Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2006 o 14:57, Tropic napisał:

Jak mam zatopić tą fregate "Arabell"? Kiedy wypływam z Greenford dostaje taką salwe na dzieńdobry
że połowy życia nie mam... A ta Arabell to z tytanu chyba jest, jak w nią łupie to nawet kawałeczka
życia jej nie zabieram.
POMOCY! ;/


Ucieknij przed działami z fortu, rozwal "Arabelli" żagle i tańcz jej przed dziobem atakując granatami, albo kulami armatnimi. Ja miałem szkuner i bylo zero problemu.A "Arabella" ,gdy ją rozwaliłem miała 10 procent żagli. Spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 14:59, Crazy frogus napisał:

Witam!
Mam problem z 2 francuzami, którzy stoją na straży bramy wejścia do Oxbay z dżungli. Mam 2
poziom. Jeden atak lub 2 i już nie żyję, jeśłi nie uda mi zablokować. Ma ktoś jakiś pomysł?
POMOCY:(

musisz kupić sobie oficerów jak nie masz kasy to chodź do lichwiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:15, Adam k. napisał:

co trzeba zrobić na końcu gry w świątyni?


Głownie chodziisz .. muszisz przejść na 2 poziom śwątyni i tam miej więcej na środku bęzie sala w której jest kulka .. do niej musisz dojść .. i to tyle jeśli biega o świątynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 17:04, Virus 500 napisał:

Ej ludzie podobno na wyspie Douwesen w rozbitym statku powinnien byc skarb , ale u mnie go
nie ma , tzn. jest tylko pistolet czterolufowy i nic więcej. Mógłby ktoś dac jakiego screena
gdzie jest ta kasa ?

po co ci kasa możesz chodzić do lchwiarza po pieniądze kupować za to rzeczy a gdy ci sie skończą pieniądze do idziesz znowu do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:16, Łukasz.G napisał:

> co trzeba zrobić na końcu gry w świątyni?
>

Głownie chodziisz .. muszisz przejść na 2 poziom śwątyni i tam miej więcej na środku bęzie
sala w której jest kulka .. do niej musisz dojść .. i to tyle jeśli biega o świątynie ;)

a co póżniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 15:57, Wasizi napisał:

A później jest końcowy filmik, więcej nie zdradze.

A póżniej jest koniec gry czy można jeszcze pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>riki tiki :-)

Niestety po wykonaniu wątku głównego nie ma wolnej gry, tzn. grać juz nie można, więc radze wcześniej jeszcze pozwiedzać doglębniej cały świat Piratów z Karaibów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:21, Adam k. napisał:

> > co trzeba zrobić na końcu gry w świątyni?
> >
>
> Głownie chodziisz .. muszisz przejść na 2 poziom śwątyni i tam miej więcej na środku bęzie

> sala w której jest kulka .. do niej musisz dojść .. i to tyle jeśli biega o świątynie
;)
a co póżniej jest


No najpierw jeszcze ucieczka ze swiatyni .. i rozwalenie 1 sattku chyba ... hmmm Czarnej Perly :D .. A potem masz dopiero filmik -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 16:02, Adam k. napisał:

> A później jest końcowy filmik, więcej nie zdradze.
>
A póżniej jest koniec gry czy można jeszcze pograć?


Jak poszperasz po necie to może jeszcze gdzieś znajdziesz mod pozwalajacy na grę po zatopieniu perły.
Niestety bliższych informacji nie podam bo grałem w to dość dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci z karaibów-Mam problem z misją PT: Odszukaj zdrajcę Raoula RHEIMSA
Więc tak w poradniku w tym momencie (Po pokonaniu ich przeszukaj skrzynie w domu Rheimsa)(Zrobilem to)
a teraz mam problem
(A następnie opusc Osadę.Po wyjściu przez brame główną idż w lewo.Na następnym rozwidleniu kieruj sie prosto.Jeśli dotarłes do miasta w nocy idz szybko do tawerny i pogadaj z karczmarzem on ci powie o napędzie Aistro.)

I czybyście mogli mi napisac jak to przejsc i jakie to miasto (jaką ma nazwe te mjasto)
Bardzo sie odwdziecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: do czego PzK sa podobni?? Bo chcialem ja kupic (tz.gierke) ale nie wiem czy nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto. Mam nadzieje ze Piraci przypominaja chociaz troche Morrowinda (zdaje sie Piratow robila Bethesda) oraz Gothic''a. Jezeli mozecie to w jednym (albo dwoch) zdanich opiszcie mi na czym ta gra tak ogolnie polega. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 12:03, CyberPanki napisał:

Mam pytanie: do czego PzK sa podobni?? Bo chcialem ja kupic (tz.gierke) ale nie wiem czy nie
beda to pieniadze wyrzucone w bloto. Mam nadzieje ze Piraci przypominaja chociaz troche Morrowinda
(zdaje sie Piratow robila Bethesda) oraz Gothic''a.


Eeee....nie. Zdecydowanie nie jest podobna ani do Gothica, ani do Morrowinda. Gra jest świetna ale to w zasadzie ...no w sumie to jest gra o piratach. Gry o piratach w większości mają to do siebie ,że ciężko je gdzieś jednoznacznie podpiąć.
Po krótce to jest połączenie symulatora okrętu żaglowego z przygodówką, grą handlową i elementami cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki. Moze sie skusze jednak. Jezeli gry nie mozna podpiac pod zaden znany (i lubiany) mi tytol to jestem bardzo ciekaw czy mi sie spodoba. Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i stwierdzam,że odpowiedzi na wiele zadanych tu pytań sa błedne.Co do ukrytego skarbu na Dowsen,tzeba otrzymać taka misję wtedy jest i skarb.A misja ta jest jedną z ciekawszych i trudniejszych wiec warto.Co do lichwiarstwa i innych zachowań bohatera-musimy dbać o jego dobre imie,jeżeli ma złą reputacje nie dostanie wielu misji.A tych w grze jest bez liku.Bardzo wiele dostajemy w kościołach i od osób przygodnie poznanych w tawernach(chociaż już wcześniej nam nic nie zleciły).Warto grać w to spokojnie,to gra w zasadzie bez końca,zawsze sie coś nowego znajdzie.Udało Wam sie odszukac dzieci na Dovsen?To jedna z dłuższych misji,a nie ukonczycie jej bez dobrej reputacji bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało Wam sie odszukac dzieci na Dovsen?To jedna z dłuższych misji,a nie ukonczycie

Dnia 02.07.2006 o 18:36, alicja11 napisał:

jej bez dobrej reputacji bohatera.


Takk udało mi się .. ale do tego trzeba zorbić aż 2 misje bo 1 wygasa praktycznie a dopiero potem bierezemy nową w kościele i ta splata się z tą i wychodzi lusss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z modami dostępnymi do porania jako bonus po zarejestrowaniu gry, po ich instalacjii, kiedy próbuję uruchomić grę wyskakuje komunikat o nieprawidłowej wersjii pliku engine.exe. Czy wy też macie taki problem, jak można go rozwiązać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować