Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Witam,
Mam problem na wyspie Douwesen,czy jak to tam sie zwie :) Kiedy chodze na jeden obszar mam czarny ekran i nic sie nie dzieje,gra sie nie zawiesza bo normalnie moge wlaczyc menu...musze tam przejsc idac za reimsem i ta ruda laska :) probowalem oplynac wyspe i dostac sie od innej strony,ale nie idzie wejsc do tego "domu w dzungli", a domyslam sie ze to wlasne tam sie kierowali... czy ktos mial podobny problem?? bo juz skonczyluy mi sie pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zatopić tą fregate "Arabell"? Kiedy wypływam z Greenford dostaje taką salwe na dzieńdobry że połowy życia nie mam... A ta Arabell to z tytanu chyba jest, jak w nią łupie to nawet kawałeczka życia jej nie zabieram.
POMOCY! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z 2 francuzami, którzy stoją na straży bramy wejścia do Oxbay z dżungli. Mam 2 poziom. Jeden atak lub 2 i już nie żyję, jeśłi nie uda mi zablokować. Ma ktoś jakiś pomysł? POMOCY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus... Też się troche męczyłem z nimi i mam na nich jaka taka technike. Atakuj jednego z nich wtedy kiedy obaj uderza o twoją szable. Cały czas stoj i blokuj. Kiedy uderza obaj na raz puszczasz blokade i walisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie podobno na wyspie Douwesen w rozbitym statku powinnien byc skarb , ale u mnie go nie ma , tzn. jest tylko pistolet czterolufowy i nic więcej. Mógłby ktoś dac jakiego screena gdzie jest ta kasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 14:59, Crazy frogus napisał:

Mam problem z 2 francuzami, którzy stoją na straży bramy wejścia do Oxbay z dżungli. Mam 2
poziom. Jeden atak lub 2 i już nie żyję, jeśłi nie uda mi zablokować. Ma ktoś jakiś pomysł?


jeszcze mozesz zastosowac UNIK (to jest szybkie cofniecie pod klawiszem A) i strzal z pistoletu Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 17:04, Virus 500 napisał:

Ej ludzie podobno na wyspie Douwesen w rozbitym statku powinnien byc skarb , ale u mnie go
nie ma , tzn. jest tylko pistolet czterolufowy i nic więcej. Mógłby ktoś dac jakiego screena
gdzie jest ta kasa ?



Hmm... Kto powiedział że skarbem jest kasa a nie naprzykład niesamowicie nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju pistolet czterolufowy istniejący w grze ? :) Oczywiście mogę się mylić ale niepamiętam tam pieniędzy (chyba że automatycznie wraz z otworzeniem skrzyni przybywają pieniędze i mogłeś tego niezauważyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 14:59, Crazy frogus napisał:

Witam!
Mam problem z 2 francuzami, którzy stoją na straży bramy wejścia do Oxbay z dżungli. Mam 2
poziom. Jeden atak lub 2 i już nie żyję, jeśłi nie uda mi zablokować. Ma ktoś jakiś pomysł?
POMOCY:(


Ja natomiast cały czas się cofałem jak wyprowadzali ciosy - próbowałem ich uderzyć zanim się zamachneli i odskok w tył. I tak po całej planszy odskakiwałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 14:57, Tropic napisał:

Jak mam zatopić tą fregate "Arabell"? Kiedy wypływam z Greenford dostaje taką salwe na dzieńdobry
że połowy życia nie mam... A ta Arabell to z tytanu chyba jest, jak w nią łupie to nawet kawałeczka
życia jej nie zabieram.


Hmmm...to zależy jeszcze jaką masz łajbę i jakie cechy rozwijasz, bo taktyka zależy od rodzaju jednostki i ukierunkowania załogi. Jeśli np. masz coś cięższego od fregaty ,to spróbuj najpierw pościnać jej maszty (kule łańcuchowe) ,a później się ustawić poza zasięgiem jej dział i wyciąć załogę z kartacza,a później to już abordarz.
Jeśli jesteś lżejszy, to w zasadzie tylko abordaż, ewentualnie próba ostrzału "od kupra" tak ,żeby cię nie mogli trafić (z tym jednak bedzie ciężko , bo fregata to też zwrotna bestia). Z tym ,że tutaj pojawia się problem rozwoju postaci, jeśli ani ty ani twój bosman nie macie rozwiniętego abordażu, a twoi oficerowie nie bardzo radzą sobie w walce , to sugeruję wczytanie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 16:37, Seldon napisał:

> Jak mam zatopić tą fregate "Arabell"? Kiedy wypływam z Greenford dostaje taką salwe na
dzieńdobry
> że połowy życia nie mam... A ta Arabell to z tytanu chyba jest, jak w nią łupie to nawet
kawałeczka
> życia jej nie zabieram.

Hmmm...to zależy jeszcze jaką masz łajbę i jakie cechy rozwijasz, bo taktyka zależy od rodzaju
jednostki i ukierunkowania załogi. Jeśli np. masz coś cięższego od fregaty ,to spróbuj najpierw
pościnać jej maszty (kule łańcuchowe) ,a później się ustawić poza zasięgiem jej dział i wyciąć
załogę z kartacza,a później to już abordarz.
Jeśli jesteś lżejszy, to w zasadzie tylko abordaż, ewentualnie próba ostrzału "od kupra" tak
,żeby cię nie mogli trafić (z tym jednak bedzie ciężko , bo fregata to też zwrotna bestia).
Z tym ,że tutaj pojawia się problem rozwoju postaci, jeśli ani ty ani twój bosman nie macie
rozwiniętego abordażu, a twoi oficerowie nie bardzo radzą sobie w walce , to sugeruję wczytanie
gry ;)


co masz na myśli pisząc wczytanie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 12:35, Tropic napisał:

co masz na myśli pisząc wczytanie gry?


Tzn. wiesz to zależy kiedy masz zapis ale zakładam ,że z rozpoczęcia walki ;) Po prostu żeby zaliczyć tego questa najlepiej nabić trochę expa i znaleść lepszy statek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiece że można gra dalej po zniszczeniu Czarnej Perły !
Otóż jak zniszczylem perle to byl filmik i napisy koncowe poczekalem az sie skonczo i wychodzi do glownego menu i moglem wcisnac przycisk Wznow gre :|
i dalej moge grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No klientem , masz tutaj screena i plus wadę patcha 1.03
Wadą oczywiscie jest wygladajaca woda , bez patcha to jest normalna woda a z patchem ...... no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z jedą z misji pobocznych a mianowicie "dziwne wydarzenia na archipelagu". Trudność polega na tym, że dostaje zadanie od księdza na Isla Muelle, że mam płynąć do Oxbay i eskortować hiszpańską barkentyne. No więc gdy dopływam do Oxbay i daje "płyń do" (wybieram obojętnie jaką lokację) i widze wspomniany statek i nie mogę już anie przycumować, ani przełączyć się na widok z mapą... Czy trzeba eskortować ten statek w normalnym trybie, aż taki kawał trasy, czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować