Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesteś prawdziwym graczem? To bierz PS3!

101 postów w tym temacie

jeśli chodzi o nextgeny, to jak już parę osób napisało, najbardziej interesuje mnie tutaj Wii, ale ni o tym temat ;p
Taki styl marketingu, wypowiedzi, jakie zaprezentowało sony w tym przypadku (Jesteś tru graczem? PS3 jest tym, czego szukasz!; Prawdziwi koneserzy piją tylko XYZ; Prawdziwe kobiety myją włosy tylko XYZ) jest dla mnie denne, odrażające, poniżające kupujących i mnie osobiście odpycha zamiast przyciągać... m.in. dla tego nie mam ochot na PS3...
A powiedzenie "jeżeli spytasz dowolnego prawdziwego gracza, czy chciałby PS3, to z pewnością otrzymasz odpowiedź ''Tak''"" jest dość głupie... znacie kogoś, kto by odmówił darmowej konsoli za parę kafli?... bo ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - wkurzają mnie te całe konsolowe wojny. Cholera, konkurencja pomaga rynkowi - czy wy nie potraficie tego zauważyć? Dzięki wam wiem przynajmniej, że zarówno X360, jak i PS3 ma głupich fanatyków. Ja chętnie kupię zarówno X360, jak i PS3. Heh, obie konsole są świetne i obie będą porównywane.
>"Sądzę, że większa część tej krytyki to wina rozwoju Internetu, gdzie mniejszość może narobić dużego hałasu,
> potencjalnie zmieniając zdanie mas, niezależnie od tego, czy jest ono uzasadnione, czy nie."
Cytat IMHO świetny. Co jak co, ale Sony nie powinno uważać Microsoftu za "mniejszość". Choć może chodziło im o Nintendo, ale te przecież też jest świetne. A co do grup dyskusyjnych - tutaj naprawdę wypowiadają się mniejszości, ale wypowiadają się z reguły sensownie. Więc sam nie wiem, do kogo ten koleś się czepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, ze duża część uważa że XBox360 lepszy(bo już został złamany i można piracić!!! )
Przecież powszechnie wiadomo, że gracze się tym kierują.. nie mówie o ludziach bogatych...bo CI kupią wszystkie 3 next-geny i jeszcze na 10 gier na miesiąc bedzie ich stać...

Niestaty uważam że PS3 na polskim rynku ma się marnie, bo nie ma modchipa, ale innych opcji uruchamiania
"kopii zapasowych" :)

Takie moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet z taką ceną ps3 mogłoby się lepiej sprzedawać, ale musiałaby mieć GRY, i to dobre gry. Oczywiście mówię o liczbie większej niż dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Sony PlayStation 3 jest nieporównywalnie lepszy od XBoxa 360. PS3 ma sam najnowszy sprzęt, nawet napęd BluRay! A XBox 360? Stary (może jeszcze nie dzisiaj, ale za 2, 3 lata - tak) DVD i gorsze parametry techniczne. Zaraz ktoś powie - po co mu konsola droższa o 1000 zł jak może kupić XBoxa 360 za połowę taniej i "Po co mi jakiś tam napęd BluRay?" Teraz jeszcze nie widać znaczącej różnicy pomiędzy XBoxem 360 a Sony PS3 - lecz za rok, dwa zobaczycie ogromną różnicę jaka jest pomiędzy tymi konsolami i docenicie nowoczesny napęd Blu Ray.

Sony zna się na rzeczy ;) Jak jeszcze zniżą cenę PSP do 600zł to będzie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:15, JackXP napisał:

Teraz jeszcze
nie widać znaczącej różnicy pomiędzy XBoxem 360 a Sony PS3 - lecz za rok, dwa zobaczycie ogromną
różnicę jaka jest pomiędzy tymi konsolami i docenicie nowoczesny napęd Blu Ray.

Zobaczymy, zobaczymy. A jeśli BluRay rzeczywiście osiągnie sukces, to Microsoft też w niego zainwestuje i będzie można spokojnie taki mieć w X360. Zaś jeśli to HD-DVD wygra. Cóż, wtedy Sony będzie miało problem ze swoim "Odtwarzaczem filmów BluRay, oferującym także gry". Odnośnie cytatu - spokojnie, tylko cytuję reklamę Sony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się za rok-dwa sprzeda Xboxa360 a kupi PS3, ślub kościelny bierzesz ze swoimi konsolami?
W rynku nie jest ważne, która konsola jest lepsza, tylko na którą konsolę wyjdą lepsze gry. PS3 obecnie nie pokazuje nic ciekawego. Osobiście hity mogę odpalać z gramofonu jeśli tylko zostawią konkurencje w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze wiedzą co dobre , więc kupują Xboxa 360 lub Wii. Dla mnie to głupie tłumaczenie . Po prostu Sony chce jak najwięcej zarobić na PS3 i tyle . A że mają niską sprzedaż to mówią takie rzeczy. Jak na razie szans nie mają z Xboxem 360. W końcu polegną i zacznie sie wielka obniżka PS3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:22, Selv napisał:

To się za rok-dwa sprzeda Xboxa360 a kupi PS3, ślub kościelny bierzesz ze swoimi konsolami?
W rynku nie jest ważne, która konsola jest lepsza, tylko na którą konsolę wyjdą lepsze gry.
PS3 obecnie nie pokazuje nic ciekawego. Osobiście hity mogę odpalać z gramofonu jeśli tylko
zostawią konkurencje w tyle.


Jak masz dużo kasy to tak rób - lecz lepiej jest kupić droższą konsolę, ale lepszą.
I właśnie - sam powiedziałeś - że za dwa lata sobie wymienisz XBoxa 360 na PS3 - W przypadku PS3 kupujesz raz i masz spokój na kolejne 6 lat. A gry, które zostają wydane na XBoxa 360 trafiają też na PS3, więc nie widzę problemu.
Zdanie nie zmienię, kupno XBoxa 360 to poprostu strata pieniędzy. Lepiej uzbierać 2500zł i kupić konsolę, która naprawdę zasługuje na miano Nowej Generacji

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps3 kiedyś tam kupie jak fundusze będą. A mogli by wydać Ps3 w słabszej wersji dla ludzi którzy chcą konsole dla gier a nie dla filmów czyli dysk 10GB wystarczy na sejvy że ho ho nie 60 bo na co tyle niektórym osobą. Podłączenia pod net mi nie trzeba jak większości osób. Telewizorka i tak nie mam by obsługiwał największą rozdziałkę i tak gry są pod 4 różne rozdziałki robione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wymienię, podałem tylko przykład, równie dobrze za dwa lata mogę wymienić na dowolna inna konsolę. Wymienię, jeśli na inną będą wychodzić lepsze gry - nie wcześniej. Na dzień dzisiejszy nie widzę sensu w kupnie PS3 nawet jeśli będzie przez następne 6 będą wychodzić gry.
Zakup używanej konsoli bądź ich rotacja jest rzeczą bardzo popularną i niewymagającą nakładów pieniężnych. Po co teraz mam uzbierać 2500zł, skoro za dwa lata to będzie tylko 1700 a te 500zł powiedzmy stracę na zakupie i odsprzedaniu Wii czy Xboxa mając multum razy więcej zabawy niż podgrzewając nieciekawe gry w grillu gdy kumple w pracy gadają o Gears of War czy Lost Planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<. A gry, które zostają wydane na XBoxa 360 trafiają też na PS3, więc nie widzę problemu.

No to pograj sobie chłopaku w Mass Effect albo w Gears of War na PS 3 no dawaj.. albo wiem kup PS3 poczekaj 2 lata (przez ten czas możesz sie podniecać wyglądem konsoli) i kupisz sobie FF XIII albo MGS4 który może wyjśść także na Xboxa 360 chodź znacznie później niż na PS 3.Narazie PS 3 sie kupuje w sumie żeby na niego popatrzeć a Xboxa żeby pograć na nim w wypasione gry..PS3 także bedzie miał świtne gry ale w 2009 roku al tera mi JackXP nie wpierdaj człowieku że Kupno X360 to strata pieniędzy bo wpienia mnie takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 16:49, MisioKGB napisał:

<. A gry, które zostają wydane na XBoxa 360 trafiają też na PS3, więc nie widzę problemu.

No to pograj sobie chłopaku w Mass Effect albo w Gears of War na PS 3 no dawaj.. albo wiem
kup PS3 poczekaj 2 lata (przez ten czas możesz sie podniecać wyglądem konsoli) i kupisz sobie
FF XIII albo MGS4 który może wyjśść także na Xboxa 360 chodź znacznie później niż na PS 3.Narazie
PS 3 sie kupuje w sumie żeby na niego popatrzeć a Xboxa żeby pograć na nim w wypasione gry..PS3
także bedzie miał świtne gry ale w 2009 roku al tera mi JackXP nie wpierdaj człowieku że Kupno
X360 to strata pieniędzy bo wpienia mnie takie coś



Jak chcesz mieć za dwa lata złom a nie konsolę - proszę bardzo kupuj XBoxa 360. Nie bronię tylko doradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować