Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2006 o 18:04, Milteen napisał:

chodzi ci ze nie ma napisow podczas wypowiedzi w grze ?


Tak, zarówno wypowiedzi postaci, jak i odpowiedzi głównego bohatera. (nareszcie jakiś odzew =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2006 o 18:12, Doreczek napisał:

eee powinno się gdzieś znaleść jak pistolet cztero-lufowy na douwesen ...


Hm ja moje 2 beściarskie pistolety kupiłem " garłacz " - 1 lufa Hiper ogień
2 " czterolufowy" wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:52, Milteen napisał:

No to sproboj zreinstalowac gre napewno powinno pomoc


Żeby to było takie łatwe. Po pierwsze to nic nie pomaga, a po drugie kiedyś już instalowałem i to samo było, więc to nie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ja tez mam problem chodzi otoz to ze podczas misji odszukaj daniele maja mnie porwac jako niewolnika do kopalni ale za brama gadaja do mnie i wkoncu ja mowie dosc tych zagadek i jest walka i oni mnie zabijaja nie ogluszaja a jak ja ich zabije to w dzienniku misji pisze ze podeszli do mnie jacys ziomkowie nie wiem co chcieli i musialem ich zabic a jak ide do kopalni pogadac z murzynem to on mowi zebym nie gadalk bo batem dostanie i jest walek i gdzie mam tera isc co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave wszystkim.
Dawno mnie nie było na forum (wogóle żadko zaglądam na fora he he) piratów ale widze że dalej wzbudza ona sporawe zainteresowanie. Ładnie
Tak ogólnie to ja w innej sprawie: jak ktoś zna to niech poda adresy do modków bo z moimi zrobiłem kaput..
/O ile dobrze pamiętam to były strony ruskich/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ja tez mam problem chodzi otoz to ze podczas misji odszukaj daniele maja mnie porwac jako niewolnika do kopalni ale za brama gadaja do mnie i wkoncu ja mowie dosc tych zagadek i jest walka i oni mnie zabijaja nie ogluszaja a jak ja ich zabije to w dzienniku misji pisze ze podeszli do mnie jacys ziomkowie nie wiem co chcieli i musialem ich zabic a jak ide do kopalni pogadac z murzynem to on mowi zebym nie gadalk bo batem dostanie i jest walek i gdzie mam tera isc co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 15:58, diabel1989 napisał:

hej ja tez mam problem chodzi otoz to ze podczas misji odszukaj daniele maja mnie porwac jako
niewolnika do kopalni ale za brama gadaja do mnie i wkoncu ja mowie dosc tych zagadek i jest
walka i oni mnie zabijaja nie ogluszaja a jak ja ich zabije to w dzienniku misji pisze ze podeszli
do mnie jacys ziomkowie nie wiem co chcieli i musialem ich zabic a jak ide do kopalni pogadac
z murzynem to on mowi zebym nie gadalk bo batem dostanie i jest walek i gdzie mam tera isc
co mam zrobic ?

Porozmawiać z naczelnikiem w chacie obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 11:25, Doreczek napisał:

Jak zniszczyc fort greenford ?? Fort wogule do mnie nie strzela
a ja do niego tak :D

Musisz kartaczami wytłuc najpierw Prawie całą załoge, dopiero niszcz fort granatami aż pojawi się ikona zniszczenia i do................ abordażu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:54, alien4 napisał:

> Mam problemik z końcem gry.Dotarłem prawie do samego końca ,obecnie jestem w świątyni
przy
> tym czymś z obracającą się w powietrzu kulką,którą ponoć powinna się zainteresować Danielle.A

> póki co ona stoi i patrzy jak wół na malowane wrota.Ma ktoś jasność co tam zrobić żeby
skończyć
> tą giere? bo po przejściu całości głupio by było teraz sie wycofać.
> Dzięki za ewentualne podpowiedzi.
>Zapisz plik z zapisami gdzieś i wymień gre na nową wklej zapisy i po sprawie . albo zainstaluj
od nowa zapisz zapisy i rzy drugim zainstalowaniu wklej je ja mniałem podobny problem ale to
było na środku gry.

Trzeba samemu podejść wtedy Daniele pobiegnie i do......walki z Czarną perłą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem już z instalacją oryginalnych Piratów z Karaibów z nowej eXtra Klasyki. Wkładam płytkę do napędu, pojawia się okienko, wybieram instaluj, zostawiam domyślną ścieżkę, wszystko ok aż do momentu właściwej instalacji - nie ma żadnego postępu w instalacji, cały czas tylko ''Instalator wykonuje żądane operacje'', a pasek postępu wogóle się nie rusza. Jak to jest, cholera, że tylko oryginały sprawiają mi takie niespodzianki? :/

Dodam tylko, że niedawno robiłem format, inne gry i programy instalują się bez problemu i za nic nie wiem, co może być tego przyczyną :/. W ostateczności [OSTATECZNOŚCI] oddam grę do wymiany, ale nie chce mi się teraz tego wysyłać i czekać sto lat, aż mi odeślą, albo jechać ponad godzinę do Czeladzi, żeby w sklepie dla idiotów wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 18:01, Haldir (Mormoth) napisał:

Mam problem już z instalacją oryginalnych Piratów z Karaibów z nowej eXtra Klasyki. Wkładam
płytkę do napędu, pojawia się okienko, wybieram instaluj, zostawiam domyślną ścieżkę, wszystko
ok aż do momentu właściwej instalacji - nie ma żadnego postępu w instalacji, cały czas tylko
''Instalator wykonuje żądane operacje'', a pasek postępu wogóle się nie rusza. Jak to jest,
cholera, że tylko oryginały sprawiają mi takie niespodzianki? :/

Dodam tylko, że niedawno robiłem format, inne gry i programy instalują się bez problemu i za
nic nie wiem, co może być tego przyczyną :/. W ostateczności [OSTATECZNOŚCI] oddam grę do wymiany,
ale nie chce mi się teraz tego wysyłać i czekać sto lat, aż mi odeślą, albo jechać ponad godzinę
do Czeladzi, żeby w sklepie dla idiotów wymienić...


może pomoc techniczna rozwiąże twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem.
to dzieje sie z poczatku gry (po eskortowaniu statku). w Oxbay spotykam Tobiasa (angielskiego agenta we francuskim przebraniu). chowamy sie u szkutnika. potem w jego imieniu ide do tawerny rozmawiac z tym francuskim kapitanem, ktory chce oddac statek. wyprowadzam go za budynek spotykamy sie z Tobiasem i idziemy w 3ke do bramy, przechodzimy. krotka rozmowa z wartownikami i dajemy chodu na keje. i tu dzieje sie dziwne rzeczy. bo Tobias i francuz znikaja (wchodza na statek) a ja nie moge - w lewym gornym rogu pojawia sie _zamknieta_ klodka. zaraz dopadaja mnie straznicy (az 8) i zabijaja.
co mam zrobic? wg instrukcji powinienem wejsc na statek.
help
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobra pamiętam to też miałem z tym problem, ale weszłem do miasta i znowu z niego wyszłem i po tym udało sięwejść na statek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:32, Priam napisał:

Jak dobra pamiętam to też miałem z tym problem, ale weszłem do miasta i znowu z niego wyszłem
i po tym udało sięwejść na statek.


ale to chyba zaraz po rozmowie przy bramie, bo potem to mnie goni banda francuzow, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:48, wkosin napisał:

> Jak dobra pamiętam to też miałem z tym problem, ale weszłem do miasta i znowu z niego
wyszłem
> i po tym udało sięwejść na statek.

ale to chyba zaraz po rozmowie przy bramie, bo potem to mnie goni banda francuzow, czy tak?


goni cie banda francuzów, ale wolno i ty szybko biegniesz do bramy, a potem z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:41, wkosin napisał:

...zaraz dopadaja mnie straznicy
(az 8) i zabijaja.


Też miałem z tym problem. Raz sie biłem, ale ostatni mnie ubił. U mnie to było tak, że to koniecznie oni muszą wejść pierwsi, a raz mi jeden z nich wpadł do wody i nie mógł wejść. Ale tej techniki, żeby wrócic do miasta i znó do poru nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh:D dzis dostalem mejla ze dzieki zarejestrowaniu piratow z karaibow dostalem dostep do m.in. moda;PP na stronce pisze o tym ze wystarczy wypakowac i nadpisac pliki z w katalogu z gra! ta byloby fajnie gdyby nie to ze sa dwa pliki, normalne instalacyjne:) niemozna ich rozpakowac;D ale nic z tym, zainstalowalem je i co sie okazuje? ze gra nie dziala! prawdopodobnie ze mody sa do wersji angielskiej! wiec po co skierowano do mnie ta oferte skoro zarejestrowalem gre w wersji polskiej i mod nie dziala? czy po prostu ludziom z gram.pl niechcialo sie sprawdzic czy ten mod bedzie dzialac?:D a moze ktos wie jak uruchomic go? bo jest fajny, dodaje 6 statkow, 8 poziomow trudnosci, do tego dodaje mozliwosc kupowanie listow kapterskich, amnesti, zadan od gubernatorow dzieki ktorym mozna nawet ziemie dostac! w miastach jets wiecej ludnosci w zaleznosci ile jest jedzenia;) itd itp:D wiec warto w niego pograc:D ale jak go zmusic do dzialania?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować