Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Era HD dopiero z PlayStation 3?

47 postów w tym temacie

Domek

Phil Harrison z firmy Sony Computer Entertainment udzielił ostatnio wywiadu serwisowi Gamesindustry.biz. Stwierdził w nim, że "era High Definition" nie nadejdzie - jak utrzymuje Microsoft - wraz z Xboksem 360. Świat poczekać będzie musiał raczej na PlayStation 3, rzecz jasna.

Przeczytaj cały tekst "Era HD dopiero z PlayStation 3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No PS3 nie wygląda jakoś szczególnie pięknie... nie przesadzajmy.

Wygląd PS2 był rewelacją bo pojawiła się wysuwana klapka, jako pierwszą można było ustawić pionowo, też jako pierwsza była czarna. No PS2 to była swego czasu miss "design''u".

A tu... "ehh nie mamy żadnego ciekawego pomysłu to zamiast kanciastej zrobimy krągłą".

Nie mówie że wygląda źle , ale nie ma się co podniecać. Nie wygląda też lepiej od Xbox360 - ten ma przynajmniej jako jedyna konsola wymienialne przednie panele. A już na pewno ciekawiej się prezentuje Revolution - podświetlany czytnik(heh ciekawy czego czytnik?), troche tak stoii z kosa, no i oczywiście pad w kształcie pilota.

A PS3 tak jak napisałem wyżej - brak pomysłu i co by nie powidzieć snobistyczny wygląd - "żeby nie było wstyd jakiejś zabawki obok mojego wypasionego TV postawić... w końcu jestem dorosłym chłopcem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox360 sprzętem kuchennym?!
To PS3 chlebak przypomina :P A jego padem można na kangury polować :D

Koniec żartów ;) Sony się przechwala - jak zwykle ;)
Wcześniej przechwalali się "wszechmogącym Cell''em", potem Blu-ray, a teraz HD.
Ja tam i tak jestem za nowym X-klockiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pan jest taki dziwny jakiś, już wygląd samej PS3 jest ciekawszy. Ale tu nie chodzi głównie o desing tylko o możliwości i gry na PS3, cuż trzeba jeszcze troche poczekać na werdykty. Ja jestem cierpliwy i poczekam na premiere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nastaje era dziwnych padów, jedynym ostańcem o "względnie" normalnych kształtach jest pad m$... revolution ze swoim pilotem i bumerang ps3 jakoś do mnie nieprzemawiają, aczkolwiek licze na sony że staną na wysokości zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ewolucja;) Znając doświadczenie Nintendo to ten pad powinien być bardzo wygodny w użyciu (chociaż pewnie starszym graczom trochę czasu zajmie przyzwyczajenie się do niego). Co do PS3- wydawało mi się, że dualschock''a nic nie przebije ale skoro koncern zdecydował się na wymianę pada to znaczy, że ten będzie bardziej funkcjonalny;) A pad''a x360 już miałem w łapce i muszę przyznać, że jest diablo wygodny (to nie to co pad do pierwszego X- projektowany jakby pod ręke drwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, miomo, że nie jestem posiadaczem żadnej z konsol strasznej generacji wygrywa XBox. Miałem stycznośc z produktem Sony, jak i tym ze stajni Microsoftu i stwierdzam, że potentat z branży PC zabłysną tę zna rynku konsol przenośnych. Wbił się w rynek zupełnie opanowany przez PS2 i zdołal przyciągnąć do siebie rzesze wielbicieli. Ludzie zostawiali PS2 dla nowego "pudła". Większość z nich była bardzo zadowolona. lepsze parametry, wbudowany dysk twardy, po odpowiednich przeróbkach, można było wgrać nań nawet system operacyjny. Przypuszczam, że tym razem mimo przewagi Sony ( tej papierkowej przynajmniej) XBox 260 i tak wyjdzie z opresi obronna reką. Microsoft będzie miał to co chce. Szybko zdobyć nowych fanów, zyskać dużo pieniedzy przed pojawianiem sie PS3.

Ktoś tu poruszył kwestie wyglądową. Uwazam, zę X360 jest zdecydowanie łądniejszy. Ma bardzo ładny wygląd, matowy srebny kolor jest teraz na topie. Lepsze pady w porównaniu z pierwowzorem, ogólnie poprawa na plus. PS3 świeci się jak pomalowany wazeliną, ponadto przypomina mi troszke duży toster:P. A pady z dobrych, zrobiły sie jakieś takie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:16, sig. napisał:

pad padem ale że by nie miał "w standardzie" zacinającego sie przycisku jak to w psp było


ha, mam psp i muszę w tak razie powiedzieć że mój egzemplarz jest wybrakowany ze wzgledu na niezacinający się przycisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani wyglad xkloca ani ps3 nie jest fenomenalne... xpudlo jest hmmm nijakie i kolory jakies takie jaskrawe, duzo bialego i srebrenego (zgodnie z ostatnia dziadowska moda), a ps3 wyglada jak skaner... coz... natomias jesli chodiz o pady do ps3 to sa takiej jak sie spodziewalem, ktos kto zna historie padow do ps zauwazy ze kazdy byla coraz bardziej zakrzywiony... miejmy nadzieje ze bedzie wygodny... swoja droga wieze ze bedzie...

a jesli chodzi o temat to koles ma racje, xbox jest w konsola w stylu "chcemy duzo nowych technologi i wogole... ale na nic nie umiemy sie zdecydowac..." i dlatego mamy nie dorobione HD. Ogolnie to trzeba przyznac ze mimo iz nie przepadam z xboxem to liczylem an cos wiecej...

ale prowdziwe mozliwosc tej konsolki zobaczymy za rok czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 23:34, LoBo_ktj napisał:

a jesli chodzi o temat to koles ma racje, xbox jest w konsola w stylu "chcemy duzo nowych technologi
i wogole... ale na nic nie umiemy sie zdecydowac..." i dlatego mamy nie dorobione HD.


możesz rozwinąć swoją myśl? bo na moje oko gadasz takie same bzdury jak zacytowane w newsie pan, gadający o rozdzielczości które nie obsługuje żaden telewizor HD i filmach na blue-ray, które o ile się pojawią to spopularyzują nie wcześniej niż 2-3 lata.
Era HD trwa dobre kilkanaście miesięcy i definicja jest prosta - obraz wysokiej rozdzielczości 720p/1080i i dźwięk 5.1. Xbox w/w wymogi spełnia bezbłednie, a brak napędu HD którego funckjonalność jest w tej chwili czysto teoretyczna nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:39, spec_naz_ist napisał:

ha, mam psp i muszę w tak razie powiedzieć że mój egzemplarz jest wybrakowany ze wzgledu na
niezacinający się przycisk...

po kilku miesącach poprawili konstrukcje i już sie nie zacina. Mimo że wcześniej twirdzili że zacinanie sie jest norolmalne, bo ekran blisko i nie da sie zrobić tego inaczej (norolmalnie masz nowszą, okrojoną z funkjonoalnośći (czyli owego zacinającego sie guzika) wersje ;). Tak żarliwie sony go broniło, że niektórzy twierdzili zę ten guzik powinien byc w specyfikacji po stronie zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 06:51, Snake_GMC napisał:

Co Wy, patrzycie na wygląd konsoli czy jej możliwości? :|

ja bym patrzył raczej na gry (a na to jescze dużo za wcześnie, wiec proponuje poczkać, i porównać wszystkie 3. cena też od razu spadnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu się czepiają co niektórzy "bumeranga" do ps3? Przecież wymiary przycisków i odległości między nimi będą takie same lub prawie takie same jak w DualShocku. Pad na pewno będzie nie mniej funkcjonalny i wygodny niż poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować