gra masz nie tak.
Kuurde a ty nie masz moze jakiegos save ktorego zrobiłes od razu po zniszczeniu fortu ????
jesli tak to wyslij mi na Mateusz9000@poczta.fm ( o ile to mozliwe ) wystarczy jeden save nie
wszystkie (wszystko za duzo zajmuje PLZ) odp

Ja bym ardzil kupic nowa gre albo moze cos ze sprzetem jest nie tak ale watpie tanio są.A ta na allegro mzoesz sprzedac.Co nie beda wiedziec ze to wadliwa gra jest jak cos to mzoesz powiedziec ze wada sprzetu.Heh albo spytaj kogos innego z forumowiczow na pewno ktos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 20:32, Gothicman2 napisał:

> > :)
> >
> > Tak moge zdobyc fort chyba cos z gra masz nie tak.
> Kuurde a ty nie masz moze jakiegos save ktorego zrobiłes od razu po zniszczeniu fortu
????
> jesli tak to wyslij mi na Mateusz9000@poczta.fm ( o ile to mozliwe ) wystarczy jeden save
nie
> wszystkie (wszystko za duzo zajmuje PLZ) odp
>
Ja bym ardzil kupic nowa gre albo moze cos ze sprzetem jest nie tak ale watpie tanio są.A ta
na allegro mzoesz sprzedac.Co nie beda wiedziec ze to wadliwa gra jest jak cos to mzoesz powiedziec
ze wada sprzetu.Heh albo spytaj kogos innego z forumowiczow na pewno ktos da.

no tak zrobie kurde ale szkoda troche to juz przeciez ostatnia misja prawie ech.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powracam jeszcze raz z tym samym tematem. Gram po raz kolejny w piratów i postanowiłem uzyć kodów na nieśmiertelność by łatwiej i przyjemniej przejść całą grę. Kody są i działaja (modyfikacja pliku characteres_init ) ale tylko do momentu gdy dostaniesz od Danielle w głowę podczas jednej z misji - traci się nieśmiertelność i za chiny nie mozna jej przywrócić.
Czy ktoś miał taki problem i wie co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 12:31, Achim napisał:

Powracam jeszcze raz z tym samym tematem. Gram po raz kolejny w piratów i postanowiłem uzyć
kodów na nieśmiertelność by łatwiej i przyjemniej przejść całą grę. Kody są i działaja (modyfikacja
pliku characteres_init ) ale tylko do momentu gdy dostaniesz od Danielle w głowę podczas jednej
z misji - traci się nieśmiertelność i za chiny nie mozna jej przywrócić.
Czy ktoś miał taki problem i wie co z tym fantem zrobić?


Tez sie kiedys tak bawilem :D Niestety nie da sie po tym wlaczyc niesmiertelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować